Skocz do zawartości

Ogłoszenia


PlagueOverlord

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Drogie dzieci, mam dla was wiadomość.

Z powodu zbliżającego się konwentu, który się zwie Falkon, nie będę obecny w waszym świecie przez kilka dni, a dokładnie od 7 listopada wieczorem, aż do 10 listopada również wieczorem. Nie martwcie się ja wrócę, żeby obdarzyć was jeszcze wspanialszymi darami od Ojczulka Nurgla.

Edytowano przez PlaguePony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Chciałbym poinformować was o tym, że ze względu na zbliżającą się sesję, nie będę mógł odpisywać w sesjach. Poza tym z powodu braku pomysłu w sesji "Wyspa Życzeń" muszę z przykrością zakomunikować, że tego RPG-a muszę zamknąć.

 

Proszę Cię Niklas, żebyś wspomnianego RPG-a usunął z działu 18+, a natomiast RPG-a "Dźwięk Jednoczy" umieścił w archiwum.

Natomiast po sesji letniej, jak zakończę co trzeba zapraszam na zapisy do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chciałbym poinformować was że zakończyłem sesję letnią na studiach,więc mam czas (przynajmniej na razie), żeby w moich sesjach odpisać. Natomiast teraz otwieram ponownie zapisy do mnie.

Więc, moje dzieci prowadźcie me słowa i dary.

Edytowano przez PlaguePony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Z Wielką radością,

Chciałbym was poinformować was wszystkich, że w dniu wczorajszym zostałem wywyższony do Arcyksięcia Nurgla (czyt. zostałem magistrem inżynierem).

Oznacza to, że teraz mam trochę więcej czasu (przynajmniej do znalezienia roboty), więc jak ktoś ma ochotę się zapisać to rozpatrzę wysłane dusze, a do aktualnych sesji spróbuję najbliższym czasie odpisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...