Skocz do zawartości

Rozpracuj Pinkamenę!


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czy Pinkie ma zamiar znaleźć się z Trixie w sytuacji sam na sam, w chwili dokonania zbrodni? Innymi słowy, czy będzie się przejmowała świadkami?

Yup!

Czy Trixie zjadła jej babeczki?

Czy narzędzie zbrodni to bron obuchowa(młotek, maczuga) sieczna (sztylet, miecz..) czy bron egzotyczna(np. trucizna, lina)

Czy to przyjęcie/impreza jest prywatne? A co ważniejsze: Czy ono jest na dworze czy w budynku?

1. Nope.

2. To pytanie jest trochę niezgodne z zasadami ( Pytania na Tak/Nie ), ale nie będę się aż tak czepiał... Odpowiedź: Najbliżej egzotycznej.

3. Nope, jest publiczne i odbywa się na zewnątrz.

czy broń to będzie foliowy worek lub lina

czy to będzie broń palna

czy użyje prąd (np. paralizator)

1. Nope.

2. Nope.

3. Nope.

Czy Pinkamena będzie chciała utopić Trixie?

Nope.

czy ma zamiar ją torturować czy od razu zabić?

Było, ma zamiar zabić ją szybko.

Czy przyczyną zemsty będzie wydarzenie nie pokazane w serialu?

Nope.

A więc, moje podejrzenie na podstawie informacji ktore udało nam się wyciągnąć od Pinkameny.

Zbrodnia będzie miała miejsce w Canterlot, po zachodzie słońca (ewentualnie w nocy), na jakiejś imprezie na ktorej prawdopodobnie nie bedzie reszty jej przyjaciołek. To przyjęcia to prawdopodobnie jest występ magiczny samej Trixie, to wlasnie dlatego nie będzie przyjaciolek Pinkie, bo jej nie znosza. Tak samo moje pytanie odnosnie Celestii. Gdyby to była duża , ważna impreza to na pewno by na niej była. Chce zrobić to po cichu, być może podczas jakiejś efektownej sztuczki Trixie, tak by tłum nie zauwazył. Motywem jest zemsta, choć nie wiemy dokładnie z jakiego powodu.

A teraz Lemur wyskoczy: "Nope, Trololo, problem?" :D

Newer maaajnd. Część z tego co napisałem, już była na "nie" ^^

Większość z tego co ustaliłeś jest prawidłowa, nie mogę jednak powiedzieć co jest dobrze, a co źle, ze względu na konstrukcję podejrzenia :P.

Czy ofiara ma i skrzydła i róg?

"@Kolmaja

Facehoof Czytasz w ogóle posty? Już dawno wiadomo że ofiarą jest Trixie, która jest jednorożcem. "

A może jej narzędziem będą assasyni? :trollface:

Nope! D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R2. napisał(a): A więc, moje podejrzenie na podstawie informacji ktore udało nam się wyciągnąć od Pinkameny.

Zbrodnia będzie miała miejsce w Canterlot, po zachodzie słońca (ewentualnie w nocy), na jakiejś imprezie na ktorej prawdopodobnie nie bedzie reszty jej przyjaciołek. To przyjęcia to prawdopodobnie jest występ magiczny samej Trixie, to wlasnie dlatego nie będzie przyjaciolek Pinkie, bo jej nie znosza. Tak samo moje pytanie odnosnie Celestii. Gdyby to była duża , ważna impreza to na pewno by na niej była. Chce zrobić to po cichu, być może podczas jakiejś efektownej sztuczki Trixie, tak by tłum nie zauwazył. Motywem jest zemsta, choć nie wiemy dokładnie z jakiego powodu.

Newer maaajnd. Część z tego co napisałem, już była na "nie" ^^

no to na podstawie tego

czy morderstwo odbędzie się na pokazie trixi?

jeśli tak czy w czasie jakiejś sztuczki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc mamy takie informacje Ofiara zbrodni - Trixie Narzędzie/narzędzia - Broń egzotyczna (nie wiadomo jaka) Miejsce zbrodni - Canterlot (brak dokładnego miejsca) Planowany czas zabójstwa - noc podczas imprezy (nie wiadomo jaka impreza) Motyw - Zemsta (brak szczegółów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy imprezą, na której zostanie popełniona zbrodnia będzie Ceremonia Letniego Słońca?

Czymajcie mnie, czymajcie bo wyjde z siebie i stane obok :D Czytajcie poprzednie posty! Pytałem czy na tym "zbiegowisku" bedzie Trollestia, odpowiedz brzmiala "nie wiadomo", a jak wyobrazasz sobie Ceremonie Letniego Słonca czy jakkolwiek to sie nazywa, bez Celestii? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, będzie to przyjecie malo znanego kucyka/malo wazna impreza. Albo jak mowilem, występ Trixie. Tyle ze takie pytanie padło. Wiemy też, że Pinkamena chce się zemścić za coś co BYŁO pokazane w serialu, any ideas? To ugryźmy to z innej strony. Czy w tym dniu w ktorym ma byc popelniona zbrodnia, Trixie zrobi pokaz swoich magicznych zdolnosci w Canterlot?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw może poczekajmy na inne odpowiedzi bo za mało szczegółów mamy. Krótka informacja Ofiara zbrodni - Trixie Narzędzie/narzędzia - Broń egzotyczna (nie wiadomo jaka) Miejsce zbrodni - Canterlot (brak dokładnego miejsca) Planowany czas zabójstwa - noc podczas imprezy Motyw - Zemsta (brak szczegółów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... moje klimaty :D Dobra, oto moje pytania: 1. Czy Pinkamena zabije Trixie przy pomocy zatrutej strzałki/strzałek? 2. Czy zdarzenie to urodziny, imieniny Trixie? 3. Czy Trixie zostanie zamordowana w cichym kącie, a nie podczas np. jej występu lub publicznego przedstawienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ofiarą mogą być pegazy z cloudsdale?

No nie mogę, nie wierze. Co za ludzie! Czytajcie posty, bo nie wytrzymam! Ostatni raz powtarzam: OFIARĄ JEST TRIXIE!. Wiem że jest dużo stron ale możecie chociaż przeczytać podsumowania, które się czasem przewijają.

Wyluuuzuj trochę :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o o o a może pinkamena będzie chciała ją powiesić? (takiej propozycji chyba nie było)

Nope... Coś tam było... :P

Czy Trixie wyśmiewała się z Pinkameny?

Umm... Yup.

Czy powodem zemsty jest sytuacja związana bezpośrednio z Pinkameną?

Czy narzędzie zbrodni można znaleźć w każdym domu?

Czy ta impreza odbywa się na rynku w Canterlot?

Czy Pinkamena zamierza zabić ją z ukrycia?

1. Umm... Yup!

2. Nope, ale w wielu się gdzieś znajdzie...

3. Yup!

4. Nope.

czy morderstwo odbędzie się na pokazie trixi?

jeśli tak czy w czasie jakiejś sztuczki?

1. Umm... nie do końca.

2. Nope.

Czy imprezą, na której zostanie popełniona zbrodnia będzie Ceremonia Letniego Słońca?

Nope.

czy użyje bronii improwizowanej (np.rozbita butelka,bicz z drutu kolczastego)

Yup!

Skupmy się towarzysze!

Gala, przyjęcie ogrodowe odpadają, i możliwe też że ceremonia, więc jakie są tam jeszcze urządzane przyjęcia???

Może czyjeś urodziny hmm?

Nope.

To ugryźmy to z innej strony. Czy w tym dniu w ktorym ma byc popelniona zbrodnia, Trixie zrobi pokaz swoich magicznych zdolnosci w Canterlot?

Yup!

Ooo... moje klimaty :D

Dobra, oto moje pytania:

1. Czy Pinkamena zabije Trixie przy pomocy zatrutej strzałki/strzałek?

2. Czy zdarzenie to urodziny, imieniny Trixie?

3. Czy Trixie zostanie zamordowana w cichym kącie, a nie podczas np. jej występu lub publicznego przedstawienia?

1. Nope.

2. Nope.

3. Pół yup! xD

Czy broń której użyje Pinkamena jest duża?

Nope.

Czy morderstwo będzie upozorowane na zwykły wypadek? (Nie wiem już, czy takie pytanie padło :/)

Nope.

Czy ofiarą mogą być pegazy z cloudsdale?

Ekhm... Czasami opłaca się zajrzeć kilka postów wstecz :P. Ofiarą ma być Trixie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wemy iż: Ofiara zabójstwa: Trixi:trixie2: Miejsce zapójstwa: Canterlot, pokaz magii Trixi Broń: plisko egzotycznej, będze przygotowana Pomocnik: brak Kuce w okolicy: są i nie to nie jeden! Celestia:celestia: lub Luna:luna2: w okolicy: możliwe Przyjaciółki w okolicy: Możliwe, że nie Powód: zemsta za naśmiewanie Ok pora na mnie: A więc jeżeli to z zemsty za naśmiewanie to z czego się naśmiewała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...