Skocz do zawartości

Kucykowo-Figurkowa giełda


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Witajcie, tak mam kilka kucykow na wymiane, zapraszam do odwiedzenia mojego nowo zalozonego bloga, wspomne tylko ze powstal on poniewaz chcialabym troche rozkrecic sie z nabywaniem nowych figorek. Znajdziecie tam jakie posiadam juz w kolekcji oraz kilka ogolnych informacji o generacji 2 bo tylko taka zbieram ;) oto link : http://mylittleponyg2.blox.pl/html kucyki na wymiane znajduja sie w zakladce "wymiana"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja dostałem w prezencie Fluttershy do czesania. Z pewnością pełno ich w sklepach. Można też kupić nieco większą - Funko, ale swoje odczekałem (pre-order).

 

Swoją drogą, fryzjerem to ja nie będę. Najpierw wyciąłem nadmiar włosów i paskudne "tęczowe akcenty" - było co obcinać, a wedle poradnika z YT zmoczyłem grzywę i zawiązałem wokół nóg, tak jak kazali. Żeby "fryzura" się trzymała użyłem "gumek recepturek". Następnie ściśle owinąłem ręcznikiem papierowym i odczekałem aż wyschnie (od czego jest kaloryfer). Na koniec kilka "ciosów" normalnym, cienkim grzebieniem (nie tym zabawkowym) i jakoś to wygląda.  Szkoda tylko, że po "tęczowych dodatkach" została mała dziura w grzywie. Cóż, koniec końców, mam "custom Fluttershy" :squee:  

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wracając do mojej "rozczochrano - poczesanej" Fluttershy. Od dłuższego czasu lubię "uciąć sobie komara" po obiedzie.

(Po obfitych posiłkach, mógłbym zasnąć na stojąco, raz zasnąłem przy laptopie - branie leków od 13/14 roku życia zrobiło swoje - wstaję o 5 rano... czasami 4). Biorąc pod uwagę fakt, że jeden z leków powoduje senność... nie pytajcie jak się czuję 

:burned: )

Pewnego dnia budzę się, a tu Fluttershy ma... warkoczyki. WTF?  :crazytwi3: Kto i kiedy je zrobił?

Jeden z nich "rozplotłem" i poprawiłem fryz (metoda na wodę i owijanie, a warkoczyk z lewej zostawiłem. Niestety zaczął się rozplątywać. Próbowałem go "naprawić", ale... Triste i warkoczyki? Na supły OK, ale nie warkoczyki 

:lol:. Na szczęście miałem "srebrny", cienki jak nitka kabelek, którego mimo małych rozmiarów ciężko zgiąć. Dzięki niemu "uratowałem" warkocz, przed rozwinięciem się. Gdyby nie wycięcie tych przeklętych "włosów anielskich, czyli "tęczowych akcentów, wyglądałaby super. Niestety, teraz jest "super z minusem"

.

 

 

Wracając do tematu. Oddam - tak - oddam kilka BB. O ile dobrze pamiętam - 9 sztuk (w tym Celestia, Fluttershy z domalowanym znaczkiem, Rarity... chyba i inne). Jeden warunek. Wysyłam wszystkie, albo żadnego. Przesyłka - proszę podać czy ma to być list, przesyłka ekonomiczna, przesyłka priorytetowa. Adres musi być PEŁNY: Imię Nazwisko, ulica, nr domu (blok/mieszkanie), kod pocztowy, miejscowość.  Aha... kto pierwszy ten lepszy... Szczegóły na PW. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Muszę się pozbyć całego stuffu, bo potrzebuję miejsca. Jak się nie sprzeda to wyląduje w piwnicy xD Na gorsze czasy, hehe :D

Wszystkie ceny można negocjować - najwyżej się nie zgodzę, ale jestem otwarta na propozycje.

Tutaj LPS -> https://docs.google.com/document/d/1moK682Btp_Yf0kbMNgeT2p6QCrCakGnO-CMUEh9KqFg/edit?usp=sharing

Część rzeczy z MLP jest tu: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/68WW/

 

Resztę będę dodawać z czasem.

Zapraszam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Nie słyszałam, żeby ktoś w PL drukował kucyki na drukarce 3D (a taka właśnie jest figurka z filmiku). Poszukaj w necie, może jakaś firma zrobiłaby coś takiego. W Stanach drukowane figurki są dosyć popularne, choć kosmicznie drogie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Na sprzedaż:

Spoiler

ZJQqTYM.png

Spoiler

1cEzUcq.jpg

Spoiler

CK1Q0Tu.jpg

Update 5 kwietnia: nowe zdjęcie, nowa lista, dodany komiks

Nie podaję cen ponieważ tych kucyków jest za dużo - jeżeli jesteś jakimś zainteresowany(a) to napisz mi na priv, wyliczę indywidualnie cenę

Komiks 5zł, wydanie amerykańskie, niemal nówka nieśmigana

Kucyki ofc w idealnym stanie - nikt nimi się nie bawił, były trzymane z dala od słońca, w mieszkaniu bez dymu papierosowego i zwierząt.
Do kucyków należy doliczyć koszt wysyłki wg. cennika poczty polskiej + jakieś 3zł na opakowanie (żeby się w transporcie nie połamały).

Edytowano przez Servant Saber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...