Skocz do zawartości

Uszanowanko (Oy!)


Gość Skurwysyn

Recommended Posts

Gość Skurwysyn

Siemka / Howdy / Hi / Hay / Greetings !

 

Tak sobie patrzę na forum i nie wiem na co odpowiedzieć, to czemu nie zrobić mały temat na powitanie  :rainderp:

 

A więc, no cóż... Większość jest napisana u mnie na profilu, ale może wpadnę teraz na coś o mnie  :vinylderp:

 

"Pseudonimy" w Necie: Pimpek / Bonnet / Bonny / Bon-Bon  (Ostatnie dwa zawdzięczam koledze ze Skype'a)

 

Dopiero zaczynam, ale lubię grać na pianinie (U mnie w chałupie tylko miejsce na Keyboard  :octcry: )

Spędzam za dużo czasu przed kompem, ale nie moja wina, że szybko jestem gotowy do szkoły przez co mam dużo wolnego czasu.

A dużo wolnego czasu + brak przyjaciół to złe Kombo. Dlatego... Komputer. (Coś Niemcy nie lubią gadać z Polakiem  :derp5:  )

 

A teraz powrót do informacji co tak naprawdę miałem napisać na początku ( Za leniwy by ruszyć myszką )

 

15 Lat, Mieszka w Niemczech, Podwójna przynależność państwowa. ( Poland + Germany  :shrug:  )

 

Osoba z planami 'ucieczki' do UK.gif

 

Od paru dni jestem na forum i już...! Jest fajnie  :aj3:

 

Dam mały medalik dla tego forum, bo akurat miałem ochotę wejść na Google Grafika i bawić się edytowaniem tego pliku  :pinkie:

 

                                                                               3f2b7c10e6f4e8cf2c8ce4b6c14a413b.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Odpowiedź! (Odbiorca: Octavia x3 )  :fluttershy4:

 

1. No cóż może nie jestem osobą oglądającą Anime często. Ale jak 'jest okazja' to oglądam. Zazwyczaj koleżanka z Polski wysyła mi linki do pewnych Anime i razem je oglądamy.
(Parę Przykładów: Shingeki No Kyojin, Mirai Nikki, Bleach, Soul Eater, Full Metal Alchemist, FMA: Brotherhood oraz High School of the Dead (Można się pośmiać przy H.O.T.D.  :ajawesome: )

2. Emmm... Coś widzę swoją przyszłość akurat tam. Nawet będzie mi tam łatwiej żyć z powodu... Umiem gadać po Brytysz ( Plus: Wyćwiczony Slang  :lie:  ) Ano i kontakty tam też są :3

3. Skandynawia... Cytując koleżankę ( Ta 'Anime Koleżanka' )... ,,Jak będziemy mieli kasę to wypie-... Do Norwegii "
Skandynawia fajne miejsce, ale czy jest tam naprawdę tak fajnie jak wszyscy opowiadają?  :godpony:

4. Fajne Ptaszki  :evilshy:

5. Jeśli chodzi o języki, którymi 'Koresponduję!'  :raritylaugh:  to trochę trudno z Niemieckim. Ale wydaję mi się, że dam radę. Za około rok ogarnę. (Wybiję Akcent Polski)

A ogólnie mówiąc... wydaje mi się, że Polski jest z gramatyki całkiem trudny.

6. Sweetie Belle  :sweetie2:  (Dobra może Mayor Mare xD)

7. Wytrzymać? Emmm... Jak najdłużej. Wątpię, że opuszczę to forum. 'Awesome' Atmosfera  :rdblink:

 

3e1091870bc737d5e1a7bf1dc7a7164a.png

Edytowano przez Bonnet
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Welcome to the Herd, bro! :hug2: . Jak to tradycyjnie jeśli chodzi o mnie, pozwól, że pomęczę Cię trochę pytaniami :megusta: :

 

1. Co sprawiło, że zacząłeś oglądać ten męski serial dla dorosłych? :rainderp:

2. Wielka Brytania? A nie chciałbyś do Polski wrócić? ^^

3. Mieszkasz w Niemczech. Jak oceniasz urodę otaczających Cię reprezentantek płci przeciwnej?

4. Lubisz Sweetie Belle?

5. Czy jeśli miałbyś taką możliwość - wziąłbyś udział w meecie? (Polskim? NIemieckim? Brytyjskim?)

6. Ulubione jedzenie?

7. Ulubiony film? (poza MLP:FiM ofkors :ming: )

 

7 to liczba szczęścia wg Chińczyków, więc tu zakończę :) . Odsyłam do regulaminu forum, by uniknąć nieprzyjemności związanych z jego brakiem znajomości. Potem zapraszam do poszczególnych działów. Mam nadzieję, że znajdziesz swój ulubiony :D .

 

Baw się dobrze! :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się poznaliśmy jednak witam jeszcze raz ^^ no i powodzenia w poznawaniu forumowiczów.

jedna rzecz. Może jestem niezdolny jednak z tym wybijaniem akcentu polskiego to nie taka prosta sprawa. po 15 latach niemieckiej praktyki kiedy mówię KAŻDY Niemiec mnie prawie od razu spytał czy jestem polakiem czy rosjaninem. słyszą od razu że coś nie gra. a zresztą polskie Rrrrr fajne jest ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj, kamracie! :hug3:

Widzę, że przybywa nam Polaków na emigracji... Skoro już jesteś w Niemczech, to opowiedz nam trochę o tym kraju :D Mieszkasz może w okolicach Stuttgartu? Akurat tam mam rodzinę, we Freibergu nad Neckarem... Miło by było usłyszeć o innych rodakach właśnie tam. Nie wyjeżdżaj do UK, taka dobra rada. Mój kumpel mieszka tam od ładmych paru lat i po ukończeniu College'u chce stamtąd jak najszybciej wyjechać, bo Brytole są gorsi od Niemców, Polaków i Rosjan razem wziętych. Jakbyś jeszcze miał wątpliwości, to zagadaj do naszego Wielkiego Avatara (coś jak Head Admin), Arjena. Może Ci powie co innego, może to samo co ja; wiem tylko, że on zna Brytyjskie realia z autopsjii, czyli powie Ci więcej niż ja. Akcentu z Polski się nie pozbywaj, fajny jest, prawie tak fajny jak rosyjski. Aha, jeszcze jedno - uważaj na Losse, ona ma fetysz na wszystko co niemieckie... Więc w sumie masz szczęście :ming:

Miłego pobytu na forum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Nie znam się na tym więc napiszę odpowiedzi w jednym poście, aby uniknąć usunięcia posta lub "Czegoś gorszego" :rarity4:

 

 

Welcome to the Herd, bro! :hug2: . Jak to tradycyjnie jeśli chodzi o mnie, pozwól, że pomęczę Cię trochę pytaniami :megusta: :

 

1. Co sprawiło, że zacząłeś oglądać ten męski serial dla dorosłych? :rainderp:

2. Wielka Brytania? A nie chciałbyś do Polski wrócić? ^^

3. Mieszkasz w Niemczech. Jak oceniasz urodę otaczających Cię reprezentantek płci przeciwnej?

4. Lubisz Sweetie Belle?

5. Czy jeśli miałbyś taką możliwość - wziąłbyś udział w meecie? (Polskim? NIemieckim? Brytyjskim?)

6. Ulubione jedzenie?

7. Ulubiony film? (poza MLP:FiM ofkors :ming: )

 

7 to liczba szczęścia wg Chińczyków, więc tu zakończę :) . Odsyłam do regulaminu forum, by uniknąć nieprzyjemności związanych z jego brakiem znajomości. Potem zapraszam do poszczególnych działów. Mam nadzieję, że znajdziesz swój ulubiony :D .

 

Baw się dobrze! :giggle:

 

1.Długa Historia... Raczej oglądam, bo mi się podoba i jest to coś w stylu "symbolu", który udowadnia, że potrafię mieć własne zdanie. (W przeszłości byłem żałosnym 'Hejterem' z powodu kumpla, z którym się 'kolegowałem' przez 3 lata. Nastawiał mnie na 'hejtowanie' dosłownie WSZYSTKIEGO. U niego tolerancja była na 0%.
No i byłem trochę od niego za bardzo zależny  :grumpytwi: . Jak się z nim pokłóciłem ( bo zaczął mnie wyzywać od nazistów, bo do Niemiec pojechałem ) to zdałem sobie sprawę, że MLP to naprawdę fajna sprawa. (Żadne słowa nie potrafią określić jak bardzo lubię MLP). Nawet jak jeszcze z 'Nim' rozmawiałem to już powoli zaczynałem oglądać, lecz dopiero jak doszło do zerwania kontaktu z nim to postanowiłem oficjalnie stać się Brony ( Było to 'trochę dawno' xD )

2. Sam nie wiem. W Polsce było dla mnie bardzo ciężko. Z powodu tych trudności właśnie wyjechaliśmy do Niemiec.   :ajsleepy:

3. Jak widzę jedną z tych 'Reprezentantek'  :aj5:  i jest ładna to od razu nazywam ją "Turystka!" :ajawesome: . Albo Niemki się 'poprawiły', albo doszło bardzo dużo obcokrajowców.

4. Lubię, Mój 'Favourite CMC'   :tigertaming:

5. Może nie był to Meet, ale miałem okazję 4 Sierpnia 2013 pójść na Galacon w Ludwigsburgu. Było niedaleko i by dało radę, ale już był zaplanowany 3 tygodniowy wyjazd do Polski. No cóż, mam nadzieję, że następny Galacon też będzie w Ludwigsburgu. A jak już pójść na Meet to chyba tylko Polski. Czułbym się lepiej, bo bym był u Swoich  :rdblink:

6. Cordon Bleu  :rarityawesome:

7. Forrest Gump, Zielona Mila, Prawo Zemsty. O tych trzech warto wspomnieć. A Top #1 to Forrest Gump

 

Okay... NEXT!

 

 

Ahoj, kamracie! :hug3:

Widzę, że przybywa nam Polaków na emigracji... Skoro już jesteś w Niemczech, to opowiedz nam trochę o tym kraju :D Mieszkasz może w okolicach Stuttgartu? Akurat tam mam rodzinę, we Freibergu nad Neckarem... Miło by było usłyszeć o innych rodakach właśnie tam. Nie wyjeżdżaj do UK, taka dobra rada. Mój kumpel mieszka tam od ładmych paru lat i po ukończeniu College'u chce stamtąd jak najszybciej wyjechać, bo Brytole są gorsi od Niemców, Polaków i Rosjan razem wziętych. Jakbyś jeszcze miał wątpliwości, to zagadaj do naszego Wielkiego Avatara (coś jak Head Admin), Arjena. Może Ci powie co innego, może to samo co ja; wiem tylko, że on zna Brytyjskie realia z autopsjii, czyli powie Ci więcej niż ja. Akcentu z Polski się nie pozbywaj, fajny jest, prawie tak fajny jak rosyjski. Aha, jeszcze jedno - uważaj na Losse, ona ma fetysz na wszystko co niemieckie... Więc w sumie masz szczęście :ming:

Miłego pobytu na forum!

 

Zbieg Okoliczności? Mieszkam w okolicach Stuttgartu. Blisko Rottenburga nad Neckarem. 

A więc mam trochę poopowiadać?

O kraju to wiele nie powiem, bo mieszkam tu na razie tylko rok, ale... Nie wiem co powiedzieć  :twiblush:

Albo mi się wydaje albo wszyscy, których w Niemczech znam mają Ksenofobię! Nie mogę się z nikim za bardzo dogadać! (Wygląda to tak... Podchodzę, zagaduję, druga osoba siedzi cicho i próbuje uniknąć kontaktu powoli się odsuwając lub udaje, że mnie nie słyszy. )  :despair: 
No chociaż jedna osoba jest na tyle normalna, że potrafi do mnie podejść i porozmawiać.

Jeśli mowa o Szkole to Niemcy są naprawdę z wszystkim do tyłu, oprócz Matmy.

To co robiłem w 6. podstawowej robią dopiero teraz.

Nie wiem czy to tylko w moim towarzystwie, ale nie są za bardzo emm... 'poinformowani?'

Nigdy nie słyszeli o słowach typu: Burżuazja, Paradoks, Homoseksualista, Generacja... itp. (Oczywiście nawijałem do nich po Niemiecku nie po Polsku )

 

Nie wiem co tu dodać więc chyba tu zakończę ten post.

 

Powiedzcie mi czy jest jakiś limit postów na danym temacie.

Jak nie to chętnie odpowiem na więcej pytań.

A właśnie Raindrops. Dzięki za Muffinka i Kufla x3

Lubię Ryśki, a Kapibary fajne mordki. Ślimaczki to nie wiem ( Meh )

 

A właśnie o mało bym zapomniał! Jeśli chodzi o Fandom w Niemczech to nie zdarzyło mi się spotkać Niemieckiego Brony.

Ale jest kolega w klasie, który był pozytywnie zaskoczony jak zobaczył moją 'Brohoof Koszulkę'. Nie jest Brony, ale Brohoof na powitanie jest xD

 

P.S. Musiałem się pozbyć paru emotikonów z posta, bo nie dostałem 'pozwolenia' xD. Wady pisania długich postów.

Edytowano przez Bonnet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...