Skocz do zawartości

Zaprojektuj suknię!


Airlick

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Cartoon Tiger, nie chciałbym ci robić nazłość, lecz twój szkic lekko wygląda jak to, znaczy design tego kuca:

S5ZVlcZ.jpg


Bransoletki bym usunął. Dodał na przednie kopyta mankiety jak to mówi Cuddly doggy, do tego krawacik jakiś i żeby było coś fajnego to te słuchawki podłączone do kasetofonu :D

Heh. Co prawda mogło gdzieś to utknąć w pamięci, jednak cały projekt siedział mi w głowie od początku. Tylko szkoda, że tak mało odpowiedzi było. ~ Cartoon Tiger

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardziej podobała poprzednia wersja ( te skrzydła wyglądają jak by były doklejone) . Czy następnym kucykiem może być moja OC Rain Chaser?

 

10171082_486322654802639_128653173709426

Edytowano przez Karcia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to się poprawi. Co do następnych OC biorących udział w zabawach. Będę prosił o skrócony opis postaci, oraz większą aktywność jego twórcy.

Ja nie gryzę, a wy możecie dużo pomóc sobie, mi i Rarity. Co za tym idzie: ładniejszy wygląd postaci, szybsze ukazywanie się szkiców i gotowych prac.

Jednak wracajmy do tematu. Co dalej, prócz oczu zmieniamy coś jeszcze ?

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oprócz oczu wszystko jest bardzo dobrze, ale tam gdzie powinien być CM możnaby skrobnąć jakąś małą nutkę jako taki fragment, którego reszta jest zasłonięta skrzydłem.

No tak. Trochę CM by nie zaszkodziło chyba, bo teraz z tego co widzę to tak jakby go nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę dostawić swoją OC'kę do kolejki?

 

Oczywiście! Dodam go do kolejki.

 

OC i jego oczy. To prawda, trochę to inaczej wygląda niż wcześniej. Jednak tutaj główny udział bierze historia OC - gdyż jest niewidomy. Poczekamy na wypowiedz autora. Jeśli zatwierdzi przejdziemy do następnej postaci, jeśli nie będzie szybka poprawka.

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...