Skocz do zawartości

rainbow cookie


Recommended Posts

Imię: rainbow cookie
rasa: pegaz
wiek: 20

CM: nie ma

wygląd:

387a654345c897459472bbb888f2cd26228422d4

miejsce zamieszkania: ponyville mała chatka koło lasu everfree ale musiała się przeprowadzić na jakiś czas do Canterlot

zawód: cukierniczka i współwłaścicielka plantacji kaktusów
talent: wyrabianie tęczowych wypieków

charakter: czasami tak optymistycznie optymistyczna klacz że Pinkie przy niej wysiada,jednkak czasami staje się małą psychopatką robiącą babeczki ze swoich wrogów ;_;
hobby: gra na trójkącie elektrycznym :D rysuje i lubi czytać
wyposarzenie: zawsze ma przy sobie muffinkę na wypadek gdyby zgłodniała,muffinkowy miecz i latarkę 
pupile: królik pan Muffin
wiek: 2 lata
specjalne możliwości: nie ma tylko czasami ubiera zbroję dla świnki morskiej

1463544_573370942736583_1776126412_n.jpg
kot ciapek
wiek: 5 miesięcy
specjalne możliwości: umie chować się w grzywie kuki i zżerać wszystkie ukryte w niej muffinki 

547804_570956769644667_1093655989_n.jpg
uwielbia: muffinki,miłe kucyki,herbatkę,szybkie latanie oraz wszelkie podniebne akrobacje
nienawidzi: nie miłych kucyków,hejterów
historia: rainbow cookie urodziła się i wychowała w cloudsdale.Gdy miała około 7 lat uczęszczała do szkoły latania aż do czasu kiedy uszłyszała o fabryce tęczy i o tym co robi się tam z młodymi pegazami które nie zdadzą testu latania.Wtedy nie radziła sobie z lataniem więc postanowiła uciec do Ponyville.Od tego czasu omija Cloudsdale z daleka przylatuje tam tylko na konkursy latania i odwiedzić rodziców.W Ponyville spotkała swoją przyjaciólkę która parę lat temu wyprowadziła się z Cloudsdale.Przyjaciólka nauczyła ją dobrze latać.Rainbow cookie nauczyła się wszyskich sztuczek i wykonała sonic rainboom.Od czasu kiedy uciekła mieszka sama w małej drewnianej hatce koło lasu Everfree.Pewnego dnia gdy poszła po zioła na cherbatkę zagubiła się w lesie everfree ani się obejrzała a już zaczęły ciągnąć ku niej drzewne wilki.Zaczęła uciekać aż gdy wilki siedziały jej na ogonie przypomniała sobie że przecież jest pegazem(często o tym zapomina) już szykowała się do wzlotu kiedy jakiś wilk podbiegł i uszkodził jej skrzydło.Uświadomiła sobie że to już jej koniec kiedy nagle wilki zaczęły się palić nadal nie wie jak to się stało

różne inne sprawy:

-przyjaciele mówią na nią kuki

-od jakiegoś czasu lubi nosić garniak  :rainderp: 

3082fd65aa2abec66df432ae6b525a7b9dab1f4e

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good trolling bro :fluttershy5:. Bo to jest trolling, prawda?

Jeśli nie to- rekolor RD, rekolor Angela, nieralna historia, chatka pod Everfree koło Ponyville. Strasznie naciągane. Jestem na nie, a ja wiele rzeczy wytrzymuję. Nie lubię jak ktoś miksuje Mane6 i wychodzą takie cosie. To się nazywa Mary Sue, nie RC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba ;D

 

Dokladnie.

Imię: Rainbow Cookie (W temacie napisane z małych liter, to już dziwne)

Rainbow, hmmm, skądś kojarzę takie imię kucyka, no nie wiem, dajcie mi się trochę zastanowić.  :aWe6O: 

Cookie, okej, da się przeżyć, ale w połączeniu z Rainbow, daje efekt copypasty.

Całość tekstu jest napisana czcionką, której nie da się odczytać na ciemnym stylu forum.

Ma 20 lat i nie ma CM.

Wygląd to przemalowana Rainbow Dash z derpem na twarzy.

Robi babeczki ze swoich wrogów, kopia z gównianego fanfika, który wybił się przez ciekawe, sadystyczne opisy.

Zbroja dla świnki morskiej :rainderp:

Jej królik to przemalowany Angel.

Błędy w opisie

Historia, pisane z małej litery imiona, nazwy miast. Kopia z drugiego miernego fanfika, o fabryce tęczy.

"hatka" boli.

Sonic Rainboom, zupełnie jak jej siostra bliźniaczka, powinniśmy rozważyć czy to nie jedna i ta sama osoba. :D

"cherbatka"

Samozapłon wilków, tutaj umarłem :v

Ostatni obrazek...

Mother of Celestia

Ogólnie OC odebrany jako trolling, czyli tak jak powinien.

Mam nadzieję że wypowiedzi Hoole i Chrysi to również troll lub akt łaski. (Bo Yarvin to już osobny gatunek)

Nie mówię że straciłem tutaj czas, parę razy przyprawiło mnie to o uśmiech.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...