Skocz do zawartości

Szatan przyjechał na Kucyku


Recommended Posts

Fajnie, ja to zrozumiałem że lauren faust od początku chciała zniszczyć męszczyzn na tej ziemi :v

@TheCoRes twój awek idealnie pasuje do tych linków ;)

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF Ledwo co otworzyłem  ten artykuł Samokastracja Chłopaków i już złapałem się za głowę od kiedy zwalnianie się z WF'u jest zanikiem męskości? HAHAHAAHAHAHAHA co za idioci. :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link zdecydowanie najlepszy, nie ma to jak słuchać pseudo-katolickich trolli. Ale jeden z tych komentarzy mnie najbardziej rozbroił swoją prawdziwością.   Agonia36

A co powiecie na "zaczarowany olowek" to dopiero szatan!!

No właśnie ja nie wiem jakim cudem nasz polski ,,Zaczarowany Ołówek'' nie znalazł się jeszcze u żadnego naszego księdza w ,,indeksie seriali zakazanych'':P

Przecież tam magia dosłownie wylewa się z ekranu :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kucyk pony"!! Przecież to oznacza "kucyk kucyk"! Niech sobie księdze piszą co chcą ale nigdy, przenigdy ale to nigdy nieużywajcie określenia "kucyk pony"!

TheCoRes weś takich żeczy niewysyłaj bo umre ze śmiechu i mnie babcia dobije "bo szatan" :rainderp:

Edytowano przez BlackBird
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy... To wygląda na to że szatan mnie opętał bo:

- Słucham Heavy Metalu - Śmiech na białej sali. Niektóre ballady z tego gatunku są wręcz wspaniałe. Można słuchać i słuchać i słuchać...

- Oglądam MLP - Nawet na pulpicie mam kalendarz z Twilight, tapety z nią i gitarę SG co rzekomo przez charakterystyczny korpus mówi się że jest ulubioną gitarą heavy metalowców bo ma rogi jak diabeł.

- Płyta winylowa - rzekomo po odtworzeniu od tyłu ukazuje się diabeł. Muszę zmienić biegunowość w napędzie i kupić wkładkę to sprawdzę.

 

Nie będę wymieniać więcej ale no pomyślcie sami. Przytoczę słowa pewnego księdza. "Nie bezpiecznie jest widzieć wszędzie zło, bo zapominamy o dobru stworzonym przez Boga". Obojętnie kto mówi że to czy to diabeł stworzył, wyśmiewam go bo wiem lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hell - o - kitty" OMG, a do hells kithen (piekielna kuchnia) i jej stwożyciela (diabła/szatana) czemu sie nie czepiają?

"Sama Lady Gaga – tuba iluminatów, przebiera się w odzież zdobną w wizerunek tego kota. Kłania się demonom na swych teledyskach i koncertach, cytuje zaklęcia, narażając na niebezpieczeństwo słuchaczy, poddając ich diabelskiej manipulacji i hipnozie, poprzez znaki, słowa i zaklęcia, rytualne formuły, ruch ciała i symbolikę okultystyczną!"

"Cytuje zaklęcia" haha padłem xD

"Kolor różowy – to nie tylko kolor związany z seksualnością." Czekaj, czyli każda dziewczynka która lubi kolor róźowy to gej? :rainderp:

"„Pokemon” - pocket demon – kieszonkowy demon." Hahaha... leże...

"8. Konik Pony" nieeeeeeee "konik kucyk" muzg mnie boli!!!

Czemu w innych krajach bronies są traktowani normalnie, tylko w polsce to jest największa sekta oddająca cześć szatanowi co tydzień?!?!?!

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome to Poland. Chyba nie tylko w polsce. Jesli tylko w polsce to przez brak poznania co to jest. Jesli nadano by w telewizji film dokumentalny o bronies i całym fandomie, ludzie inaczej postrzegali by to, bo wiedzieli by co to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu w innych krajach bronies są traktowani normalnie, tylko w polsce to jest największa sekta oddająca cześć szatanowi co tydzień?!?!?!
Na pewno nie tylko w Polsce. W każdym kraju znajdzie się grupa opetanych, tylko po prostu 99% normalnych ludzi nie zwraca na nich uwagi. Tak samo jak z Hello Kitty (przepraszam Hell O Kitty :P ) raczej nie wymyślili problemów pierwsi Polacy tylko ,,obrońcy moralności i czci wszelakich'' z USA (a że dla naszych niektórych księży to jak widać chodliwy temat więc im się spodobało i nas straszyć kreskówkowym szatanem :P )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

O ludzie...głowa boli od tych bzur do których wysyłają linki, wygląda na to ze jak się oczepią od gier komputerowych to zaczną krytykować MLP.

 

Kucyki są złe...ale Muminki w których istnieje mroczna postać Buki jest wszystko okej

 

Kucyki to zło bo jest w nich magia...ale o Władcach Pierścieni nikt nie mówi (nie to nie jest tak że nie mówią o tym bo zarobił niepotyczne pieniądze)

 

I takie nieco zejście z tematu ale tu poza kucykami jest coś jeszcze... http://f.kafeteria.pl/temat/uwazajcie-szatan-pragnie-dusz-waszych-dzieci-p_5585883

 

Co oni mają do mojej ulubionej postaci z komiksu!

 

Ciekawe cotacy myślą o Ghost Riderze...o przepraszam nic nie mają bo nie wiedzą o jego istnieniu!

Edytowano przez SolarIsEpic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

 

Nie zapominajmy, że to Amerykańska kreskówka, a nie Polska. Polska to kraj typowo chrześcijański, a Ameryka kraj imigrantów, w nim wymieszało się wiele kultur, religii, społeczności. Amerykanin nie życzy "Szczęśliwego dnia Narodzenia Jezus", a "Wesołych Świąt", ponieważ rozmówca nie musi być chrześcijaninem, a np: ateistą czy hindusem.

No właśnie nie. Polska to nie tylko kraj chrześcijański i kler nie ma w nim zbyt dużej władzy, bo w Polsce też są różni ludzie, różnorodność wyznań lub brak wyznania. Są też obcokrajowcy, w każdym razie Polska jest zbyt pozytywna i różnorodna, by nalepiać jej smutną etykietę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. Polska to nie tylko kraj chrześcijański i kler nie ma w nim zbyt dużej władzy, bo w Polsce też są różni ludzie, różnorodność wyznań lub brak wyznania. Są też obcokrajowcy, w każdym razie Polska jest zbyt pozytywna i różnorodna, by nalepiać jej smutną etykietę.

No Polsce bardzo daleko do Ameryki, pod względem różnorodności, Polska mimo wszystko uznawana jest nie tylko przez samych Polaków, za kraj Chrześcijański. Nawet Niemcy, tak opisują Polskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma katolickiej większości, to mit, większość tych, co uważa się za katolików olewa nauki Chrystusa. 

Mniejsza o nauki Chrystusa. Większość, nawet najbardziej zagorzałych katolików, a raczej fanatyków nie robi sobie nic z przykazań bożych. Odpowiadając na pytanie: dlaczego wzięto na warsztat kucyki? Ponieważ to bajka dla dzieci, którą oglądają dorośli. Dwa - jest niesamowicie popularna. Kiedyś czepiano się Harry'ego Pottera - bo magia, ale znaleziono lepszy "cel do ostrzału". A że nie ma w niej nic, co mogło by być sprzeczne z religią to "insza inszość". Gdyby wzięto na warsztat Family Guy, w której wielokrotnie obraża się religię (czarnoskóry, rapujący lub niski Jezus czy porwanie Papieża) nie byłoby tyle biadolenia. W końcu to kreskówka dla dorosłych (którą bardzo, ale to bardzo polecam).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...