Skocz do zawartości

Zaprojektuj suknię!


Airlick

Recommended Posts

Wygląda ładnie, ale... jak dla mnie, wygląda to jak narzuta na plecy, peleryna, a nie suknia. Powinna być bardziej zabudowana - kto widział sukienkę z gołym brzuchem? Hmm...?

Poza tym - całkowita kalka z poprzedniej sukni galowej (bez obrazy, drogi Airlicku, doceniam, że się starasz! :twihug: )... Tym niemniej, widziałabym więcej eksperymentów z kolorami. Może zamiast błękitów, zmieniłbyś barwy na granaty? Wzbogacił resztę purpurą? Dodałoby to sukience majestatu. To takie moje wrażenie. Ale w sumie - ja tam na modzie znam się jak Twilight, pewnie z moimi poradami stworzyłbyś straszną kreację... Choć... może warto poeksperymentować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słuszna uwaga, Kiraro, ale ta suknia to tylko wstępny szkic. W sukniach AJ i FS, które możesz zobaczyć na poprzedniej stronie, także wyszliśmy od szkiców bardzo podobnych do sukni na galę, ale w obu wypadkach zostały one całkiem przerobione. A więc, na początek, zabudować i zmienić kolory. A jakie dodatki chcesz widzieć? Wszystkie sugestie są dobre, nawet jeśli są złe! :raritylaugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, Drogi Airlicku, wczoraj były ważniejsze sprawy niż suknia :twiblush: Ahem... Co do sukni... nie jest to do końca to, o czym myślałam, ale wygląda fajnie :)

I słusznie zauważyła Cuddly Doggy - grzywę Twilight można by upiąć. Pozostawiając oczywiście charakterystyczną grzywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż może być ważniejszego od sukni? :despair: Bluźnierstwo! W każdym razie, oto poprawiona suknia:

Dołączona grafika

Wygląda ślicznie, przyznajcie to! :raritylaugh: Jeśli jednak macie jakieś zastrzeżenia, suknia wciąż może zostać zmieniona. To samo tyczy się poprzednich.

Tymczasem przechodzimy do następnej kreacji: Pinkie w Krainie Czarów! :raritylaugh:

Dołączona grafika

Jak zwykle, prosimy o sugestie itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na sukniach ale: - proponował bym usunąć ten zwisający pas pod szyją - może tak jak zakłada się rękawiczki, tak RD miała by na skrzydłach takie "rękawiczki" - w kolorze białym - te złote buty (chyba buciki) powinny być na tylnych nogach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z fraginem że trzeba usunąć krzyształek z boku ale według mnie wsadzić tam taką wstążkę(co na siodle mają normalne konie)właśnie z KLAMRĄ W KSZTAŁCIE SŁOŃCA.Na naszyjniku może ładnie by wyglądało gdyby na środku były te wzorki a tam gdzie wzorki małe diamenciki i tak samo można by zrobić do korony i przednich bucików .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka Luna preferowałaby coś bardziej ukazującego majestat, niż prostotę. Jakieś wstęgi, falbanki, aczkolwiek bez kamieni szlachetnych. To ma ukazywać ogrom kosmosu. O, jakiś materiał, odbijający światło, by dawało efekt migoczących gwiazd?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garść dziwnych pomysłów Lukinera :derp3:

1. szal z cienkiego/prześwitującego jedwabiu

2. żeby nie było że nosi takie same galowe butki jak Celestia to można by te jej kryształowe podrasować (np aby sięgały nieco wyżej tak powiedzmy na połowę długości nogi = takie kryształowe "kozaki" dla kuca ;p). Można też pobawić się i zrobić je czarne aby pasowały do jej korony/tiary i naszyjnika

3. hmm a gdyby tak zmienić trochę jej fryz? kucyk/kok z opadającymi loczkami z obu stron twarzy? albo... @_@ holy shit czy Equestria ma fryzjera zajmującego się magicznymi grzywami?

4. zmienić ten pasek/materiał który łączy suknię z jej naszyjnikiem na jakiś łańcuszek złożony z małych gwiazdek +/- księżyca (naszyjnik-księżyc-gwiazda-gwiazda-gwiazda-gwiazda-księżyc-suknia)

5. mam wrażenie że czegoś brakuje na jej sukni ... jest taka pusta w kilku miejscach (albo mi się wydaje)

czerwona/czarna różyczka za uszkiem? kolczyki raczej odpadają

miejmy nadzieję że inni będą mieć bardziej sensowne pomysły ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystkie suknie piękne. Co do Rarity - Chyba nie znam się na modzie, ale powiem: A fu, a fu, a fu! 1. Moim zdaniem ten kolor zupełnie do niej nie pasuje 2. Wydaje mi się jakby ta suknia była dla pokojówki, a nie dla modnego, salonowego kuca. Za prosta. Warto spróbować z czerwienią. Nie znam się na modzie :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali moi poprzednicy, wypróbujcie kolor czerwony. Teraz, ta suknia (wiem że to szkic) wygląda tak samo, jak ta suknia dla Twili uszyta w Canterlot, tylko w wersji 2.0. Przydał by się tez naszyjnik z diamentów, albo bransoleta na łapki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, suknia Rarci została całkiem zmieniona. Oto efekt:

Dołączona grafika

Fabulous. :x

Tym samym urodzinowy event jest zakończony.

Na razie zabawa zostaje zawieszona. Wciąż możecie składać zamówienia na kreacje dla OCków, czy wrzucać pomysły na suknie dla kucyków, które jeszcze nie zostały ubrane. Wracamy z nowymi sukniami po forumowym zlocie w Kutnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wracamy, po długiej przerwie! Zasady zabawy pozostają takie same, ten model sprawdził się całkiem dobrze. Jako kolejną ubierzemy Cheerilee:

Dołączona grafika

Jak zwykle, możecie wyjść od tego szkicu przy dawaniu swoich propozycji, albo opisać swoją własną wizję sukni dla Cheerilee.

Czekamy na sugestie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...