Skocz do zawartości

Zaprojektuj suknię!


Airlick

Recommended Posts

W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami pierwszymi urodzinami forum, zaczynamy mały event w zabawie. Będziemy wymyślać suknie dla Mane 6 na tą okazję.

Zaczynamy od Applejack.

Dołączona grafika

Tak, jest podobna do jej sukni na galę, ale to tylko bardzo wstępny zarys - równie dobrze możecie nie zwracać na niego uwagi i dać własną propozycję.

P.S. Naprawdę odradzam kolejną próbę trollowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Cała suknia mi się nie podoba :rainderp:

Moim zdaniem powinna być bardziej oryginalniejsza. Applejack miała już taką podobną kreację, jak sam wspomniałeś ;p

Hmm... ta zielona chusta mogłaby być lekko dłuższa, tak żeby zakrywała trochę nogi i tułów (będzie powiewać na wietrze, huehue). To siodło całkowicie wywalić i dać jakąś normalną, zwyczajną suknię. Ta jest zbyt prosta. Niech będzie bardziej falista. Koronkę u góry też wywalić.

Byłoby ładnie, gdyby cała ta kreacja miała jakieś żywe kolory :P Byle tylko nie zlewało się to za bardzo z jej sierścią i włosami. Można dać jakieś dżinsowe elementy:

Dołączona grafika

A jeśli chodzi o biżuterię - to nie dla Applejack. Jak już, to dać na chustę jakąś broszkę w kształcie jabłuszka albo spinkę we włosy.

W sumie to kapelusz też mógłby być jakoś bardziej urozmaicony. Nie wiem tylko co z nim zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahem. Po pierwsze - cieszę się, że Soczek powiedziała wprost, co się nie podoba. Wyszła nam dzięki temu całkiem nowa suknia, która z pewnością przebiła oryginalny szkic. Zresztą, sami zobaczcie.

Dołączona grafika

Kolejna na liście jest Fluttershy:

Dołączona grafika

I znowu - jest to bardzo, bardzo wstępny szkic, zrobiony bardziej, żebyście mogli ją sobie wyobrazić i wymyślić dla niej suknię. Możecie wyjść od tego szkicu, a możecie opisać (czy też narysować, ale wątpię, żeby komuś się chciało) całkiem inną suknię. A zatem - czekamy na pomysły.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Flutttershy można by pokombinować z fryzurą, we włosy wsadzić jakiś kwiatek... najlepiej coś jak stokrotkę albo ogólnie na całej długości poukładać te stokrotki, te jakby wstążki na sukni zrobiłabym turkusowe. Jeżeli zrobiłoby się jej fryzurę jakąś bardziej wymyślniejszą to zrezygnować ze stokrotek we włosach ii dać je jako wzór na sukni. To różowe spod skrzydła wyrzucić. Ta broszka co spina suknie też niech będzie turkusowa, reszta sukni w odcieniu niebieskawej zieleni, że tak to ujmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zlikwidować Fluttershy ten kołnierz.Ładnie by wyglądał za uchem mały kolczyk w ksształcie motylka ze znaczka Fluttershy. Z tej broszki w kształcie koła zrobić małego różowego motylka-jak na znaczku. To jakby różowe siodło pod skrzydłem,zamienić na drugi materiał tak aby się ciągnał do tylnych ''kolan'', najlepiej w kolorze strasznie jasno różowym(jaśniejszym niż motyle na znaczku Fluttershy). Cała fryzura mogłaby wyglądać jak normalna fryzura Fluttershy(a nie tak troche roszczochrana).Te wstążki które są na tułowiu ozdobić malutkimi białymi perełkami.A materiał pod ''tym różowym(co ja napisałem)'' i pod wstążkami -mógłby zostać zielony-lecz jaśniejszy. Cuddly Doggy-Ja napisałem,że tylko karbowane włosy bo do Fluttershy nie pasują zmyślne fryzury a stokrotki kojarzą mi się z jej włosami na Grand Galoping Gala ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kołnierz TRZEBA usunąć. Fryzura może być, ważne, żeby nic na głowie nie miała. Wstążki zrobiłbym w innym odcieniu zieleni, jaśniejszym. Ponadto warto byłoby rozszerzyć suknię tak, by elementy ozdobne wspomniane w poprzednim zdaniu znalazły się wewnątrz jej zarysu. To coś znajdujące się za skrzydłem dobrze wyglądałoby nie ,,postrzępione" i w kolorze reszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...