Skocz do zawartości

Czarodziejka z Księżyca


Rainbow :3

Recommended Posts

A jakże :3

Oglądałam dzięki siostrze.

Teraz jaramy się obydwoma serialami i MLP i Czarodziejką :D

A mój brat uwielbia jajo Dajmona ;D


Muzyczka z openingu SM + Poniacze = Cudo *.*

GE-NIAL-NE!

Śpiewałam to kiedyś na konkursie talentów w szkole 8D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie. Tak wiele fanów Sailorek. Na TV6 lecą powtórki. A gdyby kucyki były sailorkami, to pewnie byłoby tak: Sailor Moon - Twilight Sailor Chibi Moon - Pinkie Pie Sailor Mercury - Fluttershy Sailor Venus - Rarity Sailor Mars - Applejack Sailor Jupiter - Rainbow Sailor Saturn - Lyra Sailor Uranus - Celestia Sailor Neptune - Luna Sailor Pluto - Bon Bon Applebloom - Sailor Star Fighter Scootaloo - Sailor Star Maker Sweetie Belle - Sailor Star Healer Galaxia - Derpy Oczywiście według mnie ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wciąż uwielbiam Sailor Moon. Zaraziła mnie moja starsza siostra, obejrzałam prawie wszystkie odcinki, po prostu cudo. Swego czasu miałam niezłą fazę na to anime, chciałam nazwać swoją kotkę Luna, zebrałam wszystkie mangi Sailor, znalazłam stare karteczki z postaciami i miałam notesik, w którym opisywałam każdą czarodziejkę. Innymi słowy psychofanka. :rd6: Również się popłakałam, najbardziej na scenie z ostatniego sezonu jak wszystkie umierały po kolei i w końcu Usagi sama (no prawie) musiała walczyć. ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Nie wiem w sumie, co o tym anime sądzić... z tych klasyków, co leciały swego czasu w telewizji (Pokemony, Dragon Ball i właśnie Czarodziejka) to chyba ostatecznie ten ostatni przypadł mi do gustu... (kanału RTL nigdy nie miałem jak coś, to nie wiem, co tam jeszcze w tamtych czasach puszczali) przy czym nie pamiętam za wiele z niego. Nie wiem nawet, która bohaterka to która, jak mają na imię itp. ale... gdy to oglądałem, też za bardzo nie kojarzyłem tych ich japońskich imion .__. ALE nie przeszkodziło mi to kupić gazetki z Czarodziejkami(!), ech... ciekawe, czy mam (pewnie nie) jeszcze ten egzemplarz :I
 


tumblr_lw238tYOt61qkyxr3o1_500.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jakieś dwa lata temu po raz pierwszy obejrzałem Sailor Moon w całości :D W dzieciństwie to może kilka odcinków widziałem i to przypadkiem. W ogóle mnie to wtedy nie interesowało, a teraz jest jedno z moich ulubionych anime.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Niestety anime nie oglądałam,ale mój brat(który ma 26 lat) mówił mi,że to jest anime z jego młodości.Niedawno też podobno leciało na TV 6 i mojej koleżance się spodobało...a ja...nigdy nie miałam okazji obejrzeć...jeśli można to chciałbym jakąś stronę na której mogę obejrzeć to anime...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...