Skocz do zawartości

Kucyk orła nie pokona! [NZ][TCB][Comedy][Violence][Collab][Random]


Ghatorr

Porzeczki czy morele?  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest bardziej badassowe i zasługuje na użycie jako broń w ficu?

    • Dżem morelowy
      21
    • Dżem morelowy
      6
    • Dżem morelowy
      4
    • Dżem morelowy
      8
    • Dżem morelowy
      7
    • ... Dżem porzeczkowy (gratuluję, przez ciebie Ghatorr jest teraz smutny)
      69


Recommended Posts

Witajcie, Czytelnicy! Z tej strony Gandzia. Serio.

Przynoszę Wam nowy, jeszcze świeży rozdział opowiadania "Kucyk Orła nie pokona... A może jednak?", prosto z biur produkcyjnych MSPisarskich.

 

Kucyk Orła nie pokona... A może jednak? Rozdział II i ostatni: Imperia kontratakują i wygrywają. True story bro

Powiem krótko myślę , że Ghatorr skusił się na te piwko (albo dwa) jeszcze przed napisaniem tego rozdziału xD 

Sam już nie wiem czy się śmiać czy płakać... jedno jest pewne autorzy po raz kolejny pokazali swoje  "możliwości".

Alicornyzacje, zmartwychwstanie Lenina, erotyczne wątki... wszystko fajnie ale po co ta śmierć Rydza Śmigłego ? Ten zgon poprzesz judaszowe  przytulenie... ciekawa koncepcja jednak całkowicie nie pasująca do realiów jakie zostały tutaj obrane. Co do reszty... jest ona na takim poziomie zagmatwania ,iż nie warto jej nawet tutaj przytaczać. 

Myślę jednak , iż pomimo swej zagmatwanej formy drugi rozdział jest dużo śmieszniejszy od pozostałych części. 

Edytowano przez Jochen black
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko myślę , że Ghatorr skusił się na te piwko (albo dwa) jeszcze przed napisaniem tego rozdziału xD 

Sam już nie wiem czy się śmiać czy płakać... jedno jest pewne autorzy po raz kolejny pokazali swoje  "możliwości".

Alicornyzacje, zmartwychwstanie Lenina, erotyczne wątki... wszystko fajnie ale po co ta śmierć Rydza Śmigłego ? Ten zgon poprzesz judaszowe  przytulenie... ciekawa koncepcja jednak całkowicie nie pasująca do realiów jakie zostały tutaj obrane. Co do reszty... jest ona na takim poziomie zagmatwania ,iż nie warto jej nawet tutaj przytaczać. 

Myślę jednak , iż pomimo swej zagmatwanej formy drugi rozdział jest dużo śmieszniejszy od pozostałych części. 

O_o

 

Nie wierzę. Jochenowi się spodobało. A co do judaszowego przytulenia, chodziło nam o nawiązanie do jednej z wredniejszych scen z "Gry o Tron".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_o

 

Nie wierzę. Jochenowi się spodobało. A co do judaszowego przytulenia, chodziło nam o nawiązanie do jednej z wredniejszych scen z "Gry o Tron".

Jak już wcześniej wspomniałem nie jestem żadnym zaślepionym hejterem który będzie negował wszystko jak leci. Skoro dany tekst uznałem za śmieszny to właśnie w takim charakterze będę się o nim wypowiadał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was wieści z MSPisarskich. Prace nad spin-offem do KONP postępują. Widziałem już pierwsze kilka stron i oznajmiam, że Psoras dostaje ode mnie Order Uśmiechu - order wyjątkowy, bo ma nie dwie, nie trzy, a cztery strony! - oraz parę innych wysokich odznaczeń.

Spin-off pod nazwą "Kucyk dwugłowego orła nie pokona" powinien zacząć ukazywać się gdzieś tak od IV rozdziału KONP.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ministerstwo Spraw Pisarskich pragnie poinformować, że artystka znana jako Chari-san zgodziła się zrobić kilka ilustracji do naszego fica. Po kliknięciu w spoiler poniżej możecie podziwiać szkic jednej z jej ilustracji, przedstawiający HUSARZa-1 (tu w maskowaniu zimowym, ale może się to jeszcze zmienić, gdy dodane zostaną kolory).

 

am0Km7O.jpg

HUSARZ. JEDEN. GOTÓW. DO. AKCJI

NAZIZM. WYKRYTY. NA. ODWIECZNYCH. SŁOWIAŃSKICH. ZIEMIACH. ROZPOCZYNAM. PROCES. USUWANIA.

PRAWDOPODOBIEŃSTWO. NIEMIECKIEGO. ZWYCIĘSTWA. WYNOSI. ZERO. PROCENT

RZECZPOSPOLITA. NIGDY. NIE. UPADNIE

HITLEROWI. FRANCUZI. ODSTRZELILI. JĄDRO. TERAZ. CZAS. NA. GŁOWĘ

Edytowano przez Ghatorr
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakoś nie przeczytałem w porę, ale komentarz musi być, nawet jak za późno.

O! Oto dobre zakończenie książki! Bez względu na wszystko komuniści wygrywają a Lenin wiecznie żywy! 15/15 punktów!

Lenin kucykiem? -1 punkt

Shipping Lenina z Hitlerem? O [cenzura]! - 2 punkty

Wszyscy zginęli?! - 1 punkt

Wynik to 11/15. Według niemieckiego systemu 2. Czyli polskie 5. Gratulacje!

To czekam na część drugą. Tylko zakończenie zawsze musi być to same. Trochę poprawione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Ale ten czas leci... ale piszemy! Coś piszemy. Cały czas. Gadamy o tym. I tak dalej. Powinno być gotowe za niedługo. Mam nadzieję. W sumie to nawet teraz odpalę i dopiszę tą scenę z tą nową postacią kobiecą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odświeżone i doczytane. Wyborna komedia, uśmiałam się. Wy to piszecie jeszcze, tak w ogóle? Tego jest tak mało.

 

Plusy: 

- Znakomita fabuła, bardzo poderpiona, ale przy tym nawet na swój sposób logiczna. To jest po prostu genialne.

- Charyzmatyczni bohaterowie, których każdy pokocha.

- Komediowe elementy, które serio bawią.

 

Minusy:

- To jest strasznie krótkie.

 

Co mi najbardziej przypadło do gustu? Bulemba, Dolatacorn, Lenincorn i Hitlerina. To jest tak cudownie poryte :crazytwi:. Kocham tego fika, jadu nie będzie, polecam z całego mojego czarnego serduszka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dolas... Znowu Franek coś w karty dojebie.... pewne to jest jak że znowu rok minie do nowego rozdziału ;) ale i tak gitara że to dalej ciskacie ;)

jak dodacie jeszcze postacie historycznie znana jak Władysław Raginis, Jan umbach, Witold Urbanowicz i tym podobne i dodacie wasz typowy humor wyjdzie coś świetnego :)

Edytowano przez narol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Rząd Czechosłowacki sobie zapamięta ten komentarz, Tomku.)

Ciężko mi było przypomnieć fabułę, w końcu po prostu przeczytałem całość jeszcze raz. Dobrze wiedzieć że obaj wróciliście do pisania. Czekam na ciąg dalszy, i oby nie kolejny rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...