Skocz do zawartości

Zaprojektuj suknię!


Airlick

Recommended Posts

No więc tak, pomysł z grzywą, na który wpadł MintCupcake jest bardzo dobry, tyle że do tego ja bym mu dała taką koszule flanelową w czerwono-czarną kratkę, z podwiniętymi rękawami, do to przyciemniane okulary, takie raybany (czy jak inaczej to się pisze), chustkę zostawić tylko zmienić na czarny kolor ewentualnie na czerwono.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Usunąłbym te powiewające rogi chustki i zmienił jej kolor na błękitny, prawie biały, jeżeli w ogóle MUSI być. Moim zdaniem ta koszula w kratkę powinna być w kratkę, a nie w romby o równych przekątnych. No i to ma być koszula, a nie koszula z kieszenią na nerkach. A tak poza tym to okej.


Albo zostawić chustkę w romby o równych przekątnych, tą z pierwszego obrazka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ładna suknia. Chcesz, żeby ją jakoś przerobić/poprawić/wykorzystać u jakiegoś kuca?

Tymczasem:

Dołączona grafika

Z kratą nie jest tak łatwo, bo jakby nie było, wektory to bardziej schematy, niż pełnoprawne arty ze wszystkimi szczegółami. Ale jeśli chcecie, to będzie i krata. Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie co do Maca, to czekamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale u kucyków irokez i kolczyk wygląda znacznie bardziej babsko, niż u ludzi (może dlatego, że kucyki różnej płci różnią się jedynie kształtem głowy). Tak poza tym, Zecora jest z Afryki, nie z Ameryki, więc ten pióropusz wypadałoby usunąć. A suknia tej nieznanej mi klaczy jest świetna, nie wiem co poprawić... A, no tak, to nie ty ją wymyśliłeś. Tylko jej włosy zrobiłbym jednolicie bląd, bez czerwonych końcówek.


A, irokez do koszuli w prostokąty równoboczne ma się jak g***o do sraczki, któryś MUSI zginąć!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również usunęłabym ten pióropusz Zecory. Jak wcześniej wspomnieli dobrze byłoby dodać liściastą, afrykańską spódniczkę i jaką zwiewną, może w jakimś odcieniu brązu koszulę, najlepiej włożoną w ów spódniczkę. Może również na spódniczce wisieć jakaś sakiewka z magicznym proszkiem, np. takim jakim użyła podczas Nocy Kucyków, aby pokazać dzieciakom wizerunek Nightmare Moon. Dodałabym również jakieś różne naszyjniki z wisiorkami o magicznej tematyce. Kolczyk odrobinę zmnieszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...