Skocz do zawartości

Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru


Wizio

Recommended Posts

Temat stworzony, aby wypowiadać się o całkiem nowym anime, które zauroczyło mnie, i tym samym trafiło na wysoki szczyt mej listy. Za dużo opowiedzieć się o nim nie da, gdyż... tego się ludzkimi słowami opisać nie da. Fabuła jest dziwna, a zarazem genialna. Bohaterowie są fajni, a zarazem fajni. Aby zachęcić was do wysławiania czekoladki obejrzenia tego anime, to dam kilka mało szkodliwych, oraz zaopatrzonych w spoilery zdjęcia.

Ore-no-Nounai-Sentakushi-ga-Gakuen-Love-

 

Ore-no-Nounai-Sentakushi-ga-Gakuen-Love-

 

Ore-no-Nounai-Sentakushi.jpg

 

Ore-no-Nounai-Sentakushi-ga-Gakuen-Love-

 

Edytowano przez Ouka Yuuouji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Znakomita komedia.

Przede wszystkim nieprzeciętna fabuła, której protagonistą jest chłopak z klątwą "Mental Choices". Prócz tego, bardzo ładna kreska oraz animacja. Wreszcie, anime przypominające stylem tytuły połowy pierwszych 10 lat XXI wieku - kreską, humorem, klimatami szkoły średnie, a także openingiem.

Plus, spostrzegawcze oko może wyłapać takie smaczki:

tumblr_mvy3wgZDGn1spablto2_1280.png;)

W moim osobistym rankingu - pierwsza trójka.

 

Niestety, w tym tygodniu ostatni odcinek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że to niby był ostatni odcinek? Ehh, kompletnie bez zakończenia. Anime całkiem fajne z początku, ale ostatnie kilka odcinków były dużo słabsze od początkowych.

 

Nie lękaj się. W maju ma być OVA, a w Listopacie 2 sezon. Raduj się więc, raduj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, świetnie!

Momo, czy mógłbym zapytać o źródło skąd masz informacje?

 

 

Trochę pogrzebałem na ich stronie (nawet nie wiesz ile można się dowiedzieć z artów i liczb. Poza tym... google tłumacz czasem działa cuda.)

Była też notka od jednego z tłumaczy. 

 

Jeden z dowodów: http://www.animezone.pl/odcinki-online_ore-no-nounai-sentakushi-ga-gakuen-love-comedy-wo-zenryoku-de-jama-shiteiru-ova

Edytowano przez Momo Deviluke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pogrzebałem na ich stronie (nawet nie wiesz ile można się dowiedzieć z artów i liczb. Poza tym... google tłumacz czasem działa cuda.)

Była też notka od jednego z tłumaczy. 

 

Jeden z dowodów: http://www.animezone.pl/odcinki-online_ore-no-nounai-sentakushi-ga-gakuen-love-comedy-wo-zenryoku-de-jama-shiteiru-ova

 

Momo, dziękuję za research i informacje.

Bardzo się cieszę, że NouCome będzie kontynuowane. OVA potraktuję raczej jako ciekawostkę, gdyż nie przepadam za tymi seriami, ale raduję się z kolejnego sezonu, choć mam pewne obawy co do niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momo, dziękuję za research i informacje.

Bardzo się cieszę, że NouCome będzie kontynuowane. OVA potraktuję raczej jako ciekawostkę, gdyż nie przepadam za tymi seriami, ale raduję się z kolejnego sezonu, choć mam pewne obawy co do niego.

 

Też je mam, ale szanuję tą firmę i wiem, że tego nie zepsują. Widziałem od nich 3 twory i wszystkie mi się podobały. Polecam większość tego, co mają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie lękaj się. W maju ma być OVA, a w Listopacie 2 sezon. Raduj się więc, raduj!

 

Poważnie? :lunaderp: Byle nie miał znowu 10 odcinków :F

 

A co do ostatniego odcinka - też mnie trochę zawiódł. Myślałem, że więcej scen z Yukihirą będzie, a tu wyszło na to, że bardziej na drugi plan wypadła :c Sądzę też, że elementy ecchi w tym anime były niepotrzebne, nie żebym miał coś przeciwko nim, ale tutaj akurat psuły klimat.

 

Momo i Nana - macie pozdrowienia od Master Nemesis :evilshy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? :lunaderp: Byle nie miał znowu 10 odcinków :F

 

A co do ostatniego odcinka - też mnie trochę zawiódł. Myślałem, że więcej scen z Yukihirą będzie, a tu wyszło na to, że bardziej na drugi plan wypadła :c Sądzę też, że elementy ecchi w tym anime były niepotrzebne, nie żebym miał coś przeciwko nim, ale tutaj akurat psuły klimat.

 

Momo i Nana - macie pozdrowienia od Master Nemesis :evilshy:

 

My (załóżmy, że Nana też się zgadza :lol: ), siostry Deviluke bardzo Ci dziękujemy. Również ciebie pozdrawiamy z nadzieję, iż twe słowa zmienią się w czyn i będzie więcej, niż 10 odcinków. Niech żyją Oppai!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż zrobiło się tutaj pusto, to wstawię (w spoilerze oczywiście) link do filmu na YT z (moim zdaniem) jedną z najfajniejszych scen z tego anime. Nawet jeśli ktoś to obejrzy, nie oglądając wcześniej anime, to za dużo nie zrozumie ^ ^

Edytowano przez Momo Deviluke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem, obejrzałem i powiedziałem:

 

Nie róbcie anime po 10 odc bo to nie ma sensu do anielki jasnej!!!!!!!!!!!!!!!!! Anime oczywiście epickie, pod wieloma względami. Główny bohater dziwnie się przed wszystkim wstrzymywał jak by nie chciał mieć dziewczyn. Issei z Highschool DxD od razu by się rozprawił z dziewczynami < jedyna rzecz jaka mi się nie podobała u głównego bohatera, bo mogło by być tam więcej fajnych scen ;_;>. Kreska były piękna, muzyka to niestety nie zaleta anime. Za każdym razem gdy słyszałem to ERABE to już wiedziałem że będzie się działo :D. Ja bym ocenił anime na 8,5/10

Edytowano przez RedBalance12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Główny bohater dziwnie się przed wszystkim wstrzymywał jak by nie chciał mieć dziewczyn.


Skoro tak uważasz, to znaczy, że mało haremów oglądałeś :P Sytuacja w To love-ru, Freezing czy Haganai ma się znacznie gorzej w tym zakresie.

 

Trzeba czekać na OVA, zwykle po tym odcinku studio daje jakieś informacje o kolejnym sezonie.

 

Słowo "ERABE" już jest tak popularne, że Google nic innego nie pokazuje po jego wpisaniu xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak uważasz, to znaczy, że mało haremów oglądałeś :P Sytuacja w To love-ru, Freezing czy Haganai ma się znacznie gorzej w tym zakresie.

 

Trzeba czekać na OVA, zwykle po tym odcinku studio daje jakieś informacje o kolejnym sezonie.

 

Słowo "ERABE" już jest tak popularne, że Google nic innego nie pokazuje po jego wpisaniu xD

 

 

Cóż... haremów jest dużo, a zawsze jest jakiś bohater, który zamiast brać, to czeka na labadziare, która nie jest nim zainteresowana, bije go po ryju przy najmniejszym przypadku itp, to można sobie pomyśleć... "Co za debil." W To-Love-Ru, zamiast brać Lalę, Kotegawę itp, to co się robiło? Czekało na grubą Harunę.

 

Ale co fakt to fakt... na OVA czekać trzeba, bo już mi ślinka cieknie przy samym pomyśleniu, iż będzie. Może zrobili 10 odcinków, aby zobaczyć jak się to anime przyjmie? Z K-On! też tak było. Zrobili 12 odcinków  1 sezonu, a 2 już 27 i 1,5 godzinny film. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haremy to ja oglądam. Po prostu nie lubię jak główny bohater tak się zachowuje. Choć by gdy Chocolate odzyskała pamięć i prawie by go pocałowała. Nie ten oczywiście musiał się zachować tak a nie inaczej, ja siem pytam dlaczego oni robią takie rzeczy fanom. Przecież chyba jak robią harem to niech zrobią taki w którym coś się dzieje.

 

 

Tak BTW jest planowane i na kiedy jeżeli tak jakieś OVA z NouCome ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW jest planowane i na kiedy jeżeli tak jakieś OVA z NouCome ?

 

OVA jest planowana na 20 maja.

 

 

Haremy to ja oglądam. Po prostu nie lubię jak główny bohater tak się zachowuje. Choć by gdy Chocolate odzyskała pamięć i prawie by go pocałowała. Nie ten oczywiście musiał się zachować tak a nie inaczej, ja siem pytam dlaczego oni robią takie rzeczy fanom. Przecież chyba jak robią harem to niech zrobią taki w którym coś się dzieje.

 

 

Bo twórcy pewnie mają fetysze. Sugerowanie, że oni sami nie mogą sobie wybrać ulubionej postaci, może postawić ich w kropce. Nie wykluczone również, iż robią to, aby nie niszczyć nadziei twórców na związek bohatera z jego ulubienicą. Nigdy nie wiadomo z jakich to jest powodów. Mi owszem się to nie podoba, ale również weźmy pod uwagę np: "To Love Ru", gdzie bohater musiałby wybrać z około... 14 lub 15 dziewczyn. To jest strasznie nieprzyjemne. Ale nie wiadomo co się dzieje w umysłach twórców :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w To Love Ru tworzysz harem dla Rito ^^. A żeby nie było, to ja sam nawet nie wiem z kim mógł by być Amakusa < ehhh wyszło na to że sam nie jestem lepszy :D >

To jest właśnie twierdzenie twórców. Nie możesz wybrać jednej? Bierz wszystkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...