Skocz do zawartości

Zaprojektuj suknię!


Airlick

Recommended Posts

Myślałem nad tym, jaki kucyk był by w sam raz na kolejne przeróbki. Ale wszystko wygrywało na korzyść jednego, wszyscy wiemy kogo. Następnym kucykiem do przeróbki będzie Shining Armor.

Niestety nie wrzucę swojej wizji, w dużym stopniu chyba narzucam Wam swoje myśli.

Jeśli jednak nic z tego nie będzie oddam wstępny projekt, następnie zobaczymy co dalej.

shining.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by go w mundur ubrać? Dokładniej mundur galowy w kolorze granatowym (myślałam najpierw nad khaki ale nie będzie to się chyba z grzywą komponować zbyt dobrze), łącznie z tą epicką czapką oficerską. Przy boku mógłby mieć szable. I można by spróbować na kopytka nałożyć mu oficerki.

Co do czapki jeszcze, żeby była założona tak jakoś po ukosie czy jakoś inaczej, żeby nie miała dziury na róg, a był on jakoś obok niej albo pod nią. A i żeby kosmyki włosów z pod niej wystawały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Napiszę jedno, z góry dziękuje za tyle wypowiedzi. Jednak nie mogłem dostosować się do konkretnych wytycznych. Dlatego wybrałem po kilka pomysłów opisanych powyżej i powstał dziwny twór ( obrazek niżej ), stój całkowicie wymaga poprawy - co wy na to ?.

Jakieś pomysły ?

beznazwy134.png

Mały zgryw, ale co poradzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by go w mundur ubrać? Dokładniej mundur galowy w kolorze granatowym (myślałam najpierw nad khaki ale nie będzie to się chyba z grzywą komponować zbyt dobrze), łącznie z tą epicką czapką oficerską. Przy boku mógłby mieć szable. I można by spróbować na kopytka nałożyć mu oficerki.

Co do czapki jeszcze, żeby była założona tak jakoś po ukosie czy jakoś inaczej, żeby nie miała dziury na róg, a był on jakoś obok niej albo pod nią. A i żeby kosmyki włosów z pod niej wystawały.

Wg mnie to kurka kolega miał zacny pomysł

mundur3_big.jpg

(Tak zgadliście, lubię ZSRR)

Coś podobnego do tego obrazka, tylko dodać jakieś złote ozdoby i drogie kamyki jak na księcia przystało, zmienić kolor i obowiązkowo z szabelką lub takowym Nagantem z bagnetem(bardziej wtedy polowo). Czapkę zostawić taką jak jest(w projekcie twoim), tylko dodać z boku bażancie pióro jak na tych polskich-szlacheckich.

A co do powyższej wersji to chyba gdzieś już coś podobnego widziałem, tylko nie wiem gdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważam, że mundur byłby lepszy i nawet ktoś mnie poparł, YAY!

Czapkę na bank trzeba zmienić, Shining wygląda w niej delikatnie mówiąc- niefajnie. Naprawdę, zmieniłabym ją na czapkę oficerską. Munduru może nie mieć ale niech czapka taka będzie. Granatowa, albo w kolorze khaki.

Tę uprząż/tasiemki czy co to innego jest (to pomarańczowe z medalem) to bym wyrzuciła, kompletnie tu nie pasuje.

Ten materiał, który on ma na sobie jest całkiem fajnym pomysłem. Tyle że, zapinkę bym dała na wysokości tego medalu. I żeby była czarna lub granatowa lub w kolorze khaki, zależy w jakim kolorze będzie ta czapka oficerska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsunąć się! Królowa mody nadchodzi!

french_pinkie_pie_v1_by_cool77778-d4rnju9.png

Co mu tu mamy...? Och, to jest okropne! Już na pierwszy rzut oka widać, że nic tu nie pasuje! Kolory nie pasują, znaczy... niebieski płaszcz do niebieskiej grzywy? Nie... i ta czapka na głowie, ech prezentuje się jak jakaś cegła! Złoty medalion, taa... złoto jest takie tandetne! A mankiety były modne w ostatnim sezonie...

Pinkie, ależ tu nie ma żadnych mankietów x)

No właśnie, a powinny być! Zresztą co to za strój?! Temat jasno sugeruję, że szyjemy sukienki!

Pinkie, to ogier jest .__.

Czyżbyś kwestionował zdanie specjalistki? Wiem, jak ten wątek powinien wyglądać, gdyby chodziło mi o ubiór, to nazywałby się "zaprojektuj ubiór", a ja założyłam...

Pinkie, Ty przecież nie zakładałaś... z zresztą nieważne, jakiś projekt? ^^

Owszem przygotowałam wstępny szkic, oto i on! ^^

sawsukni.png

Jakieś sugestie?

Nie mam zastrzeżeń :lie:

Dziękuję za pomoc! Ta ocena wielce mnie zadowala! :D A jak inni uważają, trzeba coś zmienić? ^^ Może dodać to khaki? Czy też moro? Hmm... ale lizaków nie ruszać! >,<

To się źle skończy... xd Macie jakieś propozycje, coby ten projekt uratować? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lunaderp: Pinkie różowy pewnie, ale sukienka?? Biedny książę (zonk)

Zapomniałam śledzić wątek :forgiveme: książę wygląda jak chiński, koreański lub inny azjatycki żołnierz, lub kto tam wie....

A nie może być srebrno czarna zbroja z hełmem, pióropusz srebrno ??czarny??:derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...