Skocz do zawartości

(Bardzo) spóźnione powitanie.


Gorgon

Recommended Posts

Co tu się rospisywać? Po pierwsze, cześć wszystkim. Po drugie, na tym forum siedzę już jakiś czas, ale nigdy nie założyłęm tematu w "Na start".

    Pewnie zastanawiasz się kim jestem. Powiem prosto, jeden z młodszych na forum (12 lat). Dodatkowo mam nadzieję, że pod gimbazę nie podlegam. Chcesz wiedzieć więcej? Śmiało zapytaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Po trzech miesiącach w końcu się obudził i tak jesteś szybszy ode mnie...Też nie założyłam tematu w ''na start'', ale po pół roku uważam, że to niepotrzebne xD.

W każdym razie witaj! Chodzisz do szóstej czy do gimnazjum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

 

 

Do szóstej. Jestem ze stycznia.

Aha. 

Znasz kogoś z forum?

Jakieś zainteresowania?

Nudzi ci się i masz za dużo wolnego czasu? - tak, na to też odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz kogoś z forum?

Osobiście nie, staram się od jakiegoś miesiąca nakłonić koleżankę (pegasister) by założyła tu konto, jednak mówi nie.

 

 

Jakieś zainteresowania?

Tak, jeżdzę konno, i szyję pluszaki  (cały czas szukam aparatu, by wstawić je na forum), dodatkowo anime i wszelakiego pokroju mangi (oprócz yaoi i yuri). No i czytam, dużo czytam. W dodatku param się amatorsko aktorstwem. i oddychanie, tak oddychanie, to jest to co chcę robić w życiu.

 

 

Nudzi ci się i masz za dużo wolnego czasu?

Bardzo, ale wystarczy, że wtedy zacznę gadać ze znajomymi i nuda mija. Co do wolnego czasu, nadal mam go za dużo, i nie wiem jak go wykorzystać.

Edytowano przez Gorgon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

 

 

 W dodatku param się amatorsko aktorstwem. i oddychanie, tak oddychanie, to jest to co chcę robić w życiu.

Aktorstwo jest super! Oddychanie, tak też o tym marzę.

 

 

Bardzo, ale wystarczy, że wtedy zacznę gadać ze znajomymi i nuda mija. Co do wolnego czasu, nadal mam go za dużo, i nie wiem jak go wykorzystać.

Chodziło mi o teraz. Jak masz za dużo wolnego czasu, to z chęcią zadam ci tysiące pytań :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...