Skocz do zawartości

Zaprojektuj suknię!


Airlick

Recommended Posts

rarity_poster_by_red4028-d58yst2.jpg

To hańba, żeby dział Rarity nie miał zabawy poświęconej szyciu. Hańba, którą dzisiaj zaczniemy zmywać.

A zaczniemy ją zmywać tą oto zabawą.

O cóż w niej będzie chodziło? Otóż, będziemy projektować suknie! Suknie dla kucyków, gwoli jasności.

No tak, ale przecież nie każdy ma talent do rysowania/malowania. I tu do gry wkracza Cartoon Tiger, który zgodził się pomóc w rozkręceniu owej zabawy.

Jak więc wziąć udział?
1 - opisujecie suknię, jaką chcielibyście uszyć dla danego kucyka. Dowolnego kucyka, nieważne, czy backgroundowego, którejś z M6, czy jakiegoś OC (jednak w przypadku OC dajcie link do karty postaci, na czymś trzeba się oprzeć przy projektowaniu). I niech to będzie szczegółowy opis, a nie - niebieska z gwiazdkami. Wspomnijcie też, na jaką okazję ma być ta suknia - Wielką Galę, ślub, a może kostium na Nightmare Night? Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia, więc przyłóżcie się.
2 - tworzycie szkic - coś w tym rodzaju - a Tiger zrobi z tego Flashową, udoskonaloną wersję.
3 - sami tworzycie taką suknię i po prostu chwalicie się nią tu.

I co dalej? Dalej się zobaczy. Może będziemy poprawiać te suknie według własnego uznania, może całkiem je przerabiać, a może tylko nad nimi dyskutować? Tak daleko moja wyobraźnia nie sięga.

Ale najpierw musimy mieć nad czym myśleć, a więc - do opisywania/szkicowania!
________________________________________________________________

Dotychczas stworzone kreacje:
Lyra
Caramel
RD w koszulce Slayera, zaprojektowała Cuddly Doggy
Lotus i Aloes
Cheerilee
Big Macintosh
Discord
Kadencja
Shining Armor
Twilight Sparkle

Kreacje dla OCków:
Zofia Cheval, OC deHavillanda
Flower Love, OC Mrs. Octavii

Urodzinowy event:
Applejack
Fluttershy
Twilight Sparkle
Pinkie Pie
Rainbow Dash
Rarity
Celestyna
Luna
Edytowano przez Airlick Miłościwy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam małą rzecz nim się paincie pobawię:

Link

Dołączona grafika

Wzór, wrzućcie sobie Painta czy gdzieś i powiększcie do swoich standardów. Sądzę że to pomoże w robieniu szkicu.

@Edit. Znalazłem coś większego.

@Edit 2: O dziwo miałem mały napływ weny twórczej:

http://i45.tinypic.com/24orhi9.jpg

@Edot 3: Opis dopisze w innym poście potem. Dopiero teraz doczytałem. Wybaczcie mój mózg nie działa optymalnie. Narazie zignorujcie ten link z moimi bazgrołami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna zmiana zasad zabawy: proponujcie, co byście dodali, usunęli bądź po prostu zmienili w poniższej sukni. Możecie to napisać albo samodzielnie dokończyć suknię - to już zależy od was.

A oto i suknia:

Dołączona grafika

Rarity czeka na pomysły!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morska zieleń O.o Według mnie właśnie głównie kolory są be. Pamiętacie "Odlotowe Agentki"? Nie wiem skąd ale pamiętam że w jednym odcinku ta czerwona (Clover) powiedziała, ze nigdy nie pomalowała by paznokci na morską zieleń xD Nah, never mind. W każdym razie ja z moimi "zdolnościami" paint'owymi prezentuję takie cuś:

Dołączona grafika

Usunęłam ten pasek, zmieniłam kolorki sukienki i kryształu tego dolnego... nie wiem czy coś z tego wyjdzie, robiłam to na szybko xD

@Down: Jasna morska zieleń? :shrug: A ta jasna morska zieleń - moim skromnym zdaniem - razi w oczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć nie wiedząc dla jakiego kucyka jest to strój... wiadomo każdy ma inny kolor i do nie wszystkich kolorów sierści czy grzywy zieleń będzie pasować. Jakby podawana była kolorystyka kucyka byłoby chyba łatwiej stwierdzić co jest nie tak. A tutaj zmieniłabym podobnie jak Applejuice to coś na głowie. btw. Mogę zrobić swój własny projekt, bo wcześniej nie zwróciłam uwagi na tą zabawę? :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak dać... Carrot Top? Jakoś tak skojarzenie niebieskie - żółte lub zielone, ale Lyra ma już za niebieskie kolory. Ledwo co byłoby widać tą sukienkę. A Carrot Top, why not. Jak Carrot się nie przyjmie to stawiam na Lyrę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...