Skocz do zawartości

Forever alone [Oneshot][Sad][Slice of Life]


  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ten fanfic?

    • Super! Bardzo mi się podoba!
      2
    • Świetnie!
      2
    • Całkiem niezłe jak na pierwszy fanfic.
      5
    • Takie sobie...
      1
    • Słaby
      1
    • Beznadziejny...
      0
  2. 2. Pisać dalej?

    • Tak
      8
    • Nie
      3


Recommended Posts

                                                                Forever alone

Witajcie!

Oto mój pierwszy, opublikowany na forum fanfic.

Opis:

Wszystkich zapewne ciekawi, co działo się z małą Scootaloo zanim pojawiła się w serialu. W jaki sposób powstała ,,Znaczkowa Liga" zapewne wszyscy wiedzą. Jednak co działo się wcześniej, zanim Scootaloo poznała Sweety Belle i Apple bloom?Dlaczego nikt nic o niej nie wie? Co stało się z jej rodzicami? Jak wyglądało jej dzieciństwo? Gdzie przez ten czas mieszkała? Jakie miała przeżycia?

Wszystkie te informacje znajdziecie w tym oto fanfic'u. Zapraszam do czytania, miłaj lektury :) :

https://docs.google.com/document/d/1VtY4PwbfeMjXfCY8kiQn4G9qBSY63ht9AHbY-x-RAXs/edit

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz komentarze w tekście :rdblink:. Jedna rzecz bardzo mi się nie podoba- pisze się "Sweetie Belle", nie "Sweety Belle".

Opowiadanie niestety do poprawki. Pomysł nawet dobry, z wykonaniem gorzej. Jest krótkie, opisów brak, akcja dzieje się zbyt szybko. Opowiadanie, to nie streszczenie, ani zlepek kilku pomysłów- to ma być płynna całość. No i śmierć rodziców Scoot- może by rozwinąć? Jakiś opis przeżyć bohaterki?

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz komentarze w tekście :rdblink:. Jedna rzecz bardzo mi się nie podoba- pisze się "Sweetie Belle", nie "Sweety Belle".

Opowiadanie niestety do poprawki. Pomysł nawet dobry, z wykonaniem gorzej. Jest krótkie, opisów brak, akcja dzieje się zbyt szybko. Opowiadanie, to nie streszczenie, ani zlepek kilku pomysłów- to ma być płynna całość. No i śmierć rodziców Scoot- może by rozwinąć? Jakiś opis przeżyć bohaterki?

Rozwinięcie pojawi się w następnych częściach. Jak mówiłam- jest to moje pierwsze opublikowane opowiadanie. Racja trzeba je trochę dopracować. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years later...

Witam!

 

Jeszcze nie trafił mi się fanfik tragiczny, i ten też taki nie jest, ale coś czuje, że się zbliżam! A mam ochotę się wyżyć za te wszystkie średniaki!

 

Technicznie jest źle, zestaw jest w tym wypadku inny. Zły zapis dialogowy (no chyba, że traktować to jako wspomnienia), spacje zamiast wcięć, złe formatowanie, nadmiar spacji… no i jeszcze trochę. Nie jest to też ładne stylistycznie, no ale opisy dają trochę rade.

 

Wszystko jest ekstremalnie przegonione, choć nie dzieje się dużo.

 

Fabuła, choć to duże nadużycie tego słowa, to losy Scootaloo, które ponoć są smutne, bo składają się ze śmierci rodziców, pobytu w sierocińcu i gnębienia przez Diamond Tiare… wiecie, znacie ten zestaw. Ale na litość, jest to przedstawione tak źle, tak bardzo jest to przegonione, że nie zasmuciłem się ani razu.

 

Postać Scootaloo jest taka sobie. Nie idzie jej poczuć. Nie mogę też powiedzieć, by była serialowa lub nie.

 

Czy coś jeszcze? Raczej nie. To po prostu zły, ale przeciętny w tym jak zły jest, fik. Nic ponad to, nic pod to. Nie polecam. Jak na pierwszy fanfik serio nie jest tragicznie, ale zdeecyydoowanieeee nie jest dobrze.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...