Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Gry z kucykami, o kucykach itp.


Maćko z Bogdańca

Recommended Posts

Polecam serwis Equestria Gaming  Poza tym w kioskach często przewalały się gry o koniach. BARDZO mocno polecam Sims 3 Zwierzaki. Na konsolach to samodzielna gra. Najlepsze jest to, że można wcielić się w zwierzaka i być bardzo wrednym. Ot jako pies oznaczyć lodówkę. Jako ciekawostka - MLP PC Play Pack. Inne przykłady: Świat Kucyków, Świat Kucyków 2. Jest jeszcze Luna Game 0 - 5 (mocne nerwy mile widziane) ale nie mogę znaleźć działających linków. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak dla mnie najlepsze gry są w tej galerii. Praktycznie każda gierka wymiata i dla każdego coś dobrego. :enjoy:

Moje ulubione:

-1000 years ago

- pinkie jump

- pegadrome (szczególnie grając z kimś)

- Canterlot Siege 1 i 2 (ale 2 strasznie trudne dla mnie)

- Spike Toss i Cadance Toss

- Elemental Reaction

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Można tu jeszcze wspomnieć o istnieniu nieoficjalnych DLC do rożnych gier muzycznych.

Moim takim ulubionym jest "My Little Rock Band" track pack do gry "Rock Band 3" zawierający ok. 100 piosenek z serialu i tych wykonanych przez fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi bardziej gry akcji + małe RPG w stylu dobrych, starych gier z serii Castlevania to mogę polecić Ponyvania: Order of Equestria. 

 

Obecnie gra jest wciąż jako Demo, ale ma dużo rzeczy do odblokowania. Można stworzyć własnego kuca z ras: Ziemnych, Pegazów, Jednorożców, każda rasa z innymi, specjalnymi umiejętnościami. 

 

Zresztą polecam samemu sprawdzić. Oto link: http://sandbox.yoyogames.com/games/207053-ponyvania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W piątek w dziale z "tekturkami" dla dzieci widziałem "Świat Kucyków 2" Cena ok 10zł. Nie wiem czy na płycie jest coś jeszcze, pewnie tak. Nie miałem czasu żeby sprawdzić.

Jeśli chodzi o samą grę to są to "simsy z kucykami". Pomysł dobry, ale wykonanie... (reklama on)recenzja w Brohoof nr 20(reklama off)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 1 month later...

Grał ktoś w Peggle 2? Dziś zacząłem i na szczęście wrócił jednorożec Bjorn. Ale... po ukończeniu jego poziomów, możemy odblokować skórkę z tęczową grzywą  :rd6:  Sama gra jest po prostu genialna. Różnica pomiędzy jedynką, a dwójką jest niby niewielka, ale animacje postaci są fantastyczne i powodujące "głupawki". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Takie tam info. W nowym numerze Komputer świat 06/2016 dadzą "trylogię" Świata Kucyków. Uwaga, mogą sprawiać problemy na Win 8.1/10. Tryb zgodności pomaga. Cena pisma - 10zł. Powinno już być w kioskach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja znam następujące gry:

Ambient Prologue - [YT] [GL]- Kolejny build jesienią 2016

Fallout Equestria - [YT] - Kolejny build okolice maj-czerwiec

Friendship is Epic - [YT] - Kolejny build okolice maj-czerwiec

Legends of Equestria - [YT] - Co otwarcie serwerów

Raycord Legends - [YT] - Wyjdzie jak tylko będzie w pełni ukończona

NIA: Path of Light - [YT] [GL] - Wyjdzie jak tylko będzie w pełni ukończona, lecz mamy tutaj oficjalne demo

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Odkop. 

 

Pony Town

Pony Town to mega, super duper, genialna przeglądarkowa gra o kucach. A w zasadzie to takie "SB" :) Na początku tworzymy sobie postać, dobieramy imię, wybieramy jeden z dwóch serwerów (pełna kultura lub taki, w którym można przeklinać, gadać dosłownie o wszystkim). Polecam. Może kiedyś się zgadamy? mlpPolska przed nickiem?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokopanie.

 

My Little Investigations

Gra kryminalistyczna, a pierwszą sprawę z jaką będziecie się musieli zmierzyć będzie True Blue Scootaloo.

Spoiler

Kiedy Scootaloo zostaje pomyłkowo oskarżona o kradzież dużego szafiru, obowiązkiem świeżo upieczonego detektywa Twilight Sparkle jest dotrzeć do sedna sprawy!

Twórcy szykują już kolejną przygodę, a ja wraz z ekipą zajmujemy się tłumaczeniem tej pierwszej. :TaTds:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...