Skocz do zawartości

Zaprojektuj suknię!


Airlick

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Oto kolejna przemiana. Próbowałem buty oficerskie dorobić, lecz z tego co mi wychodziło, nic nie pasowało.  W wolnej chwili postaram się coś zaradzić ( jeśli tylko zechcecie, aby się ukazały). 

 

Sam projekt prezentuje się tak:

 

beznazwy134.png

Rarity czeka na Wasze pomysły !

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wydaje mi się, że pasowałoby tu złoto...Może jakaś złota suknia z koronkami? Uwielbiam koronki :> A nawet jak sukienka nie będzie złota, to koniecznie proponuje dać jakieś złote dodatki jak np biżuterię!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hmm... Może by jej jakiś skromny diadem dać? Jak dla księżniczki to pasują jeszcze buty ja nosi Celestia tylko mniejsze. Jeszcze jakąś wiązaną fryzurę dać i zamiast gumki to przeźroczysto-granatową wstążkę. Jak dla mnie nie znam się na modzie, a na suknie nie mam pomysłu ale żeby na niej gwiazdki albo jej CM. :dunno:


I mam prośbę... Jeśli projektujesz suknie dla OCków to proszę zaprojektuj dla mojego. Jeśli tylko poprawiasz suknie to zgłoszę się za kilka dni :ming:

1016323_326350380830745_1614073581_n.png

Tak przyznaje się robione na bazach no ale moja grafika razi w oczy.Tylko grzywę sama robiłam. Wiec proszę wielkiego "miszcza" o zrobienie sukni dla Crazy Dream :muffin:

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Według mnie do Twilight pasuje elegancja. Nie pasuje mi jednak ten kołnierz i ten postrzępiony koniec sukienki (na tym ogonie). Dodać pantofelki, kok i może koronę z jej CM. Ale wiecie wszyscy że na modzie się nie znam? :rainderp:

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... osobiście usunęłabym ten biały kołnierzyk razem z tym czerwonym materiałem, a zamiast tego umieściła długi, lejący i oplatający w sposób luźny szal o czerwonym kolorze. Co więcej, skoro jest teraz księżniczką, to zasługuje na złote pantofelki.

 

EDIT: dodałabym także coś delikatnego na głowę, być może ażurową wersję diademu.

Edytowano przez Magenta Marvelous
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...