Skocz do zawartości

[Equestria Girls] Zapytaj Vinyl Scratch


Cipher 618

Recommended Posts

No cóż....fakt, nie powiedziałem, że nie masz broni :rainderp: Punkt dla Ciebie. I sory, że ja długo nie odpisywałem, lecz ukradli mi internety w domu na tydzień :derp:

-Ulubiona piosenka?

-Ulubiona postać komiksowa ? Mój to Deadpool :djpon3:

-Największa wpadka w życiu ?

-Ulubiony serial telewizyjny?

Link do komentarza

No cóż....fakt, nie powiedziałem, że nie masz broni :rainderp: Punkt dla Ciebie. I sory, że ja długo nie odpisywałem, lecz ukradli mi internety w domu na tydzień :derp:

-Ulubiona piosenka?

-Ulubiona postać komiksowa ? Mój to Deadpool :djpon3:

-Największa wpadka w życiu ?

-Ulubiony serial telewizyjny?

 

Witaj. Nie ma sprawy. A co do broni. Lubię czasami łapać kogoś za słówka. Szczególnie Tavi  :suspicious:

1. Moje ulubione piosenki są jak pogoda w górach. Non stop się zmienia. Utwór na dziś? Hmm... Pozwolę sobie wrzucić dwa. 

 

Coś spokojnego, Triste mnie nim zaraził:

Dash Berlin - Jar of hearts 

 

A ja zaraziłam go:

Noisecontrollers & showtek - Get loose  

 

2. Cezar z Asterixa - jego cytaty mnie rozbrajają. "Odłóż ten nóż Brutusie, jeszcze zrobisz komuś krzywdę"  :lol: 

 

3. Praca domowa - "Napisz o sportach, które Cię interesują". Napisałam: gra w tenisa... przez "p"  :facehoof: 

 

4. Futurama. Polecam. 

Link do komentarza

Obie piosenki są świetne ! Dzięki za linki, wykorzystam je  :crazy:

- Jakie jest ulubione zwierzę ?

- Lubisz gry komputerowe?

- Co sądzisz na temat bullingu w szkołach ?

- Często siedzisz na youtube ?

 

Nie ma sprawy. Jeśli chodzi o muzykę, to służę pomocą :salut:

1. Triste Cordis

 

(Vinyl obrywa gazetą) EJ!

 

To znaczy pies. Jak zamkniesz teściową i psa w szafie na godzinę to kto Ciebie powita nie waląc patelnią po łbie?

 

2. Szczerze. Tacy goście dowartościowują się w ten sposób. Moje rozwiązanie? Roboty publiczne takie jak zamiatanie asfaltu. Serio. Tak jest na przykład w USA. 

 

Mylisz ich z alkoholikami moja droga. 

 

Na jedno wychodzi. Zasługują na to samo.  :fluttershy5: 

 

3. W ogóle. Ciągle ktoś się pode mnie podszywa...  :burned:

Link do komentarza

Dobra, druga odpowiedź była.... niespodziewana  :bigmacintosh:  Co do podszywania to masz rację ;P

-Jaki styl ubierania bardziej preferujesz ?

-Lubisz oglądać anime ? ;D

- Coś co Ty masz, a inni nie ?

-Ulubiony aktor filmowy ? ;p

 

Lubię zaskakiwać.  :lie: 

 

Taa... np wrzucając do pomidorowej papryczkę jalapeno... 

 

Gdybyś widział swoją minę pijąc mleko. :lol: A co do pytań: 

 

1. Wygodny. Mam gdzieś modę. Ubieram się w to, co mi się podoba oraz to w czym się dobrze czuję. A jeśli jakiś wariat uzna, że w tym sezonie bielizna z papieru ściernego jest "trendi", to czy pół świata zacznie ją nosić? Chciałbyś zedrzeć sobie... no wiesz... do kości?  :fluttershy3: 

 

2. Nie za bardzo. Jestem w tym temacie anime, anibe, ani kukuryku, ale dobrą kreską nie pogardzę. Chociaż nie wiem jak to się nazywa. 

 

3. Hmm... układ linii papilarnych? - niby każdy je ma, ale inne 

 

4. Robert de Niro - Gorączka... fenomenalny film.  :fluttershy5:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

tumblr_lox0xc7HX51qjxm01o1_500.gifSuprise! Ojciec Dyktator przybył! W wiadomym celu. 

Cóż. Jak dotychczas zostałaś zalana pytaniami od Fana Vinyl Scratch. Postanowiłem że wprowadzę nutkę inności i ja zadam. Shall we?

 

1. Co powiesz o twoim domniemanym nowym imieniu? (Adagio coś tam) 

2. Najbardziej chamska rzecz jaką zrobiłaś komukolwiek? 

3. Wypowiesz się na temat tego utworu?

http://www.youtube.com/watch?v=0fyKVFZaIjE

Link do komentarza

Suprise! Ojciec Dyktator przybył! W wiadomym celu. 

Cóż. Jak dotychczas zostałaś zalana pytaniami od Fana Vinyl Scratch. Postanowiłem że wprowadzę nutkę inności i ja zadam. Shall we?

 

1. Co powiesz o twoim domniemanym nowym imieniu? (Adagio coś tam) 

2. Najbardziej chamska rzecz jaką zrobiłaś komukolwiek? 

3. Wypowiesz się na temat tego utworu?

http://www.youtube.com/watch?v=0fyKVFZaIjE

 

Ojciec? Wystarczy, że nasza dyrektorka łazi po szkole i zachowuje się jakby była jakąś księżniczką... "Księżniczka Celestia" :lol:

 

1. To na 99.999% pomyłka. To  jakaś nowa w szkole. A jeśli mają mnie przechrzcić... powiem tak... Triste będzie musiał odciąć internet. Jak byś się czuł gdyby nazwano Cię dla przykładu Uroczy Siostrzeniec?

 

2. Patrz post wyżej. Nie wiedziałam, że te całe jalapeno jest AŻ takie ostre. 

 

3. Nie pa sprawy. Posłuchajmy... Normalnie nie przepadam za taką muzyką, wiadomo, wolę elektronikę, ale to? Kurcze, naprawdę niezłe! Zalatuje Timem Burtonem. Ten klimat! Idę oglądać Gnijącą Pannę Młodą!   :rarityexcited: 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

Skoro nalegasz :rainderp:

 

-Co sądzisz o tym co się dzieję teraz na Krymie ?

-Też nie lubisz Ruskich ? >.>

- Dlaczego, za każdym razem, gdy chowam się daleko za klasą to i tak nauczyciel mnie znajdzie i weźmie do tablicy ? Masz podobnie ? /)_(\ 

-Jaki telefon ulubiony ? :D

 

1. Nie chce mi się gadać o polityce...

2. Pierogów? Uwielbiam je. 

3. Ponieważ: a) pamięta w dzienniku ma oceny za pytanie b) widzi jak się chowasz?

4. Komórkowy, działający, tradycyjny. "Smarkfony" są niepraktyczne. Sama miałam taki. Nie ma to jak odbierać rozmowę przy -30 stopniach. Minuta rozmowy i zgrabiałe łapy. Pewnie, sprzedają specjalne rękawiczki, ale są przeznaczone chyba dla mieszkańców Ibizy.  :burned:

Bry. Ojciec Dyktator przybył ponownie.

 

Ekchem.

1. O co chodzi z tym całym Drop the bass? 

U mnie skończyło się tak. 

drop_the_bass.jpg

2. Gdybyś mogła mieć jedną super moc co byś wybrała? 

3. Ulubiony mem?

 

Bry... :)

 

1. To zależy. Ja tam słyszałam, że chodzi o mocne PIER:yay: CIE! w muzyce. Ale są tacy, którzy twierdzą, że chodzi o amerykańską tradycję rzucania zgniłą rybą. 

2. Podróże w czasie. Lotto... sam rozumiesz  :aj5: 

3. Futurama. To nie mem, ale

 

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Wróciłem ! (Chyba) A więc:

-Dlaczego tak mocarnie słuchasz muzyki, gdy idziesz przez miasto ? >:C

-Jaki utwór polecasz na dobranoc ? :D

-Lubisz historię ? :C

-Dlaczego, odkąd słucham dubstepu, co tydzień muszę wymieniać słuchawki ? :I Cały czas mi się jedna psuję i muszę kupować nowe. 

Link do komentarza

Wróciłem ! (Chyba) A więc:

-Dlaczego tak mocarnie słuchasz muzyki, gdy idziesz przez miasto ? >:C

-Jaki utwór polecasz na dobranoc ? :D

-Lubisz historię ? :C

-Dlaczego, odkąd słucham dubstepu, co tydzień muszę wymieniać słuchawki ? :I Cały czas mi się jedna psuję i muszę kupować nowe.

1. Po prostu lubię. Poza tym, przy głośniejszym słuchaniu da się wyłapać więcej szczegółów. Moja przyjaciółka Octavia twierdzi, że za kilka lat będzie musiała do mnie krzyczeć, ale moim zdaniem przesadza. Hmm... nie wiedzieć dlaczego nauczyciele mówią tak cicho.

2. Na dobranoc? Oczywiście coś spokojnego i kojącego... (<<< to link) Aha, ustaw jakość na 720p, polecam słuchawki. I nie żałuj sobie decybeli. 

3. W pewnym sensie tak... Lubię historię muzyki elektronicznej  :aj5: 

4. Nie obraź się, ale jedną z rzeczy na których nie można oszczędzać są słuchawki. Dobre zniosą wszystko. Nawet mashup heavy metalu z dubstepem, a słabe pójdą w diabli przy ambientach. Rada? Podstawa - nauszne! Marka robi swoje (Reloop, Pionieer, Numark, Technics...), a z ceną poniżej 6XXzł nie schodź. No chyba, że chcesz stracić słuch. I słuchawki w dwa miesiące. Wiem coś o tym.  :ajsleepy: 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

Najgorsze z tymi słuchawkami jest to, że zniszczyłem ponad 5 par firmowych, takich jak Sony, Phillips, Panasonic :C Może nie umiem słuchać muzyki :C Ale cóż, kupię ponownie drogie według Twoich rad. Mam nadzieję, że tym razem nie pójdą jak krew w piach.  :flutterage:

Nutka na dobranoc świetna /)*3*(\

-Jak to jest być Dj'ką ? Dużo śpisz, czy urywasz nocki?

-Grałaś w grę na komputer ,,osu!'' ? 

-Co sądzisz na temat ,,bajki'' ,,South Park'' ?

-Jaką mp4-órkę byś radziła mi zakupić ? Szkoda mi telefon niszczyć milionami piosenek, a ja na takich rzeczach jak mp4 się zbytnio nie znam .__.

Link do komentarza

Najgorsze z tymi słuchawkami jest to, że zniszczyłem ponad 5 par firmowych, takich jak Sony, Phillips, Panasonic :C Może nie umiem słuchać muzyki :C Ale cóż, kupię ponownie drogie według Twoich rad. Mam nadzieję, że tym razem nie pójdą jak krew w piach.  :flutterage:

Nutka na dobranoc świetna /)*3*(\

-Jak to jest być Dj'ką ? Dużo śpisz, czy urywasz nocki?

-Grałaś w grę na komputer ,,osu!'' ? 

-Co sądzisz na temat ,,bajki'' ,,South Park'' ?

-Jaką mp4-órkę byś radziła mi zakupić ? Szkoda mi telefon niszczyć milionami piosenek, a ja na takich rzeczach jak mp4 się zbytnio nie znam .__.

Link do komentarza

Słuchawek szukam czysto do słuchania muzyki. Nie gram w gry na słuchawkach, chyba, że te horrory. Dzięki za rady, na pewno wykorzystam przy zakupie :D

-Jak znaleźć sobie pracę na wakacje ? /)-(\

-Dlaczego każdy mój kolega którego znam ma fajną nauczycielkę od Polskiego a ja mam potwora ? >:c

Link do komentarza

Słuchawek szukam czysto do słuchania muzyki. Nie gram w gry na słuchawkach, chyba, że te horrory. Dzięki za rady, na pewno wykorzystam przy zakupie :D

-Jak znaleźć sobie pracę na wakacje ? /)-(\

-Dlaczego każdy mój kolega którego znam ma fajną nauczycielkę od Polskiego a ja mam potwora ? >:c

 

Do słuchania muzyki i horrorów? W takim razie TYLKO i wyłącznie DJskie. Doskonale tłumią odgłosy otoczenia i oddają najdrobniejsze szczegóły. 

 

1. Z tego co mówił Triste to np. w DUP...

 

VINYL! PUPie - Powiatowy Urząd Pracy

 

Sam mówisz na D  :rarity5: 

 

Ale nie publicznie :burned:   Ech, poza tym internet, ogłoszenia lokalne (na sklepach i takie tam), a najlepiej po znajomości 

 

2. Cudze chwalicie, swego nie znacie... a tak na serio. Tak już bywa. Moja "histeryczka" to istny Slender. Odwrócisz się na sekundę do koleżanki, a po "powrocie" ta stoi przy tobie. I ten wzrok... :chrysalderp:  Serio!

Link do komentarza

Mój pan od matmy potrafi wejść drzwiami do klasy, a wyjdzie z pokoju nauczycielskiego. Ostatnio, gdy wszedł do sali to pilnowaliśmy z kumplami, żeby się nie przekradł,a On i tak wyszedł pokojem nauczycielskim. Jak ?! ;-;

-Zdarzył się dzień, w którym nie słuchałaś muzyki ?

-Masz skuteczną metodę na ściąganie ? :D

-Dlaczego, gdy przechodzę korytarzem w szkole, to cały czas widzę tych złych nauczycieli,a tych dobrych nie ? ;-;

Link do komentarza
  • 3 months later...

TRISTE! Mamy do pogadania. Patrz na datę! Chodź no tu!  CHLAST!  :lyraaxe: 


 

Mój pan od matmy potrafi wejść drzwiami do klasy, a wyjdzie z pokoju nauczycielskiego. Ostatnio, gdy wszedł do sali to pilnowaliśmy z kumplami, żeby się nie przekradł,a On i tak wyszedł pokojem nauczycielskim. Jak ?! ;-;
-Zdarzył się dzień, w którym nie słuchałaś muzyki ?
-Masz skuteczną metodę na ściąganie ? :D
-Dlaczego, gdy przechodzę korytarzem w szkole, to cały czas widzę tych złych nauczycieli,a tych dobrych nie ? ;-;


- Na moje zakryte okularami oko, to jakiś kumpel Pottera, albo inny Jedi
- CO? Mów głośniej bo mam słuchawki na uszach!!!
- A myślisz, że po co mi te okulary? Wystarczy wydrapać to i owo po wewnętrznej stronie xD No dobra, później trzeba kupić nowe, ale 5 z fizyki jest tego warte.
- Powiem to tak jak by powiedziała moja kumpela: "Dostrzegasz to, co dostrzec chcesz... Rozszerz percepcję swą, spójrz sercem, nie tylko okiem... a dostrzeżesz ich"
:rainderp:
 

Kojażysz ''Kawaii potato''? Jeśli tak, to co o tym obrazku myślisz? :djpon3:


- Eee... kartofel z japońskiej bajki? Może i widziałam, ale na ostatniej imprezie wypiłam zbyt wiele cydru i nie pamiętam. BEZALKOHOLOWEGO!  :lie:

 

Jasne... Wiesz, że to bolało? (masuje policzek)

 

Bo miało boleć!  :lyra3: 

Link do komentarza
  • 4 months later...

*wybiega zza drzwi, a za nimi dobiegają jakieś dziwne dźwięki* Uhh... Te eksperymenty nie będą dobre dla ludzkości. No cóż, witam i o zdrowie pytam. Chciałem zadać parę pytań.

 

1. Byłaś kiedyś za granicą?

2. Co sądzisz o połączeniu muzyki klasycznej z mocnym basem?

3. Co sądzisz o tym?

Aha, a tak z innej beczki, słyszałem, że masz wiatrówkę, pożyczysz? Muszę się z "czymś" rozprawić.

Edytowano przez DarkEpisod
Link do komentarza
  • 6 months later...
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...