Skocz do zawartości

Brohoof rekrutuje!


bobule

Recommended Posts

W takim razie musze się postarać. I na razie sam muszę mój drugi fanfik dokończyć. I tak będzie tak samo słaby jak pierwszy ale co tam, jak to sie mówi "Ale mój!". A co do twojego Cahan możesz go wysłać chętnie napiszę o nim opinię :). Ogółem teraz do mojego wymyśliłem nowy zamysł który niszczy całą resztę i musiałbym zacząć od początku gdybym chciał to dodać ale coś sie tam wymyśli! Doda sie coś w rodzaju XVI Polski, troche muszkietów, tatarzy itp itd. Bo jam jest kawaler zmyślnej fantazji i zobaczą waćpaństwo że to zrobię jakem Jan, bom inaczej szelma i kiep!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie które mnie nurtuje od jakiegoś czasu...

 

A mianowicie, jakiś czas temu zgłosiłem się na Recenzenta [FF]. Okazało się że mój poziom nie jest odpowiedni. A przecież podobno Brohoof to właśnie miejsce dla osób które się znają albo dopiero zaczynają np recenzować.

 

więc o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam tylko jedno pytanie które mnie nurtuje od jakiegoś czasu...

 

A mianowicie, jakiś czas temu zgłosiłem się na Recenzenta [FF]. Okazało się że mój poziom nie jest odpowiedni. A przecież podobno Brohoof to właśnie miejsce dla osób które się znają albo dopiero zaczynają np recenzować.

 

więc o co chodzi?

 

Masz rację. Podobno.  :yHRvV: A tak swoją drogą... przesłałeś jakiś przykładowy tekst?  

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyjaśnię. Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie pisał recenzji/artykułu, to da się jakoś obejść. Ale jeśli sam styl jest kiepski czy inne rzeczy, które ukazują "nieobeznanie ze słowem pisanym", to po prostu łatwo się domyślić, że Naczelny nie będzie chętnie przyjmował :dunno:

Suma, sumarum: brak doświadczenia nie jest problemem, brak umiejętności już tak. A ocena tego należy do osoby rekrutującej, w tym przypadku Naczelnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Jestem tylko redaktorem. Jeśli redaktor naczelny uznał, że tekst był zbyt słaby, to najprawdopodobniej miał rację. Twój post, który zacytowałem był gwoździem do przysłowiowej trumny. Ale mam prośbę. Podeślij mi proszę ten tekst. E-mail znajdziesz w profilu. W tytule wpisz cokolwiek, żebym nie uznał tego za spam i nie wykasował w trybie natychmiastowym bez czytania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Odcinki oceniają wszyscy. Każdy pisze swoją krótką opinię. Jeśli chcesz zajmować się jedynie tym, to obawiam się, że w Brohoofie nie ma dla Ciebie miejsca. Jeśli oprócz tego masz jakieś pomysły, co mógłbyś zrobić dla naszej gazetki, to pisz na PW do mnie, Matyasa lub Salmonelli :fluttershy4:.

 

Na chwilę obecną poszukujemy zwłaszcza korektorów, ale redaktorami też nie pogardzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Wczoraj napisałem, że każdy kto chce pisać dla nas recenzje gier, musi przesłać minimum dwa teksty na mój adres e-mail, który znajduje się w moim profilu. Problem w tym, że zapomniałem go tam umieścić. Adres dopisany, podaję go też tutaj. Zapraszam wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił. Warto spróbować.   :fluttershy5:

W temacie proszę podawać: Recenzja "swój nick". Dla przykładu: Recenzja Triste Cordis.
Przyjmuję tylko pliki doc oraz docx
 

E-mail:

[email protected]

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...