Skocz do zawartości

[Equestria Girls] Zapytaj Vinyl Scratch


Cipher 618

Recommended Posts

1z14vw5.png

 

 

Hej ludziska. Nazywam się Vinyl Scratch i jestem DJką. Znajomy Triste Cordis powiedział, żeby na powitanie nie mówić o sobie zbyt wiele. Chyba ma rację. W końcu wielu rzeczy możecie dowiedzieć się z pytań, które mam nadzieję mi zadacie. A zadacie, prawda. Zadacie?!  :aWe6O:

 

Moja droga, a może troszkę grzeczniej? 

 

Ale ja tylko pytałam, czy zapytają, ale skoro nalegasz... będę milsza  :lie: 

 

Jesteś świetną DJką, ale kiepską kłamczuchą...

 

 

Przejdźmy do pytań.  :cheese:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Byłaś zła  że nie będziesz Dj'em w tym dniu tylko następnym? chodzi o to gdy Snips i Snails zepsuli dekoracje na bal, którego mogło nie być.     

Lepiej się chodzi na kopytach czy nogach według ciebie?   

Widziałaś tam Zecorę? :>   

Sama się jakoś nie wiadomo jak przeniosłaś do innego wymiaru czy już tam byłaś, czy byłyście dwie, kopytna i nożna?  

Link do komentarza

Byłaś zła  że nie będziesz Dj'em w tym dniu tylko następnym? chodzi o to gdy Snips i Snails zepsuli dekoracje na bal, którego mogło nie być.

Nie za bardzo. Bardziej zdenerwowała mnie rok temu dyrektor Celestia, która chciała, żebym grała jakiś pop! Za rok po prostu puszczę muzę z pendrive'a i sobie pójdę. Na jedno wychodzi.

    

Lepiej się chodzi na kopytach czy nogach według ciebie?

Jakich znowu kopytach? :derp: Co ja, kucyk jestem? Chyba, że masz na myśli buty na koturnach, ale nie lubię tandety.

  

Widziałaś tam Zecorę? :>

Cóż, szkoła jest jakby to powiedzieć... duża. Są różne klasy, kółka zainteresowań. I co masz na myśli pisząc "tam"?

  

Sama się jakoś nie wiadomo jak przeniosłaś do innego wymiaru czy już tam byłaś, czy byłyście dwie, kopytna i nożna?

:wat: Eee... ok, za dużo Red Bulla czy komiksów? Wiesz, jestem człowiekiem, nastolatką która jest DJką w szkole. Kto wie? Może będę z tego żyła? A nożną to ja znam piłkę :P

Link do komentarza

*Ściąga kapelusz i kłania się teatralnie* -Witam. Witam, czas przestać zasłuchiwać się w Heavy Metalowych szwedów i posłuchać nieco twojej muzyki. No i popytać- 

Niech mnie... Triste, co za powitanie, widziałeś? :ohmy: W takim razie również witam zdejmując słuchawki.

 

1.Jeżeli chodzisz do ludzkiej szkoły dlaczego wy wszyscy jesteście tacy kolorowi? Nie żebym był rasistą czy coś ale jak dla mnie osoby fioletowe bądź szare są anomalią i to nie byle jaką.

 

Umm... bo ja wiem? (ogląda swoje ciało) Wszyscy jesteśmy kolorowi. Mniej lub bardziej... ale kolorowi. Ty też jesteś kolorowy  :interesting: 

 

2.Jeśli nie electro to jaka inna muzyka? (inne odmiany elektronicznej muzyki się nie liczą)

 

Moja przyjaciółka Octavia od kiedy się znamy podrzuca mi jakieś kawałki. Na początku mnie to wkurzało, ale z czasem polubiłam niektóre. Poza tym jak to mówią? "Wszystko co wpadnie w ucho"  :giggle:

 

3.Ile masz wzrostu?

 

Prawdę mówiąc nie wiem... tak na oko 169cm? 170? Za rok wyrabiam dowód to Ci powiem.

 

4.Znasz jakieś sztuczki?

 

Pomijając DJskie pstrykam palcami... u nóg  :pinkiep: A jeśli chodzi o DJskie to posłuchaj tego. Umiem zrobić to na żywo:

 

 https://soundcloud.com/jaysauce/funny-dj-trick-audio-file-see

 

 

5.Kto jest twoją najlepszym przyjacielem bądź przyjaciółką?

 

Octavia. Znamy się od... bo ja wiem? Tak czy siak uczy się w klasie muzycznej. Aha, jakby co to ja tego nie mówiłam, ale jest wolna. PS toleruje każdy rodzaj muzyki, ale nie lubi jak ktoś jej narzuca np trance  :)

 

6.Pożegnasz się elegancko? (nie mam na myśli stosowanie zasad savuar vivre) Czy mam najzwyczajniej spadać?

Le madam Vinyl bardzo dziękuje za le pytania. A spadać to może kot na cztery łapy. Wszyscy są tu mile widziani. Nawet Triste Cordis  :kUzFl:

EJ! Vinyl!

Żartowałam. Spoko jesteś. Zapraszam do zadawania pytań i pozdrawiam :hug:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

*Podchodzi do Vinyl i całuje ją w dłoń zachowując się podobnie jak Bonaparte na balach. Przy okazji rzucając czerwony worek w którym zabrzęczał metal na ziemie* -No hej. Wróciłem, w nieco innym stylu, ale bez kapelusza. Mam kolejną porcyjkę pytań i jedno sprostowanie do genialnej DJejki (jak to się do diabła odmienia!) No to lecę.-

Ty patrz Triste, ledwie przyszedł, a już sobie idzie.  :rarity5: 

 

1. Jak sądzisz czy w twojej szkole jest nudno? Nie zawsze ale tak ogólnie.

Eee... a w jakiej jest ciekawie? A tak. Podstawowej. Odpowiadając na pytanie - tak, nie licząc przerw jest nudno.

 

2. Jak ty pstrykasz palcami u stóp? Widziałem różne rzeczy (nawet truposze biegające w gatkach z lateksu po ogródkach działkowych założonych przez komunistów) ale czegoś takiego nigdy.

Sama nie wiem. Może z jednym palcem jest coś nie tak? Ale lepsze to niż przyciąganie żelazek. Widziałam w TV. To jest dopiero porąbane. Chodzi taki po domu oblepiony żelastwem.  :oops: 

 

3. Znasz jakiś punków albo metali? Bo z tego co ja tam u was w szkole widziałem to nikogo takiego tam nie ma, ale może ja nie wszystko widziałem.

No właśnie - w szkole. A za szkołą łażą jak zombie. Lato, jesień, zima te same ubrania, te same glany. "Aromatyczni" goście. Ok, znam paru takich, którzy słyszeli o mydle, ale to wyjątki.

 

4. Podrzucisz jakieś swoje kawałki? Mimo tego że słucham głównie Iron Maiden, HammerFalla i PowerWolfa (to jest dopiero porąbana muzyka), chętnie posłucham jakiegoś Elektro.

Wiesz... dopiero zaczynam. Póki co wychodzi mi jakieś plumkanie, ale mogę puścić Ci kawałek który stworzyłam dla mojej przyjaciółki Fluttershy. Mówiła, że jest fajny, ale to opinia przyjaciółki.  :fluttershy3: 

 

I 2 sprostowania. Nie jestem kolorowy jak większość twojej szkoły, jestem raczej blady, to zdjęcie odzwierciedla mnie bardziej.

I drugie. Powiedziałaś że Octavia jest wolna. Jak sądzisz polubi osobę mojego pokroju? Tak z ciekawości a co.

I trzecie (a co kto zabroni bogatemu?  :celgiggle: ) Jak chcesz mnie walnąć w twarz to stań na palcach bo mam 2 metry wzrostu.

Mam wiatrówkę. Hehehe. :crazytwi2:  A co do Octavii... wiesz, jesteś facetem. Pogadaj z nią. Jakby co słuchasz różnej muzyki, a w szczególności swojej ulubionej. Jeśli BARDZO Ci zależy posłuchaj czegoś na YouTube, poczytaj w internecie. I nie zgrywaj speca... wyczuwa to na kilometr.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
  • 1 month later...


Nie obraziłabym się za mocniejsze basy   
Wyczułem wyzwanie które muszę spełnić (nie istotne że to nawet nie do mnie i to nie koniecznie wyzwanie) 

 

Lecz. Blazing Heart a.k.a. Płonące Serce wita panią Vinyl Scratch a.k.a. Winylowe Zarysowanie (jee polskie tłumaczenia) i zadaje pytania.

1. Jakie znasz języki? 

2. Grasz w jakieś gry? Jak tak to w jakie?

3. I co powiesz o tym? (alter non electro music)

Do ostatniego poleconego utworu skomentowałaś że wolisz coś z mocniejszym basem. A zatem proszę.

http://www.youtube.com/watch?v=g1HOE3FIQ7wma nieco przydługi wstęp ale.

Link do komentarza

Wyczułem wyzwanie które muszę spełnić (nie istotne że to nawet nie do mnie i to nie koniecznie wyzwanie) 

 

Lecz. Blazing Heart a.k.a. Płonące Serce wita panią Vinyl Scratch a.k.a. Winylowe Zarysowanie (jee polskie tłumaczenia) i zadaje pytania.

1. Jakie znasz języki? 

2. Grasz w jakieś gry? Jak tak to w jakie?

3. I co powiesz o tym? (alter non electro music)

Do ostatniego poleconego utworu skomentowałaś że wolisz coś z mocniejszym basem. A zatem proszę.

 

Płonące Serce... a może Estatus Cordis (łacina - użyłam translatora) wita Vinyl Destructa?  :godpony: 

 

1. Polski, angielski i łacinę... podwórkową (z niej mogłabym mieć 6+ gdyby była przedmiotem) 

 

To prawda. Lepiej nie stać obok niej, gdy spierni... to znaczy nie wyjdzie jej przejście pomiędzy kawałkami. Mięso lata jak w rzeźni w czasie trzęsienia ziemi.

 

Ma się ten talent  :dunno:

 

2. Nie wiem co Triste widzi w tych wyścigach, ale tak. Nie powiem Ci w jakie, bo za dużo tego. Triste ma rację co do jednego: gra musi mieć w sobie "to coś". Syberia, Myst, Eternal Sonata, Symphony - dasz wiarę, wrzucasz swój ulubiony kawałek, a gra dostosowuje się do niego? 

 

3. Początek jest idealny na intro. Serio... A reszta? Fajny kawałek. Dzięki :brohoof:

Link do komentarza
  • 1 month later...

Co sklonilo Ciebie do tego by zostac Dj'ka ? Co zainteresowalo Ciebie w tym gatunku muzycznym ktory tworzysz? Jestes swietna i uwielbiam Cie dlatego pytam :D

 

Sprzedawca kebabów, leciało w tle jak czekałam na "średniego z łagodnym sosem"  :crazytwi3: A tak na serio to nie wiem. To tak jak z żarciem. Po prostu jedną rzecz lubisz bardziej od drugiej.  I dzięki, to miłe z Twojej strony  :twilight7:  

Link do komentarza

Sprzedawca kebabów, leciało w tle jak czekałam na "średniego z łagodnym sosem"  :crazytwi3: A tak na serio to nie wiem. To tak jak z żarciem. Po prostu jedną rzecz lubisz bardziej od drugiej.  I dzięki, to miłe z Twojej strony  :twilight7:  

Hah spoko :D A teraz ostanie pytanie bo nie chcę się narzucać :crazytwi:  Jak zostałaś przyjaciółką z Octavią jeżeli moge spytać ? I czy planujesz nagrać z Nią jakiś kawałek w przyszłości ?

Link do komentarza

Hah spoko :D A teraz ostanie pytanie bo nie chcę się narzucać :crazytwi:  Jak zostałaś przyjaciółką z Octavią jeżeli moge spytać ? I czy planujesz nagrać z Nią jakiś kawałek w przyszłości ?

Znamy się od... w sumie to nie pamiętam. I tak trzymamy się razem jak siostry. A kawałek? Raczej tak, pierwsze przymiarki były, ale to trudne. Planuję coś w rodzaju Tiesto - Adagio for Strings, ale Tavi uznaje go za świętokradztwo. I nie, nie narzucasz mi się  :fluttershy5: 

Link do komentarza

Fajnie :D Więc question time xD

-W jaki sposób czeszesz włosy ?

-Skąd masz swoje epickie słuchawki ? :rainderp:

-Dobrze się uczysz ?

-Ulubiony przedmiot w szkole ?Muzyka się nie liczy :pinkie:

 

1. Nie wiem jak Ty, ale ja grzebieniem  :ajawesome:  A tak na serio to mam dwa kolory i staram się je jakoś rozdzielić. Taa... jestem kobietą, a o włosach wiem tyle co Kowalski o astrofizyce.

2. Ze sklepu?  :rarity5:

3. Dobrze to pojęcie względne. Jeśli przez "dobrze" rozumiesz zdać do następnej klasy to, tak.

4.

Krzesło

Link do komentarza

Świetnie, to wiele wyjaśnia :D Czas na następne więc :

-Czy na gitarze akustycznej potrafiłabyś skleić jakiś dubstep ? :ming:

-Skoro jesteś Dj'ką, to ile czasu zajmuję Ci zrobienie kawałka? :discord:

-Lubisz czytać lub pisać wiersze? Uważam, że jest to dobry sposób na rozluźnienie więc jak chcesz spróbuj.

-Masz jakieś nagrody muzyczne? :djpon3:

Link do komentarza

Świetnie, to wiele wyjaśnia :D Czas na następne więc :

-Czy na gitarze akustycznej potrafiłabyś skleić jakiś dubstep ? :ming:

-Skoro jesteś Dj'ką, to ile czasu zajmuję Ci zrobienie kawałka? :discord:

-Lubisz czytać lub pisać wiersze? Uważam, że jest to dobry sposób na rozluźnienie więc jak chcesz spróbuj.

-Masz jakieś nagrody muzyczne? :djpon3:

 

1. Raczej odwrotnie. Najpierw byłoby coś w rodzaju guitarcrushstepu (gitarą o ścianę obok mikrofonu), a później sklejanie tego co zostało z gitary akustycznej (mam nadzieję że Tavi tego nie widzi). 

 

2. Zapytaj kucharza ile zajmuje mu przyrządzenie posiłku. A tak na serio... różnie z tym bywa tym bardziej, że dopiero nabieram w tym wprawy :) 

 

3. Uwielbiam czytać! Streszczenia lektur. A wiersze... O mam jeden: "Szedł se misio drogą polną, obok drzewa w ul pier...yyy tego... dalej... Ach, cóż za męki, co za bóle, z tej mej złości rozpi... umm... to też zmienię... wszystkie ule!" Na początek może być. Chyba.  :fluttershy3: 

 

4. No wiesz... jestem amatorką. Młodą amatorką. No dobra, mam dyplom za wkład w działalność szkoły. W końcu to ja prowadzę wszystkie dyskoteki. Może kiedyś?  :huhwha: 

Link do komentarza

No powiem, że wiersz jest epicki xD Co do pytań to one w mojej głowie się nie kończą, więc jak będziesz miała dosyć po prostu napisz  :vinylderp:

-Co sądzisz na temat ,,rapu'' ?  :wat:

-Podobał Ci się kawałek, który leciał w stołówce szkolnej ? Mam na myśli tę piosenkę śpiewaną przez Pinkie Pie, Rainbow Dash itd.

-Masz jakieś zainteresowania, oprócz muzyki ?  :vinylspin:

-Wierzysz w magię ? :trixie:

Link do komentarza

No powiem, że wiersz jest epicki xD Co do pytań to one w mojej głowie się nie kończą, więc jak będziesz miała dosyć po prostu napisz  :vinylderp:

-Co sądzisz na temat ,,rapu'' ?  :wat:

-Podobał Ci się kawałek, który leciał w stołówce szkolnej ? Mam na myśli tę piosenkę śpiewaną przez Pinkie Pie, Rainbow Dash itd.

-Masz jakieś zainteresowania, oprócz muzyki ?  :vinylspin:

-Wierzysz w magię ? :trixie:

1. Jestem tolerancyjna, ale to nie moje klimaty.

2. Cóż, początek był niezły. Dopóki nie zaczęły śpiewać. Nie, żeby nie potrafiły... basy były fajne.

3. Dźwięk :rainderp: No dobra... Niewiele. Czasami obejrzę jakiś film. Dasz wiarę, że Triste ogląda CAŁEGO Titanica?

Ej! No wiesz...

No co? Tak tylko mówię. Poza tym od czasu do czasu w coś pogram. Coś przy czym trzeba myśleć. Aha, Simsów nie cierpię.

4. Magia muzyki się liczy?

Link do komentarza

Liczy się :D Co do Titanica... sam oglądałem :djpon3: xD Nie śmiej się :rainderp:

-Twoja druga najlepsza kumpela nie licząc Octavii?

-Ulubiony gatunek filmowy?

-Najbardziej znienawidzona rzecz?

-Gdzie chciałabyś mieszkać w przyszłości po studiach?

 

- Hmm... ma głupie imię, ale jest super. Nazywa się Fiddly Faddle. Mówimy na nią FidiFadi, albo FiFi (czego bardzo nie lubi)  :ajawesome:

 

- Nie mam takiego. Tak jak i ulubionego filmu. Ma być fajny i już. A gatunek? Co za różnica... byle nie "niemiecki film przyrodniczy"  :lol: 

 

- Igła i strzykawka  :twilightconfused:

 

- W jakimś fajnym, małym drewnianym domku nad jeziorem. Zdziwiony?  :efWiK: 

Link do komentarza

hah :D No cóż, czas poza tym wykroczyć na chwilę z kontekstu i zarzucić cytat dnia, który należy do mojego ojca : 

http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/3545

i pytania :

-Nie boisz się, że ten domek nad jeziorem by się zawalił, albo ktoś by przyszedł....? Cóż...nie wiem jak to określić :ming:

- Najbardziej znienawidzona postać historyczna ? Jak lubisz historię :rainderp:

-Jeżeli byś utknęła w swoim najgorszym koszmarze i miałabyś jedną opcję do wykonania co byś zrobiła ? Uciec nie mozna.

-Załóżmy, że budzisz się w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym bez drzwi i okien w którym grasuję seryjny morderca. Co robisz?

Link do komentarza

hah :D No cóż, czas poza tym wykroczyć na chwilę z kontekstu i zarzucić cytat dnia, który należy do mojego ojca : 

http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/3545

i pytania :

-Nie boisz się, że ten domek nad jeziorem by się zawalił, albo ktoś by przyszedł....? Cóż...nie wiem jak to określić :ming:

- Najbardziej znienawidzona postać historyczna ? Jak lubisz historię :rainderp:

-Jeżeli byś utknęła w swoim najgorszym koszmarze i miałabyś jedną opcję do wykonania co byś zrobiła ? Uciec nie mozna.

-Załóżmy, że budzisz się w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym bez drzwi i okien w którym grasuję seryjny morderca. Co robisz?

 

Wybacz, byłam trochę zajęta, ale już odpowiadam. 

 

Po pierwsze dobry cytat ;)

 

1. Pewnie, że nie. Takie domy stawia się z grubych bali. I nikt nie przyjdzie, jaki problem wstawić drzwi antywłamaniowe  :fluttershy3: 

2. Jest ich trochę. I nie, nie przepadam za historią. Może gdyby nasza "histeryczka" tak nie zanudzała, mogłabym ją polubić?

3. Psycholog się znalazł.  :burned:  Koszmar, jedna opcja, nie mogę uciec. Koszmar = zły sen. Co prawda nie mogę w nim uciekać, ale skoro to sen to budzę się. 

4. Nie napisałeś, że jestem uzbrojona po zęby, a on bezbronny, głuchy i ślepy. COME OUT!  :evilshy:  

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...