Skocz do zawartości

Ja + myszka = ....sztuka?


J#42

Recommended Posts

Bez przedłużania link do moich prac:http://jaro142.deviantart.com/

Arty z mlp to tylko hobby więc szału nie ma ale zachęcam do obejrzenia.

Będę dodawał nowe prace od czasu do czasu(ale rysuje tylko wtedy gdy najdzie mnie chęć zero przymusy).

Proszę by nikt nie dodawał swoich artów a jeśli naprawdę musi niech będą w spoiler.

Tutaj mała zachęta dla ludzi :YEtmX:

lyra_antropology_by_jaro142-d6scdis.png

Edytowano przez Jaro142
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczera to nie jest źle.Jeśli jesteś początkującym to przyznam,że prace ładne(w porównaniu do moich pierwszych).Jeśli będziesz często rysował to szybko wyrobisz swój własny styl.Mam do ciebie pytanie: Jakiego programu używasz?Jeśli to nie są programy typu Gimp,to pracuj na warstwach(albo mi się zdaje,albo w niektórych miejscach wygląda jakby w Paincie było kolorowane...Za pewne niedługo przybędzie tu więcej ludzi,więc im zostawiam ostrą krytykę(bo na pewno tak ktoś się znajdzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wiem że dopiero nie dawno dawałem prace ale by pasowało muszę te dwie dać jak najszybciej:

moja konkluzja (pierwsze odcinek sezonu który mnie zmusił do arta)

my_reaction_to_scootaloo_by_jaro142-d6y1

oraz coś małego z okazji świąt

pinkie_pie_merry__christmas_by_jaro142-d

następne pojawią się dopiero jak na devaint uzbieram 3 i w takiej liczbie chyba będę je dawać na strone albo nie kto to wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, generalnie anatomia wymaga jeszcze trochę pracy (troszku kopytka-kłody, za długie ciała, pyszczki czasem koślawe, dysproporcja między pyszczkiem a reszta ciała etc.).
Jeeednakże z tematu wnioskuję, że rysujesz myszką - jeśli tak jest to duży szacunek. Ja na kartce/tablecie bazgrzę całkiem przyzwoicie, mówiąc nie najskromniej, ale myszką to mi takie koślawce wychodzą, że to w ogóle szkoda gadać...
Więc ten, no, generalnie rzecz biorąc jest wcale dobrze jak na początek, trochę ćwiczeń i mogą spod twych kopytek wyjść na prawdę fajne prace, a jeśli chodzi o posługiwanie się mychą, to ode mnie gigantyczny podziw c;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, generalnie anatomia wymaga jeszcze trochę pracy (troszku kopytka-kłody, za długie ciała, pyszczki czasem koślawe, dysproporcja między pyszczkiem a reszta ciała etc.).

Jeeednakże z tematu wnioskuję, że rysujesz myszką - jeśli tak jest to duży szacunek. Ja na kartce/tablecie bazgrzę całkiem przyzwoicie, mówiąc nie najskromniej, ale myszką to mi takie koślawce wychodzą, że to w ogóle szkoda gadać...

Więc ten, no, generalnie rzecz biorąc jest wcale dobrze jak na początek, trochę ćwiczeń i mogą spod twych kopytek wyjść na prawdę fajne prace, a jeśli chodzi o posługiwanie się mychą, to ode mnie gigantyczny podziw c;

Rysowanie myszką to nic trudnego :)

A co do rysunków to radzę poćwiczyć, bo jest trochę błędów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mysz rysunki są ładne, momentami koślawe a głowa pinkie trochę za duża  a scootalu za mała, ale ja zawsze widzę na opak, jeszcze widzę kopyta kłody tak trochę. nie jest źle w porównaniu do moich rysunków.

Edytowano przez Bananowy M.xsardas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY + MYSZKA= Sztuka poniaczy <3

Gratuluję talentu! Ja takiegoż nie dostałam chociaż jestem dziewczyną! ^^

Muszę ocenić twoje prace 9/10 ze względu na anatomię, ale wiedz, że sama lepiej nie umiem XD

Polecam ci do rysowania Paint Tool Sai. Jest łatwiejszy i szybko go ogarniesz o ile znasz angielski :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok następne arty:

mój pierwszy antagonista (antagonistka)

nightmare_moon_is_free_by_jaro142-d6zs4c

oczywiście musiałem narysować Flutterbat  (ale nie miałem żadnego pomysłu więc średnio mi wyszła zwłaszcza że pierwszy raz rysowałem takie oczy, skrzydła i uszy)

flutterbat_vampire_pony_by_jaro142-d6zwg

i kolejna drobna konkluzja jaką doświadczyłem (wiem że zawaliłem z angielskim ale ja naprawdę nie lubię się z tym językiem)

sveet_celestia_by_jaro142-d70gqii.png

powiem szczerze wolne się kończy a ja wyczerpałem się (po takim spotkaniu też bylibyście ledwo żywi  :woops: ) i nie przewiduję dużo artów w najbliższym czasie (chyba że po następnym odcinku znowu coś mnie strzeli)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...