Skocz do zawartości

Brzydkie tapety od Braviary


timber

Recommended Posts

Witam SERdecznie!

 

Oto ta nieznana użytkowniczka forum zajęła się prosciutkimi i (nie)ładnymi tapetami.

Na razie mam tapetę z kryształową Rarity i z Rainbow Dash.

A oto one.

 

2ynm2xv.png

330e9w5.png

 

Tapety z Rainbow Dash chwilowo nie wstawię gdyż nie wiem jak zrobić spoiler, a nie chcę "zaśmiecać".  Dziękuję Dat!

 

Pozdrawiam.

 

(Ps: Można zamawiać, ale nie sądze żeby ktoś spróbował)

 

Edytowano przez Braviary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie pasuje do tego tła i bez ramki, bez żadnych zdobień. I obrazek jest po tej stronie której nie lubię wolę po prawej, mam mniej ikon na pulpicie. Wiem narzekam, ale niebieskie tło nie pasuje kompletnie.  :flutterblush:  Nie musi być żadnego opisu, po za tym lubię pastelowe kolory. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, tylko (5 minut) skończę grać z kolegą i biorę się do pracy!

Awww, jaka jestem wściekła na siebie! Koniec, już nie mogę korzystać z komputera. Naprawdę baardzo przepraszam, jest mi tak strasznie wstyd. Ale wiem już jak ma wyglądać tapeta. Poświęce swój czas na projektowanie.

Edytowano przez Braviary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zobaczę jak sobie radzisz... gm.. dwie pierwsze to wektory na tle i napis, a kolejne.. to dwa zdjęcia na sobie. 

Ale poproszę Szopa, a dokładniej Tennessee Kida Coopera. Tego z forsą co możliwe, że jak to czytasz jeszcze mam na avatarze, albo już nie. Nie wiem kiedy to przeczytałaś xD 

ale wejdź w google grafika i proszę z nim i... z Pinkie, ale proszę oba jako wektory na tle i ładny napis ,,Tennessee Pie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...