Skocz do zawartości

Ile jeszcze bedzie sezonow My little pony?


Recommended Posts

Dashek ty jesteś nierealny.

 

Kto normalny by sprzedawał swoją najlepszą markę franczyzową? NIKT. 

Kto normalny by sprzedawał swoją najlepszą markę franczyzową, którą stworzył i ma ją już od lat 80.? NIKT. Nawet gdyby były chwilowe problemy. Jeśli by się sprzedało to tylko przy najgorszej opcji, czyli tak jak np. było z Eidosem i ich marką Tomb Raider. 

 

Hasbro przy każdej generacji generalnie miało sukces przy marce MLP, przy obecnej generacji największy, więc musiałaby być tragedia, by Hasbro chciało sprzedać komuś taką markę. 

 

Prędzej się doczekamy właśnie zastopowania obecnej generacji, by zrobić miejsce dla nowej i tą nową promować. Ale to wszystko już prezentowałem w kilku postach i w artykule w Brohoofie, nie ma sensu bym się powtarzał z tym cyklem życia produktu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odkopię nieco temat ^^

Nawet jeśli nagle Hasbro ogłosi, że FiM kaput, to niedługo po tym będzie kolejna generacja kucyków. Napędzi to sprzedaż zabawek (nowe kucyki, yay!), a może i znów spowoduje zainteresowanie ludzi spoza targetu (chyba, że zrobią target z Bronies, ale to byłby strzał w stopę). Jednak na dzień dzisiejszy wróżę G4 jeszcze max. 3-4 sezony. I może jeszcze jakiś film pełnometrażowy (ale normalny, a nie coś w stylu EqG).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, podbijam opinię innych, tym, że Hasbro zaczyna już pracę nad Sezonem V! Wynika to ze względu sukcesu i oglądalności jakie przyniosło MLP:FiM, więc Bronies nie martwcie się, tylko oglądajcie i cieszcie się sezonami a Hasbro będzie dalej robić swoje. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie jestem pewien czy to właściwy dział, ale właściwszego chyba nie ma na tą informacje.

 

http://www.equestriadaily.com/2014/02/hasbro-investor-webcast-information-eqg.html

 

 

Wygląda na to, że czekają nas jeszcze minimum 5 lat z kucykami. A biorąc pod uwagę obecny stan rzeczy, możemy się spodziewać minimum 5 SEZONÓW!

 

Liczba dosyć duża, ale mnie bardzo to cieszy. Serial zasługuje na to i mam nadzieje, że scenarzystą nie zabraknie tylko pomysłów. Najważniejsze, że show będzie trwać jeszcze przez jakiś czas. Czyli można liczyć 9 sezonów. Jak dla mnie spokojnie dobiją do 10, chyba, że nagle nastąpi jakiś krach na kuce, czy coś w tym stylu. 

 

 

Oprócz tego jest jeszcze parę informacji, ale ta jest zdecydowanie najbardziej warta uwagi :)

 

Przeniosłem do bardziej odpowiedniego tematu ~Draques

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Oby tylko skończył lepiej niż oni bo inaczej czeka nas naprawdę duży spadek jakości :/

Bez przesady, Simpsonowie trzymali równy poziom przez 20 sezonów, dalej jest trochę słabiej, ale i tak lepiej niż w większości seriali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez przesady, Simpsonowie trzymali równy poziom przez 20 sezonów, dalej jest trochę słabiej, ale i tak lepiej niż w większości seriali. 

Cóż..jak dla mnie przestali się zbytnio liczyć około 10 sezonu, ale nie jestem fanem zbytnim tego serialu, więc moja opinia może być trochę niepotwierdzona widzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś wyczytałam, że MLP ma być emitowane na Hub przez jakieś 5 lat. Ja wierzę, że będzie dłużej niż 5 lat. A gdyby miał się skończyć, to głównym powodem byłby chyba jedynie brak pomysłu, brak kasy nie, bo Hub i Hasbro cieszą się dużą popularnością wsród dzieci więc bankrut tu raczej odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasbro co prawda zapowiedziało pięć lat, ale nigdy nie wiadomo czy na prawdę będzie to pięć lat, może być mniej lub więcej, zawsze może im coś wyskoczyć i nie będzie tak wesoło. To G4 ma się skończyć za 5 sezonów.. ale co dalej wymyślą? Tego nikt nie wie, wszystko jeszcze przed nami, a na razie możemy się tylko cieszyć, że jest tak a nie inaczej. ;)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Takie moje dywagacje:

-Piąta generacja na pewno nie powstanie, wcześniej powstawały nowe, bo poprzednie były źle zaprojektowane, miały zbyt duże głowy, za grube nogi i jakieś dziwne pyski. Do tego stare uniwersum było słabe, zabawki były słabe, a jakość dźwięku jest po prostu właściwa dla czasów w jakich owe serie wyszły, czyli prymitywna.

3D raczej odpada kolory wtedy nie są takie pastelowe, a Hasbro interesuje się głównie małymi dziewczynkami.

-Czy powstaną nowe sezony? Na pewno tak.

-Czy odbije się to na jakości? Jeśli chodzi o grafikę już to widać w małym stopniu, niektóre kreski nie zwężają się na końcu, a po prostu urywają się, do tego wiele kuców w tle nie ma znaczków. Scenariusze zaś na pewno zostaną na poziomie, jeśli scenarzystom skończą się pomysły, Hasbro może ich po prostu zwolnić i zatrudnić nowych.

-Czego możemy się najbardziej obawiać? Prócz MLP interesuję się serią HTF. Z początku wychodził jeden odcinak na tydzień(chyba), później na miesiąc, a obecnie wychodzi zaledwie kilka do roku. Z MLP na pewno będzie podobnie, nawet jeśli serial będzie przynosił im zyski, na pewno przeniosą część ekipy do nowych projektów. Mieliśmy już krótki trzeci sezon i tak niestety będzie wyglądało to w przyszłości.

-Alternatywy? Staram się myśleć jak najlepiej o Filly(ale to inny temat) i o kolejnych projektach, których podchwycenie przez choćby azjatyckie firmy jest tylko kwestią czasu. Za którymś razem na pewno powstanie coś równie epickiego i mniej zorientowanego na ochronę praw autorskich, będą powstawać gry, pełnometrażowe filmy fanowskie etc. Wierzę także w to, że świat upora się kiedyś z obecną sytuacją gospodarczą i zwykłych bronies będzie stać na wynajem profesjonalnych animatorów.

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jest po 4 sezonie .  :fluttershy5: Lecz połowa 4 sezonu jest przetłumaczona na Polski. Druga połowa będzie przetłumaczona we wrześniu tego roku, czyli za nie długo. :RPHVO:  Słyszałam też, że ma być , tak jakby 2 część Equestria Girls (rainbow rock) lecz raczej w stanach  :desu: , ale i tak będzie w polsce w 2014. 5 sezon na 100% będzie bo już nawet zapowiedziano :D. Lecz w 2015 :/ Sezon 6 to nwm , bo może gdy weszło EG to ciągle przed next sezon będzie nastpna część EG MLP  :TWcU3:

post-6165-0-22065900-1406917544_thumb.pn

Edytowano przez *Princess Twilight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że MLP FiM może się skończyć w 5-6 sezonie. Szczerze, to swojego czasu dla mnie wielką abstrakcją był już 5 sezon, zaś wizja 4 wydawała się taka lekko dziwna.

Jeśli chodzi o EG i wielki jej debiut to mogę sądzić, że EG może być następczynią MLP FiM i ze śmiałością mogę dodać, że godną następczynią ;) Oczywiście jeśli byłby to serial, a nie godzinne filmy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dużo niewyedukowanych tutaj, więc przypomnę, że niedawno zostało ogłoszone przypuszczenie przez oficjalnego prezesa Hasbro, iż serial MLP ma potrwać do 2019 roku lecz są to tylko przypuszczenia, nie powinno się w nie do końca wierzyć.

Co do "sequeli" Equestria Girls, sądzę, że jeszcze będą, szczególnie po pewnym spoilerze z Comic Conu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam się zasady Faustowskiej 6 czli minimum 6 sezonów (atomówki miały ich nawet 7) ,bo poprzedni serial który tworzyła Faust czyli Dom dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster  liczy 6 sezonów. Wszytko co poniżej tej liczby jest dla mnie nie do zaakceptowania ma być 6 sezonów MLP inaczej będę miał to Hasbro za złe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie "niewyedukowanych" ale z pewnością niedoinformowanych i pewnie jest takich osób więcej. Gdzie można znaleźć taką informacje, że są przypuszczenia dotyczące trwania serialu do 2019 roku? Przy pomyślnych wiatrach to ok 4 sezony. 

Edytowano przez Carpe Mori
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...