Skocz do zawartości

Wasze propozycje - temat organizacyjny.


Future Pony

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Proponuję zrobić show z Fluttershy. W stylu dyskusji z kucykiem.
Show gdzie jakby jedna osoba rozmawia z kucykiem. Fluttershy prowadząca zadaje pytania jako prezenter.
Do tego były by zapraszane osoby sławne z Waszego fandomu.

(KochamChemię prosił by tutaj zapisała ten pomysł.)

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ja bym prosiła o częstszą aktywność opiekunów działu w zabawach Fluttershy, gdyż od dawna nie ma wyniku w np. ,,Podaruj kwiat"  

i innych takich zabawach..  

Oraz  w Quizach o Fluttershy.  :fluttershy4:

 To akurat dość spory fail z mojej strony, chociaż trochę winy leży też po stronie regenta.

Co nie zmienia faktu że nawaliłem i bardzo za to przepraszam.

Proponuję zrobić show z Fluttershy. W stylu dyskusji z kucykiem.

Show gdzie jakby jedna osoba rozmawia z kucykiem. Fluttershy prowadząca zadaje pytania jako prezenter.

Do tego były by zapraszane osoby sławne z Waszego fandomu.

(KochamChemię prosił by tutaj zapisała ten pomysł.)

 Pomysł nie najgorszy, tylko znacznie gorzej z realizacją, szczególnie gdyby trzeba było zapraszać osoby sławne.

Można by w prawdzie zaprosić do rozmowy osoby z ekipy forum, ale nie wiem czy by się zgodzili.

Innym rozwiązaniem byłaby rozmowa ze zwykłymi userami, ale o co takiego usera pytać? Bo jakoś nie za bardzo wyobrażam sobie pytania typu "czy mnie lubisz".

No chyba że pytania na temat nastawienia, przykładowo do 4 sezonu i wtedy takie coś mogło by posłużyć za  "Fluttershy po 4 sezonie".

Co wy na to? 

 

 

To może konkurs na najmilszego użytkownika?

 

To akurat nie jest za dobry pomysł, zazwyczaj takie konkursy kończą jako "na najbardziej popularnego".

Chyba że to będzie część jakiegoś innego konkursy, o czymś takim możemy pomyśleć.

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Ponownie bym prosiła o częstsze udzielanie się w dziale Avatara i regenta, gdyż mamy nowego regenta działu myślę, że może jeden z opiekunów będzie teraz częściej wchodził 

w dział ,,Przydzielanki i Quizy" Dość dawno nie było tam żadnego z was, a większość użytkowników lubi najbardziej zabawy tego typu.

Link do komentarza
  • 10 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...