Skocz do zawartości

The Pony Scrolls: SKYRIM [NZ][Fantasy][Crossover]


Recommended Posts

Witam serdecznie :D

 

Tak więc oto jest temat, w którym chciałbym się podzielić moim FanFiction.

Jak możecie zauważyć jest ono jeszcze w bardzo wczesnym stadium rozwoju(tak jak i mój zmysł literacki), tak więc proszę o konkretną krytykę(mam nadzieję, że obędzie się bez hejtów :3).

 

Tak więc oto przed wami:

 

The Pony Scrolls: SKYRIM

 

Prolog

 

 

 

 

 

Pozdrawiam i życzę miłej lektury ^^.

~ Johnny

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak,

Narazie jest za mało tekstu (zresztą napisanego za dużą czcionką, 12 będzie ok) by móc ocenić. Mam nadzieję, że na prologu się nie skończy. Liczę na dłuższe rozdziały.

Pozdrawiam

Edytowano przez Skeeper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak,

Narazie jest za mało tekstu (zresztą napisanego za dużą czcionką, 12 będzie ok). Mam nadzieję, że na prologu się nie skończy. Liczę na dłuższe rozdziały.

Pozdrawiam

Czcionkę zmieniłem. Mało tekstu, bo to prolog. Chciałem tylko pokazać wstęp do fabuły. Nie martw się. Na prologu napewno się nie skończy ^^ Rozdziały będą... hmm... nie wiem. Myślę, że ok. 20-25 stron. Chyba, że chcecie po 80 jak w Falloucie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionkę zmieniłem. Mało tekstu, bo to prolog. Chciałem tylko pokazać wstęp do fabuły. Nie martw się. Na prologu napewno się nie skończy ^^ Rozdziały będą... hmm... nie wiem. Myślę, że ok. 20-25 stron. Chyba, że chcecie po 80 jak w Falloucie xD

Nah, najkrótszy prolog jaki czytałem. 

Aczkolwiek nie pozostaje mi nic, jak czekać na następne rozdziały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Prolog króciutki, a autor stąpa po kruchym lodzie, gdyż Elder Scrolls to moje ulubione uniwersum :) Tytuł niezbyt wyszukany, mogłeś się wysilić na coś bardziej... oryginalnego i dopisać tylko "Opowidanie w uniwersym tym a tym". No i jak Cahan zauważył - sformułowanie "kraina Morfeusza" kompletnie nie pasuje do tego świata. Jakby co, to możesz się ze mną śmiało konsultować w sprawach fabuły i samego świata TES.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...