Skocz do zawartości

Witajcie drodzy użytkownicy


NcHXCizGJKhs

Recommended Posts

Witajcie na  wasze forum zawitałem wczoraj.Na imię mi Bartek mam 14(15 rocznikowo) i jestem gimnazjalistą.Mieszkam w mieście zwanym Tychy na Śląsku.MLP zacząłem oglądać kilka miesięcy temu kiedy stwierdziłem że "hejty" wszystkich na was(teraz nas) są trochę bezpodstawne no i obejrzałem najpierw 1 odc a potem poszło  ;)

 

Waszym forum zaciekawiłem się kiedy przemierzałem czeluścia internetu poszukując fanficów mlp.Wtedy trafiłem na listę Dolara84 przeczytałem połowę listy aż w końcu obejrzałem całe wasze forum. no i tak zostałem :lunahug2:

Edytowano przez haffff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Podoba mi się zdanie:

,,MLP zacząłem oglądać kilka miesięcy temu kiedy stwierdziłem że "hejty" wszystkich na was(teraz nas) są trochę bezpodstawne no i obejrzałem najpierw 1 odc, a potem poszło''

Aż człowiek chce być bronies/pegasis te pogrubienie oznacza co powinno być, a nie ma. Naprawdę poczułam się dumna z bycia pegasis. Już cię lubię ;)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło powiem, że tak kolorowo tu nie jest.
Zastępy gimbów i wszelkiego pokroju idiotów próbują zatruć forum niemal codziennie, parę osób uważa się za lepszych od wszystkich, parę jest pesymistów.
Shitstormy, nękania, podteksty, wkurzające żarty, pomówienia i kalumnie.
Granaty przeciwpiechotne w dłoń przyjacielu, podrzuć tam kogoś od jakiegoś czasu w czaszkę i pokaż żeś godzien posiadać komputer i internet.
Ale trwaj w wierze, że będzie lepiej i że najlepsze czasy tego baleronowego forum nie minęły 1,5 roku temu.
Jeżeli wykażesz się inteligencją w postach, to masz moją witkę.
~Wróć z tarczą, nie na tarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w stadzie! :)

 


Miło powiem, że tak kolorowo tu nie jest.
Zastępy gimbów i wszelkiego pokroju idiotów próbują zatruć forum niemal codziennie, parę osób uważa się za lepszych od wszystkich, parę jest pesymistów.
Shitstormy, nękania, podteksty, wkurzające żarty, pomówienia i kalumnie.
Granaty przeciwpiechotne w dłoń przyjacielu, podrzuć tam kogoś od jakiegoś czasu w czaszkę i pokaż żeś godzien posiadać komputer i internet.
Ale trwaj w wierze, że będzie lepiej i że najlepsze czasy tego baleronowego forum nie minęły 1,5 roku temu.
Jeżeli wykażesz się inteligencją w postach, to masz moją witkę.
~Wróć z tarczą, nie na tarczy.

 

Kruku, zlituj się nad użytkownikami czarnego stylu...

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło powiem, że tak kolorowo tu nie jest.

Zastępy gimbów i wszelkiego pokroju idiotów próbują zatruć forum niemal codziennie, parę osób uważa się za lepszych od wszystkich, parę jest pesymistów.

Shitstormy, nękania, podteksty, wkurzające żarty, pomówienia i kalumnie.

Granaty przeciwpiechotne w dłoń przyjacielu, podrzuć tam kogoś od jakiegoś czasu w czaszkę i pokaż żeś godzien posiadać komputer i internet.

Ale trwaj w wierze, że będzie lepiej i że najlepsze czasy tego baleronowego forum nie minęły 1,5 roku temu.

Jeżeli wykażesz się inteligencją w postach, to masz moją witkę.

~Wróć z tarczą, nie na tarczy.

Plażo proszę, już od dawna nie było żadnego shitstormu.

On topic: witaj na forum, i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek Van Dort

Owszem lubię ale nie oglądam ich zbyt często.

@Halo Hooves

Koty,psy,szynszyle.. ogółem bardzo lubię zwierzęta.

@Ryś Raindrops

Moim ulubionym kucykiem zawsze była Rainbow dash :lazyrainbow:  a jeżeli chodzi o rysie, kapibay, ślimaczki.Bardzo lubię zwierzęta.

Edytowano przez haffff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...