Skocz do zawartości

Łowca Dusz - Cień Upadłych [adventure] [violence] [dark]


Bester

Kontynuacja czy nowy projekt?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy tworzyć dalej ten FF, czy rozpocząć coś świeżego?

    • Tworzyć dalej ten FF
    • Rozpocząć coś świeżego
      0
    • Kontynuować któryś z poprzednich tekstów


Recommended Posts

Euforia, gdy się o tym dowiedziałem dopiero zaczęła słabnąć :lol:

Kolejny "Łowca Dusz" czyli ponownie nasz ulubiony, genialny i specyficzny bohater. Ciekawe, w co tym razem się wplącze. Jedno jest pewne, wysoki poziom pierwszej części został tutaj zachowany, a klimat również wymaga pogratulowania. Czekam z niecierpliwością na kolejne rozdziały ;)

Tak więc gratulacje i YaY :yay:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak widzicie, pojawiła się pewna ankieta. Zastanawiam się nad dalszymi pomysłami na opowiadania, lecz nie mam już tyle czasu na tworzenie co kiedyś. W związku z tym, chciałbym się zająć czymś, co jednocześnie mi przyniesie przyjemność z tworzenia, a i przy okazji będzie w miarę rozsądnie poczytne. Stąd też ta ankieta. Wiem, że poza komentującymi ten FF są inne osoby które gdzieś, kiedyś zetknęły się z innymi moimi opowiadaniami, więc jestem też ciekaw ich zdania.

 

Mam kilka pomysłów na nowe opowiadania, wiem jak chcę poprowadzić fabułę tego FF, jednak chciałbym wiedzieć, co wy byście chcieli przeczytać spod mojej klawiatury :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Aż się zdziwiłem, kiedy zauważyłem odkopany ten wątek. Więc tak: nie wiem jak będzie z tym FF, ponieważ jeśli już, chciałbym się skupić na pewnej urwanej historii, rozpoczętej niemal rok temu... W tym przypadku jest całe opowiadanie, ukończone, natomiast tam... Cóż, zainteresowani wiedzą o co chodzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...