Skocz do zawartości

odcinek 3 sezonu 4 (wyciek)


SystemShy

Recommended Posts

mi się nawet podobało. Szczególnego funu nie ma, ale idea przedstawiona na końcu w mojej opinii staje mocnym plusem. Spoilować nie będę, ale chyba się domyśli kto oglądał. Trochę krzyku, parę "dziwnych" scenek i ... coś, czego się człowiek spodziewał niemal całe 15 minut, więc zaskoczenia nie było. Oceniać punktowo jednak nie mam najmniejszej ochoty.

Link do komentarza

Odwrotnie niż w przypadku odcinków 1 i 2 akcja jest rozciągnięta do granic możliwości. Wydaje mi się że miało to na celu podkręcenie atmosfery, ale niestety nie udało się. Animacje oczu zostały w jakiś sposób zmienione i nie za bardzo przypadają mi do gustu. Albo są za małe albo za duże. Odcinek dużo stracił też przez brak piosenki (ciekaw jestem dlaczego tak ograniczyli ich ilość, były zdecydowanie moim ulubionym elementem). Ogólnie odcinek nie jest zły, udało mi się wyłapać kilka nawiązań co jest plusem. Jeżeli miałbym dać ocenę to myślę że było by to 3/5. 

Link do komentarza

Mi się odcinek bardzo podobał, moim zdaniem był lepszy niż pierwsze dwa. Fabuła na tyle prosta, że nie trzeba było na siłę umieszczać cudów, odcinek lekki i przyjemny w odbiorze. Co prawda ma przewidywalne zakończenie, ale ogólnie ładnie to wyszło. Oby więcej takich odcinków.

Link do komentarza

Mi się to oglądało strasznie przyjemnie z jakiegoś powodu, pewnie dlatego, że cofnęło mnie ostro do świetnych momentów z dzieciństwa (uwielbiałam wszelkie stare zamki). Byam tylko rozczarowana końcówką, bo o wiele fajniej byłoby, gdyby to Luna straszyła je wszystkie- w końcu znała dobrze ten zamek i wszystkie pułapki, więc to by miało jakiś sens i byłoby miłym zaskoczeniem.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...