Skocz do zawartości

I Świąteczny Ponymeet 07.12.2013


Suchy

Recommended Posts

Podsumowanie meeta: mimo licznego bólu dupy meet o dziwo został przyjęty w miarę dobrze. Biorąc pod uwagę chaos jaki wkradł się w nasze szeregi od samego piątku(od tego dnia ludzie byli dostępni w szkole i pomagali mimo tego że wielu z nich helperami nie było) to w sobotę szkoła wyglądała elegancko, niestety nie bez drobnych problemów...
 
Co z wielu was zauważyło, brakowało odpowiedniej mapy oraz planu imprezy. Moje niedopatrzenie które odbiło się na was wszystkich przez co większość osób nie umiała trafić tam gdzie chciała i nie wiedziała co się dzieje w danych salach(o poście z ubikacją nawet nie wspomnę...)
 
Strzelnica nie odbyła się tak jak powinna, dużo osób nie wiedziała gdzie się ona znajduję, dodatkowo osoba nią zarządzająca podniosła koszt strzelania(10 zł za 10 strzałów) i zamiast siedzieć od 13 do 15 zmyła się już o 13.40 ... Moja winna, byłem tak zabiegany że zapomniałem tego dopilnować.
 
Jest mi przykro za całą agresje skierowaną do Czerwonego Jednorożka, dwa dni przed wydarzeniem nałożyła się na nią ciężka sytuacja życiowa, miesiączka oraz choroba, próbowała ogarniać jak bardzo się dało ale niestety, nie udało się. Mimo proponowania jej zastępcy chciała bardzo wziąć udział jako koordynator i pomóc w imprezie. Rozumiem twoją agresję Maxy za "włam" na twojego FB, ale takich spraw nie wywleka się wszystkim którzy brali udział w tym wydarzeniu, oprócz dwóch niezbyt szkodliwych wiadomości na twoim profilu nie stało się nic złego, jeśli napisała by gorsze rzeczy wtedy byśmy podjęli odpowiednie kroki.
 
Wszyscy którzy zostali przetrzymani wbrew swojej woli i spóźnili się na pociąg/autobus/tramwaj przepraszam z całego serca, ale nie może być takiej sytuacji że ktoś coś niszczy a później udaje że nic się nie stało, tak jak mówiliśmy, jeśli szkoła by powiedziała że był tam rzutnik, ewentualnie zestaw komputerowy za ponad 10 tysięcy to nie mielibyśmy możliwości udowodnić im że było inaczej. Na nasze i wasze szczęście sytuacja została wyjaśniona, sprawcy zapłacili, szafka została naprawiona.
 
Udało się nam ogarnąć nagłośnienie co uważam za sukces(a raczej _TK_ z ekipą), gameroom będzie wyglądał inaczej po uzgodnieniu tego z Kailyfem
 
Przepraszam was wszystkich za te i inne niedogodności, wysunąłem dużo wniosków jak tego typu imprezy powinny wyglądać, niestety waszym kosztem przez co was serdecznie przepraszam. Następnym razem wydarzenie będzie organizowane co najmniej 4 miesiące i będzie trwało dwa dni.
 
Przepraszam was za mój panel o odwołaniach w mlp, nie był on do końca tak dopracowany jak myślałem a dodatkowo w wielu scenach gubiłem się z tekstem, a mój maraton nie był aż tak randomowy(brak czasu i puszczanie przez _TK_ swoich filmów, jedyny randomowy film który udało mi się puścić był Equestria Girls...)
 
Zamiast standardowego rozdawania nagród będziemy prowadzili loterie, prowadziło to do zabawnych sytuacji a wielu osobom wylosowanie nagród sprawiło dziką satysfakcję(pozdrowienia dla Imperatora Tarretha) :P
 
Z aukcji charytatywnej uzbieraliśmy 420 zł, cała suma zostanie przekazana dla schroniska dla zwierząt w Krakowie, finansowo z imprezą wyszliśmy aż 1,62 zł na plusie, bo wiele osób twierdzi że kupujemy za wasze pieniądze marmurowe pałace...
 
Rzeczy znalezione: 
-Identyfikator Piotr Macha
-Identyfikator Ano
-krawat
-dopięcie do kurtki na głowę
-plakat z Discordem
-szara bluza
-czarna bluza
-spodnie czarne
 
Adon, dziękuje ci że ogarniałeś meeta i służyłeś swoim doświadczeniem, twój panel oraz konkurs udowodnił że tematy nie-kucykowe cieszą się dużą popularnością.
 
 
 
Czekam na wasze opinie, mam nadzieje że będą one surowe i zgodne z waszymi odczuciami
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...