Skocz do zawartości

Violet Fritter


Churchille

Recommended Posts

Wybacz, ale ja nawet w serialu jej nie zauważyłam..   

Według mnie już by Flitter i Cloud bardziej zasługiwały na temat,  

ponieważ widać je w tle, a w niektórych odcinkach są też chociaż trochę ważne.  

Za to Violet nie przyuważyłam w serialu.   

Wybacz, ale już nawet Tom miał by lepszy powód by mieć własny dział.   

my_little_pony_fim_nightmare_rarity_vect

Link do komentarza

Ona była w: Przyjaźń to magia część 1, Siostrzany sojusz, Tajemnicza wybawicielka, Pojedynek na czary no i oczywiście Zjazd rodziny Apple.

Czy ona mówiła jakąś kwestię, rób robiła coś innego niż inne kucyki?  

np. Octavia i Vinyl grają na instrumencie na każdej imprezie, więc da się je wyróżnić.  

nadal JA jestem na nie. Ale nie wiem jak inni.

Link do komentarza

Jej chyba chodziło tylko o temat a nie dział, o ile się nie mylę.
W każdym razie nawet ktoś taki jak ja, którego ulubioną postacią jest Raindrops ("Kto to jest? To jest w ogóle postać z serialu czy OC?"~bobul) nie kojarzy tej postaci.
Sprawdziłem na deviantarcie i ta postać nie otrzymuje praktycznie żadnej uwagi fanów - znalazłem tylko 2 wektory i nic więcej ciekawego. 

Link do komentarza

To są postacie, którym trudno jest przypisać jakieś dokonania i oddziaływanie w serialu, choć Apple Flitter pojawiała się często i był wyraźnie ukazany jej udział w serialu, np: gdy pomagała AppleJack przy wypiekach w Canterlot Wedding.
Drugim problemem jest charakter, jaki postać może mieć- dodany przez twórców, czy nadany przez fanów, kształtuje opinię, a ''promowanie'' postaci na podstawie wyglądu jest trochę bezcelowe.

Violet Fritter jest postacią trzecioplanową, praktycznie nie odgrywa żadniej roli, jej charakter i byt w fandomie jest malutki. :twiblush2:
Trzeba by było wymyślić, dodać i poukładać troszkę jej byt :aj5:


 

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...