Skocz do zawartości

[Konkurs] Rarity jako Księżniczka.


Cartoon Tiger

Recommended Posts

6pk0.png

 

Witamy,

Już trochę czasu minęło od poprzedniego konkursu, dlatego też oficjalnie razem z Airlickiem pragniemy ogłosić konkurs plastyczny. Tym razem tematem przewodnim jest "Rarity jako Księżniczka". Wszystko jedno czy stworzycie z niej majestatycznego Alicorna, złą do szpiku kości Księżniczkę Koszmaru Nightmare Rarity, albo zwykłego jednorożca a'la księżniczka Platinum.

Podobnie jak wcześniej, styl wykonania takiej pracy jest dowolny, czy to rysunek, wektor, akwarele, figurka z plasteliny lub cokolwiek sobie innego wymyślicie.

Za wygraną możemy podarować tylko śliczną ikonkę, zdobiącą wasz profil, jak i za pierwsze miejsce "Zestaw szkolny Starpak" z serii My little Pony link1 / link2 dodatkowo mogę wysłać naklejkę Rarity widoczną z tyłu (nagroda jest symboliczna). Jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszamy do uczestnictwa. Zróbcie to dla dobrej zabawy, nie wymagamy nic więcej.

Ruszcie swoją wyobraźnie! Pokażcie nam jak wspaniałe rzeczy umiecie stworzyć! Liczymy na waszą pomysłowość! Udowodnijcie jacy jesteście kreatywni!

Terminem nadsyłania prac jest 01.01.2014 (termin przedłużony do 11.01.2014).
Link do waszych prac umieszczacie w tym temacie - najlepiej w spoilerach.

Zasady konkursu:

* Tematem głównym jest Rarity jako Księżniczka.
* Wykonanie pracy jest dowolne.
* Zakazuje się umieszczania prac niezgodnych z regulaminem forum, jak i celowo szydzących z Rarity.
* Wszelkie zaśmiecanie tematu będzie karane.
* Nie krytykujemy cudzych prac, trzymamy kulturę.

* Prace muszą być stworzone od podstaw przez was, kopie nie będą brały udziału w konkursie!



Dodatkowe Informacje:

- Liczba nadsyłanych prac jest dowolna.
- Na obrazku nie musi znajdować się tylko Rarity. (jednak pamiętajcie, to o tym kucyku robicie pracę)
- Humanizacje oraz postacie Anthro - w ostateczności mogą być, jednak wolimy Rarcię w normalnej kucykowej postaci.

Złamanie zasad zakończy się usunięciem postów, warnem lub banem.


Lista uczestników:

1. katrina
2. Ruszofa_muffinka
3. ryma2001 x2
4. Magiczna x2
5. vikishy
6. Braviary
7. Cahan
8. drotkat x2
9. Hidoi
10. The Valkyrie x2
11. SpringA
12. rainbow8154 x3
13. Hole Hooves
14. Kiku
15. Anathiela
16. Elizabeth Eden
17. Rainboww Dash
18. Ametysht
19. Arktez
20. FlutterYey x2
21. Tamara Slash
22. Rainbow Dash ; ) x2
23. SteelPony
24. NocnyPaczer
25. Hidoi
26. VileRaven
27. Skoda Octavia De Lya
28. Insomnia de Lya
29. Santa Claws von Cat
30. Zappter

Wszystkim dziękuje za udział. Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak rozumiem humanizacje do końca nie są mile widziane, choć mogą być? Dobrze zrozumiałam?

Oczywiście wezmę udział. :)

Mogą być. Tematyka nie będzie miała żadnego wpływu na ocenę, chyba że prace będą bardzo wyrównane, wtedy pewnie będziemy nagradzać według naszych preferencji - ale jeśli zrobisz coś dobrego, to nie musisz się martwić, że praca zostanie niedoceniona ze względu na treść.

Zgłaszać się nie musicie, więc darujcie sobie - od tego momentu będę kasować puste posty.

Edytowano przez Syrenka Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dokońca zrozumiałam linki do swoich prac mamy dawać tutaj ?

Tak.

Czy dobrze zrozumiałam, że jedna osoba może wysłać więcej niż jedną pracę i wszystkie będą brane pod uwagę?

Tak, ale jedna osoba = jedna nagroda, choćby i 3 prace miałyby być zwycięskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie ja już mam.

http://katrina1212.deviantart.com/art/Ksiniczka-Rarity-415682121?ga_submit_new=10%3A1385321164



Dziękuje za twoją pracę, dodaje do listy uczestników. Jednak macie jeszcze dużo czasu. Termin jest do nowego roku. ~ Cartoon Tiger

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam bazgroła :rarityawesome: daleko mu do piękności ale proszę

https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1467292_581672481906429_1630627852_n.jpg

(a tu muffinka na przekupienie sędziów ale ciiiiiii :muffin: )

 

Oczywiście dodaje. Dziękujemy za muffina : P. Nadal przypominam, termin nadsyłania prac jest do 01.01.2014. Nie trzeba się śpieszyć.~ Cartoon Tiger

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://klejnocik.deviantart.com/art/Image-416867519?ga_submit_new=10%253A1385815863



Mam nadzieję, że widać. Na pewno zrobię więcej prac, by wykorzystać ten czas. Akurat miałam projekt, więc go dokończyłam i jest.

 

Dziękuje za udział, dodaje do listy uczestników. ~ Cartoon Tiger

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pracę... Brzydki digital, a jak odnajdę się w plikach i skanerach itp. to będzie też brzydki tradycyjny art malowany pastelami.

 

http://martosia2004.deviantart.com/art/Little-One-Konkurs-mlppolska-Braviary-417557181?ga_submit_new=10%253A1386093502

 

Przepraszam za tło, skan + lekka obróbka to... nie wiąże się z tłem.

 

Zapomniałem wcześniej dopisać. Dziękuje za pracę, dodaje do listy uczestników ~ Cartoon Tiger

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiemy Cartoon'ie (Jeśli mogę tak do ciebie mówić.), ale można prosić dopisanie kolejnych osób zgłoszonych do konkursu. Czuję się wtedy tak jakbym miała szansę... ale chwila, ja jej nie mam. Cóż.

Oh, nie mart się i spokojnie, możesz do mnie tak mówić lub pisać. Twoja praca została przyjęta, jak każda zgłoszona do tego konkursu (o ile trzyma zasady). Chciałem poczekać, mój błąd za który przepraszam. ~ Cartoon Tiger

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1476542_555327514554453_1429236246_n.jpg

 

EDIT: Zrobiłam kolejny rysunek

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/996678_557337254353479_1374182724_n.jpg

 

Dziękuje za pracę. Dodaje do listy. ~ Cartoon Tiger

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...