Skocz do zawartości

Dzieciństwo Luny i Celestii


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Cóż Ja nie raz w marzycielskim umyśle zastawiałem sie nad dzieciństwem Luny w szczególności  4 sezon dał mi sporo informacji na ten temat sczczególnie odcinek Castlemania daję nam najwięcej informacji jednak samo Sedno, jak się narodziły i kiedy jest tajemnicą.i dopóki twórcy nie podadzą nam choć czegoś więcej na temat Equestri sprzed Rahu Yugi (taki mały derp wybaczcie ), to wszytko można tu wkleić nawet koncepcję  Awatara ( ja o uważam że Luna i Celestia są praprawnuczkami Księżniczki Platinum z Tambelone  [tak określam królestwo z którego trzy plemiona wyruszyły do Equestrii aby schronić się przed Zamiecią Nienawiści])

Edytowano przez Schizo Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oczywiście własną teorie-

 

Więc według mnie Celestia i Luna nie są nieśmiertelne. Tylko o wiele wolniej się starzeją, ale tak bardzo o wiele może jakoś tak że ich 100 lat to nasz rok tak samo biologicznie (choć może przesadzam i dało by się to lepiej zrobić). I według mnie może miały rodziców, tylko może nawet silniejszych nisz one.

 

Pomyślmy- po historii jaką usłyszeliśmy na kucykowe święta na ziemię mogły zstąpić ucieleśnienia nocy i dnia, te ucieleśnienia następnie miały dzieci czyli Celestie i Lune, teraz one kiedy odejdą mianują jakiegoś zwykłego kucyka (taka Twilight czy Cadance) księżniczką która jednak nie będzie nieśmiertelna gdyż jest sztucznym Alicornem.

Takie trochę generacje:

 

Ucieleśnienia to pierwsza generacja

Ich całkiem już cielesne dzieci to druga

I sztuczne Alicorny stworzone przez magię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką teorię... Skoro ten książę jest siostrzeńcem Celestii, to znaczy, że jest synem jej siostry. Wiec by wychodziło, że jest synem Luny, albo jest lub była inna siostra o której nic nie wiemy... :lunathink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria jest taka, że tatuś Luny i Celestii napłodził masę bękartów i Blueblood może być dalekim potomkiem jakiejś tam bękarciej, niealikorniej siostry, a określają go jako siostrzeńca bardziej z grzeczności i prostoty tego słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zatem jak wyjaśnić fakt, że jest Siostrzeńcem Celestii?

I ile on ma lat?

Odcinek "For Whom the Sweetie Belle Toils" (Oklaski dla Sweetie Belle) jasno zasugerował, że cykl życiowy kucyków jest podobny do ludzkiego. Jeśli tak, to biorąc pod uwagę, że nie ma zmarszczek, a jest postawnym ogierem, może być w wieku Shining Armora (czyli przed trzydziestką). Oczywiście pewności nie można mieć żadnej. Warto zwrócić uwagę, że twórcy bardzo subtelnie pokdreślają różnice pokoleniowe między kucykami, stąd możemy pokusić się o ustalenie, który jest starszy, który młodszy.

Oczywiście może być stricto w wieku Rarity, ale biorąc pod uwagę, że ona dopiero co skończyła szkołę, to chyba jest ciutkę starszy. No i stereotypowo kobiety wolą o krok starszych od siebie mężczyzn.

 

Jak wyjasnić jego potencjalne pokrewieństwo? Pomijając możliwosć, że został dokoptowany do rodziny kólewskiej za zasługi swoje lub swego rodu, to chyba nie ma innego wyjaśnienia. Może być bękartem, ale wtedy ta rodzina miałąby znane baaaaardzo stare korzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...