Skocz do zawartości

[Adventure][Mature] Słabe ogniwo (emili878)


PlagueOverlord

Recommended Posts

Konoha.

Miejsce twoich narodzin. Wioska zbudowana przez wspaniałego Hokage Hashiramę.

Byłaś najsilniejsza z rodzeństwa, dzięki losowi zdałaś akademię, a kiedy nadszedł czas i egzamin na chunina. Jednak podczas misji, na których towarzyszyłaś z Perfim i Sheskiem popadała Cię głupawka, przez to misje kończyły się niepowodzeniem. Podczas jednych treningów odkryłaś, że posiadłaś swoją naturę czakry żywiołu błyskawic. Na nich nauczyłaś się władać swym żywiołem na dobrym poziomie i większym stopniu kontrolować głupawkę. Jednak Tsunade nie zauważała twoich postępów i przeniosła Cię do słabszej drużyny. Z tego powodu postanowiłaś w nocy spakować swoje rzeczy oraz zebrane podczas misji ryo i od samego rana wyruszyć w podróż. Po przemyśleniach zdecydowałaś, że wyruszysz do Kraju Deszczu, gdzie mieszkają twoi kuzyni. Rano już naszykowana stałaś przy Ramen Ichiraku by za chwilę pójść do bramy wyjściowej, przy okazji zauważając niedaleko Perfimiego, który patrzył w niebo.

Edytowano przez PlaguePony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zaczęłam szybko iść w stronę bramy, miałam nadzieje, że mnie nie zauważy, nasz kochany Perfim pewnie popsuł by mi wielki plan ucieczki. Przyspieszałam za każdym krokiem, skrycie przyglądając się przyjacielowi z drużyny. W razie nie powodzenia zaczęłam wymyślać jak się mu wytłumaczę.

- Muszę iść do kuzyna, gdyż choruje, nie zbyt głupie, idę na misje solo? Nie Tsunade na pewno nie puściła by mnie na misje solo, to może idę na trening? Tak to może być dobre, ale zaraz będzie chciał ze mną iść- Myślałam co chwilę zmieniając wyraz twarzy raz pewna siebie, zaraz potem znów zamyślona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkim truchtem poszłaś do bramy, na twoje szczęście Perfim Cię nie zauważył, był zajęty patrzeniem w chmury. Gdy dotarłaś do bramą zauważyłaś swego przyjaciela Sheska, który opierał się o drzewo przy bramie. Słysząc twoje kroki obrócił wzrok na Ciebie.

(Poprosiłbym Cię, abyś obserwowała ten temat, jeżeli możesz)

Edytowano przez PlaguePony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Uśmiechnęłam się i podbiegłam do niego.

- Cześć!- Powiedziałam zatrzymując się przed nim. Jego nie muszę unikać, on nigdy by mnie nie wydał, ale mam nadzieje, że nie będzie chciał ze mną iść, to zbyt niebezpieczne nie chce go narażać

( Myślałam, że obserwowałam temat, no cóż... już zaczęłam obserwować )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam powoli iść w stronę bramy.

- Co zabrałeś?- Zapytałam po chwili- I przy okazji, nie mów nikomu o tym, że zwiewamy z wioski- Dodałam. Najpewniej gdyby się dowiedzieli byłabym poszukiwana bo uciekłam z domu.

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ej, to było nie fair!- Powiedziałam wkurzona- coś mnie rozproszyło, tak to bym wygrała!- Ciągnęłam. Podeszłam do krzaków chcąc zobaczyć co to takiego przerwało moją drogę do zwycięstwa.

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podskoczyłam z przerażenia, prawie się wywróciłam.

- Perfim! Przestraszyłeś mnie!- Krzyknęłam nadal przestraszona. Po chwili uspokoiłam się.- Yyy, hmmm, ja- Zaczęłam się jąkać- No idziemy na trening?- Uśmiechnęłam się głupio. Tle myślałam i wymyśliłam to!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mam nadzieje, że kuzyn mnie wyszkoli, żebym była silniejsza, może w tedy wrócę do drużyny trzynastej- powiedziałam spokojnie. Tęskniłam za misjami z Sheckiem i Perfimem no i z sensei. Byłam w drużynie, uh, nie ostrożnych małolatów. Przy nich jestem Kyuubim. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę stałam jak wryta, analizowałam co powiedzieli. Po chwili zaczęłam skakać z radości i powtarzać ' tak, tak, tak!".  Lecz po chwili znowu stanęłam.

- Tylko czym ja mam się wykazać?

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiechnęli się widząc Cię jak się cieszysz. Po czym dodali - Niestety tego nam już nie powiedziała, ponieważ wyszła na jakieś ważne spotkanie, a potem wiesz jak było dalej. Teraz ona jest w śpiączce. Może już idźmy dalej? Bo w końcu mamy jeszcze kawałek drogi przed sobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...