Skocz do zawartości

Magiczne pudełko


Sajback Gray

Recommended Posts

Spike już miał super naszyjnik, przecież był raz Rainbow Dash. Ale jak już o nim mówimy, to może tam jest coś dla niego? Twilight dostała skrzydła, no a co ze Spike'iem? Jest smokiem bez skrzydeł, czyli... jaszczurką? A słychać było, że Spike będzie miał wiele przygód w tym sezonie, może tak na prawdę to on jest głównym z najgłówniejszych bohaterów? Obstawiam jednak jakąś tajemnice dotyczącą Spike w środku pudełka. A mane6 tylko ją otworzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie czytałem tematu i postów.

Moim zdaniem w tym sezonie całe Mane 6 zostanie alicornami. Kluczami będą ich rogi.
I kiedy już wsuną je w dziurki to nie będą mogły wyjąć. I w ten oto sposób, przyjaciółki znowu się połączą, tym razem nie Klejnotami Harmonii, a pudełkiem.
Di End

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie czytałem tematu i postów.

Moim zdaniem w tym sezonie całe Mane 6 zostanie alicornami. Kluczami będą ich rogi.

I kiedy już wsuną je w dziurki to nie będą mogły wyjąć. I w ten oto sposób, przyjaciółki znowu się połączą, tym razem nie Klejnotami Harmonii, a pudełkiem.

Di End

Best theory ever, twelve out of ten :ming:

A tak (nie) całkiem serio, to może w tym pudełku będzie krył się eliksir nieśmiertelności dla Twily? Sparkle stanie wtedy przed wielkim wyborem - istnieć, lecz samotnie lub obrócić się w proch razem ze swoimi przyjaciółkami... Twilight będzie się zastanawiała, aż w końcu podejmie decyzję - zostanie z przyjaciółkami do ich wspólnego końca. W nagrodę Celestia obdarzy całe Mane6 życiem wiecznym w Equestrii i wszystko skończy się dobrze :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam kilka teorii dotyczących tego tajemniczego pudełka. Najbardziej oczywistą teorią jest oczywiście, to , że kolejne odcinki serialu będą skupiać się na próbie odnalezienia kluczy do skrzynki. Owe klucze będą otrzymywać bohaterki serialu za zaprezentowanie prawdziwej istoty elementów, które dana postać reprezentuje. Na końcu serialu, natomiast Twilight otrzyma ostatni klucz, kończąc serial swoim słynnym błyskiem w oku. Inna teoria jest, natomiast bardziej interesująca. Według niej klucze są dzierżone przez złe postaci w serialu, które dawno temu albo reprezentowali elementy lub są ich współtwórcami. To, by znaczyło, że Discord jest w posiadaniu takiego klucza, tak samo , jak Sombra. To, by wyjaśniało odcinek, w którym podobno w kryształowym zamku Cadence musi uporać się z jakimiś cieniami. Ostatni klucz, czyli magie posiada, natomiast Starswirl brodaty, który podobno ma pojawić się w ostatnim odcinku jako zły charakter. Możliwe też, że jednorożec w przeszłości chciał stać się nieśmiertelny. W końcu zaklęcie, które nie dokończył zamieniło Twilight w alicorna. Może on też chciał się, nim stać, ale nie rozumiał przyjaźni. kolejna teoria opiera się na odcinku z superbohaterkami. To jest ewidentnie zaczerpnięte z atomówek. Jedna ze złych postaci w tym odcinku wygląda tak samo , jak Seduza, przeciwnik atomówek. Tutaj z kolei kłania się wątek podróży międzywymiarowej. Chociaż taki wątek podróżujących kucyków po innych kreskówkach jest dość niestosowny, więc jest to pewnie jedynie sen Spike'a. Wracając do tej teorii z alicornami, to nie wierzę w takie cuda. Dziurki od klucza na szkatułce są o różnym kształcie, więc wątek rogów odpada, panu dziękujemy. Lecz zastanawiające jest pochodzenie drzewa. Może zostało stworzone przez pierwsze kuce, które reprezentowały elementy lub kogoś jeszcze przed Discordem, Celestią i Luną. Odpowiedzi z pewnością pojawią się wkrótce, lecz spekulacje z pewnością będą najróżniejsze. Przejdźmy teraz do tego co jest w środku pudełka. Najprawdopodobniej kolejne zastępcze elementy lub coś, co zmieni Twilight w Celestię. Ale wątek puszki pandory nie jest tu taki absurdalny. Może to przez nią Starswirl wróci do Equestrii albo faktycznie jest to jakaś pułapka. Zamienienie się całego mane six w alicorny sprawił, że aż mam ciarki na plecach. Hasbro chyba nie spaczyły, by tak serialu... chyba. Tak czy owak, tajemnicze pudełko kiedyś się otworzy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Uwaga! Teraz czas na mój bełkot:

 

       Teoria 1: W kilku odcinkach, nasze bohaterki, będą próbowały znaleźć klucze. Nie uda im to się. Dopiero pod koniec sezonu, gdy już zapomną o wszystkim, wykonają dobre uczynki, które zapewnią im klucze. (Piękny morał, jeśli czegoś chcesz, nie pozwól sobie, zaślepić się tym, samo do ciebie przyjdzie)

       

       Teoria 2: Klucze, będą poukrywane w całej Equestri, znajdzie je Ginger Snap, a w nagrodę zostanie księżniczką :rainderp: (Ta, chciałoby mi się).

       Teoria 3: Magia elementów pozostała w naszych klaczach. Każda z nich ją odkryje, z kolei w pudełku znajdą... nic, znaczy z pozoru nic. Po chwili z każdej dziurki wyzwoli się mała skierka magii, która połączy je na zawsze, i uczyni nieśmiertelnymi, by Equestria, była zawsze broniona ( no co, w końcu na początku ustaliliśmy, że elementy pozostały w nich).
 

       Teoria 4: Wszystko pięknie, klucze odnalezione, po odnalezieniu pudełka następuje wielKie bum,nie ma jusz nic. Koniec sezonu. Piąty sezon byłby tym z gatunku 18+, a nosiłby nazwę "100 lat po Equestrii".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie czytałem tematu i postów.

Moim zdaniem w tym sezonie całe Mane 6 zostanie alicornami. Kluczami będą ich rogi.

I kiedy już wsuną je w dziurki to nie będą mogły wyjąć. I w ten oto sposób, przyjaciółki znowu się połączą, tym razem nie Klejnotami Harmonii, a pudełkiem.

Di End

Co jak co, ale ta teoria mnie po prostu rozwaliła. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz ja myśle że w tym pudełeczku może się znajdować 7 element harmonii, to by było nawet logiczne sensowne, bowiem 7 w numerologii i Bibli to cyfra tajemnicy, ale i zarazem doskonałości, ale żeby nie było tak prosto trzeba do tej doskonałości dążyć, zdobyć do niej klucze. klucz numer 0 został już użyty, to elementy one odkryły pudełko, ale nie jego zawartość. Wydaje mi się też, że każdy  klucz jest powiązany z danym elementem, a odkryć można go tylko wtedy gdy zda się sprawę z tego co powoduje, że dana cecha elementu się objawia

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...