Skocz do zawartości

Kosiarkowe "grafikowanie"


kosiara120

Recommended Posts

Dobra nie rozpisuję się... Bo po co? W spoilerze prace są umieszczone od najstarszej do najnowszej :3

 

Jeśli ktoś chce może złożyć zamówienie na coś na PW lub GG, ewętualnie skype (wszystko jest na moim profilu).

 

(nie mam tych najstarszych XD)

ypoq.png

2rj0.png

yrf.png

4mr0.png

o2v3.png

xj5k.png

h1qa.png

pnzw.png

xxgm.png

bygk.png

blt3.png

vxyn.png

bw25.png

oatb.png

q8me.png

z3ac.png

1qh7.png

38sk.png

Nowa era krawędzi XD

ht7g.png

duml.png

ld2w.png

zshs.png

cx6f.png

 

Nie umieściłam wszystkich bo tego jest sporo XD Wybrałam co najlepsze

Powodem tego jest też to że sporo z nich już niemam 

 

Jeśli chcecie, wrzucajcie sobie to do sygnaturek. Tylko bez tych z czyimś nickiem.

 

Pytaniem jest:

Co o tym sądzicie

Edytowano przez kosiara120
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wiesz co, prace nie są złe, ale też nie za wspaniałe. Można powiedzieć że są co najwyżej "super".

Nie miało to zabrzmieć jako uraza tylko jako motywacja do dalszej pracy i wykrzesania z siebie więcej iskry.

Tak ogólnie podoba mi się druga wersja, tylko mam 1 uwagę, a mianowicie napis.

Jeżeli robisz różowy napis na różowym tle to nie będzie prawie tego widać, ale coś będzie błyskało. Lepiej by było gdyby napis był taki bardziej krwisty, albo przynajmniej żeby była powłoka bardziej krwista, to już by było lepiej.

Widzę że masz talent do tego, więc nie przestawaj i czekam na dalsze pracę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze natomiast jak dla mnie są to podstawy pracy w GIMP'ie. Kiedyś dużo się tym zajmowałam, ale teraz wszystkie prace gdzieś przepadły, ponieważ serwer, na którym je umieszczałam jest już zamknięty. Jest ładnie, ale dla mnie nie jest to efekt "wow". Powinnaś jeszcze trochę popracować, pobawić się filtrami. Nie jest to hejt, ani obraza. Bardziej porada. Mam nadzieję, że nie będziesz za to zła czy miała urazę czy coś. Po za tym to tylko moje zdanie. Może to po protu dlatego, że znam GIMP'a jak własną kieszeń? Nie wiem. Ale jest potencjał, więc ćwicz, a będzie coraz lepiej :) :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja chyba też zacznę się bawić tym Gimpem bo jak widziałem co inni potrafią zrobić w tym gimpie to wpadłem na pomysła że sam spróbuje swoich sił(pewnie wyjdą mi jakieś bochomazy bo nigdy nie rysowałem na lapiku tylko na kartce ale te rysunki to szkoda gadać jak chcecie to moge je nawet tu wstawić żeby było sie z czegoś pośmiać  :pinkie4: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

mech, kolejna praca,

znowu robiłam taką grzywę pierwszy raz:

Baza:

0e0a.png

I mój efekt po zmienieniu kolorów i dodaniu grzywy:

1y6l.png

 

Mech... ale ostatnio mam fazę na gimpa XD

No bo oczywiście wszystko robione w gimpie :3 

 

A i jak w końcu mi się uda zainstalować GAP to zajmę się animacjami 

Edytowano przez kosiara120
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nie są złe, jak na początkującego są dobre :) 

 

Składam zamówienie na sygnaturkę typu http://imageshack.com/a/img46/5548/o2v3.png, tyle, że zamiast tego, ma być to "Princess Luna and Pinkie Pie fan" Z góry mocno dziękuję, szukałam dawno sygnatur takiego typu, aż w końcu znalazłam ciebie! Daję ci na motywację babeczkę i kufel cydru  :fluttershy4:  :cydr:  :muffin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...