Skocz do zawartości

Zaprojektuj suknię!


Airlick

Recommended Posts

Emmm okulary usunąć, torbę usunąć, kolor sukni troszkę o pół tonu (czy jak to tam) jaśniejszy od jej sierści, przezroczysta narzutka w sensie że jak jest tylna część sukni (tłumaczę na podstawie kuca xP) to tam, jakiś mały kwiatek we włosach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głowę to ja bym jej dała beret w kolorze takim szaro-granatowym, do tego zwykłą, białą koszulę z rozszerzanymi rękawami u dołu i dużymi srebrnym guziczkami na tych rękawach, do tego zwykłą, skromną, czarną spódniczkę i może granatowy krawat ale nie tak zawiązany pod samą szyją tylko taki jakby wiszący, no i kokardę z włosów wyrzucić i może okulary też chociaż co do nich to nie jestem pewna. btw. Wciąż można robić swoje własne projekty sukni? A jeśli tak to czy można je robić metodą tradycyjną i zeskanować czy koniecznie komputerem? Edit. tej torby też się pozbyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głowę to ja bym jej dała beret w kolorze takim szaro-granatowym, do tego zwykłą, białą koszulę z rozszerzanymi rękawami u dołu i dużymi srebrnym guziczkami na tych rękawach, do tego zwykłą, skromną, czarną spódniczkę i może granatowy krawat ale nie tak zawiązany pod samą szyją tylko taki jakby wiszący, no i kokardę z włosów wyrzucić i może okulary też chociaż co do nich to nie jestem pewna.

btw. Wciąż można robić swoje własne projekty sukni? A jeśli tak to czy można je robić metodą tradycyjną i zeskanować czy koniecznie komputerem?

Edit. tej torby też się pozbyć

Można, oczywiście, a forma zależy tylko od ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok szkic gotowy, tylko wykolorować. Ale jutro, idę spać, dobranoc...

Edit:

No, jak mówiłem zrobione.

Proszę, może niezbyt stylowe, ale ta postać to początek mojej przygody z MLP, pierwotnie zaprojektowana inaczej, ale nic...

Może się komuś spodoba.:fluttershy4:

Dołączona grafika

P.S.: Albo mi się wydaje, albo ja pierwszy daje tu szkic własnoręczny... czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strój dla Cheerilee gotowy.

Dołączona grafika

Teraz czas na wektorek dla deHavillanda, a potem... zobaczymy. Jak zwykle, możecie dawać kolejne sugestie co do tej albo poprzednich kreacji, a z pewnością zostaną wykorzystane, jeśli będą wystarczająco dobre. To samo tyczy się kolejnych zamówień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej kreacji. To tak: -dałabym jakieś inne nakrycie głowy np. mału diadem z czerwonym akcentem -do sukni dałabym naszyjnik z perełkami i z tym znaczkiem co jest na czapce -suknie zrobiłabym bardziej bufiastą -niech sukienka zaczyna się w połowie, przód np. w stylu sukni Twilight z "At The Gala", tylko bez gwiadek -dodałabym falbanki na końcu sukni -może też jakieś wzorki pasujące kolorystycznie do kuca na sukni -butki zostają -kolczyki może w kolorze perełek z naszyjnika -jakieś inne uczesanie ... może rozpuszczone włosy z inną grzywką? Tak tylko pisze jak to widzę ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lololol xD Suknie z jabłek mu !! Nie no joke, chociaż jeśli Cartoon miałby czas.... :raritylaugh: A więc do rzeczy: nie wiem kompletnie jak go ubrać ale spróbuje xD Ymm chustkę zostawić bo me gusta jakiś gustowny kapelutek by mu się przydał ale no taki żeby pasował do cery :rainderp: może jeszcze jakąś koszule... w kratę.... ale żeby nie przesadzać xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...