Skocz do zawartości

Zaprojektuj suknię!


Airlick

Recommended Posts

Link teraz działa, zaczniemy zabawę z twoją postacią, gdy tylko Chrysalis będzie już gotowa.

Tutaj wstępny wygląd popiersia/fryzury. Macie jakieś uwagi? Jeśli tak, radze szybko je dodać.

zk4b.png
Nie wiem czemu wygląda to trochę jak Mona Lisa ; P



Mam mały problem z kołnierzem, nie wiem jaki kolor będzie najlepszy, zgniła zieleń, czerwień czy biel, a może coś innego.

Gdy tylko zrobię coś więcej zaraz dam znać.

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się osiągnąć tego co chciałem, a do zadowalającego efektu jeszcze daleko. Starałem się, ale z tego co miałem, nic nie mogłem wymyślić. Obrazek obecnie prezentuje się tak:

 

z25i.png

Dużo trzeba jeszcze zrobić, oraz zmienić. Makijaż tak samo do wymiany. Macie teraz duże pole do popisu. Popatrzcie się przykładowym okiem Rarity, co by było teraz najlepszym rozwiązaniem.

Czekamy na sugestię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kosmyk opadający na twarz spięłabym szmaragdową broszką, kolczyk w uchu (szmaragdowy). Kołnierz delikatnie łączący się z suknią. Zgniłozielono-szmaragdowy szal. Bez tego zielonego przykrycia na sukni, ale ten pasek nich zostanie.Co do makijażu to usta dobre, ale oczy zrobiłabym może takie:

 

http://3.bp.blogspot.com/-cFosf24pYCg/UXEc8e_TrSI/AAAAAAAAAHk/LVb9Et-ca54/s1600/Makeup-Pantone-Emerald.jpg

Co do tych kulek (czy jak to tam się nazywa) na koronie to zrobiłabym je tak, by wyglądały na "błyszczące'. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...