Sajback Gray

Magiczne pudełko

Recommended Posts

Z tymi kluczami to może być tak jak z tym zaklęciem zmieniającym mane6 w zefirki.
Twi popatrzy sie na klucze wypali coś typu "Ostatnio czytałam o zmienianiu kształtów przedmiotów" coś tam poczaruje i po 2 sek będą 3 klucze pasujące do 6 dziur naraz  :crazytwi3: 

A tak na serio to może być tak że jak wszystkie klucze będą razem to zamienią się w te właściwe lub znikną a skrzynia sie otworzy. Poza tym kto powiedział że ta skrzynia musi sie otwierać jak każda inna? W krainie kolorowych kucyków wszystko jest możliwe.

A ten schemat po dłuższej analizie niema dla mnie sensu.

Ale twórcy nam zrobili zagadkę  :5N9ul:

Ale będą jaja jak się okaże, że ten rysunek ostatecznie nic nie wniesie do sprawy. I w ogóle ludzie już dostają świra odnośnie tego pudełka...

Ja wam powiem tak: jak całą Mane 6 będzie mieć swe przedmioty, to przemienią się one magicznie w klucze. Stawiam 10 bitsów że tak będzie.

Te przedmioty zmienią się w klucze kiedy dotkną skrzynki.

Nie żeby coś, ale finał sezonu był miesiąc temu.

Nie sądzę, to nie ma prawa się wydarzyć :crazytwi:. Biorąc pod uwagę szeroko zakrojoną kwerendę źródłową, jakiej można dokonać w połowie I sezonu, to wychodzi na to, że nie ma sił, aby tak się stało.

Pewnie to nie będzie rzecz materialna, tylko... no nie wiem. Pinkie, Rarity i Rainbow miały swoje odcinki z tęczowymi znakami. Rarity dostała bonelessa, Rainbow odznakę od Spitfire, a Rarity szpulkę z tęczową nicią. Jestem prawie pewna, że to jest związane z tym pudełkiem.