Skocz do zawartości

Rysunki i wektoropodobne cosie Swah


Swahili

Recommended Posts

No to tak. Moje poprzednie tematy powędrowały do kosza, ale mówi się trudno. Teraz założyłam nowy, z pracami digitalowymi i rysunkami na kartce. Mam nadzieję, że nie zostanie on usunięty. Spróbuję wrzucać nowe prace w miarę regularnie, chociaż zależy to od czasu, chęci i tego, czy będzie wolny komputer. No, ale dosyć gadania.

1. Twilight Sparkle z pierwszego odcinka pierwszego sezonu, czyli mój pierwszy wektor.

twilight_sparkle_by_goldennove-d632hcn.p

 

2. Ponyfikacja postaci znajomej, Chay.

gift__pony_chay_by_goldennove-d636fu3.pn

 

3. Kolejna ponyfikacja, tym razem OC Maishy.

request___pony_maisha_by_goldennove-d636

 

4. Twilight i próba oryginalnego cieniowania.

twilight_by_goldennove-d65s1vo.png

 

5. Appledash z komiksu NavitasErusSirus.

appledash_by_goldennove-d67ec4k.png

 

6. Commission - Cookie Joe.

commission___cookie_joe_by_goldennove-d6

 

7. I wektor zrobiony całkiem niedawno - świąteczna Twilight dla znajomego.

christmas_twilight_sparkle_by_goldennove

 

Przyszła pora na rysunki na kartce. Jak na razie mam tylko jeden, ale jutro wrzucę kolejne.

1. Ponyfikacja Grubego z Team Fortress 2.

heavy_zps5a368910.png

(Wiem, ogon jest za nisko, ale poprawiłam to. Zdjęcie powyżej to wersja przed drobnymi poprawkami.)

Edytowano przez Swahili
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wydaje mi się, że nie jestem mężczyzną. :rainderp:

Dziękuję. I owszem, jak znajdę czas to z chęcią narysuję. Prześlij mi tylko wygląd albo na PW albo tutaj.

Wektory robię w Gimpie 2.8

A teraz kilka nowych rysunków. W weekend wrzucę kolejne. Ostrzegam, że wyszły nieco gorzej od tych pierwszych.

1. Ponyfikacja Żołnierza.

1_zps0dddc849.jpg

 

2. Snajper z TF.

1002_zps5c45fa89.jpg

 

3. Bazgroły z nową postacią. Dla pewności - jest to smok, jednak ma wiele kocich cech, np. łapy. (Obecnie wygląda trochę inaczej, gdyż wciąż poprawiam jego wygląd itp.)

ithszkic_zps6cc6e825.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dawno nic nie wrzucałam. I widzę wielkie zainteresowanie tematem, ale to pewnie moja wina, bo rzadko coś tu dodaję. Ale nieważne, pora na nowe rysunki.

1. Twilight Sparkle z krzywymi nogami. :rainderp:

1004_zps43de26a4.jpg

 

2. Smok dla znajomej.

1008_zps39943fb1.jpg

 

3. Znowu moja postać i jakiśtam wilk/pieseł.

1006_zps87254b34.jpg

 

4. Inżynier z TF.

1010_zpsec840ad8.jpg

 

5. I pokolorowany smok z punktu 3.

ith1_zps6c291f10.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja pokomentuje. Wektory naprawdę świetne, tak samo cieniowanie. Co do rysunków, także widać że się starasz i mi osobiście się podobają, lecz nie jestem rysownikiem i trudno mi klarownie ocenić twoją pracę. No cóż, jak dla mnie jesteś jedną z najlepszych artystek na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dwa nowe rysunki na kartce i jeden w digitalu.

rys1_zpscd9e3550.jpg

rys3_zps0b8af05a.jpg

I drugi rysunek w wersji digital.

10th_doctor_by_goldennove-d77qbk7.png

No i tradycyjnie link na dA. http://fav.me/d77qbk7

W przyszłym tygodniu (czyli od poniedziałku) postaram się zająć wektorem dla Sajbacka, a potem spokojnie przyjmę kolejne zamówienie. Nie chcę dużo na siebie zawalać, dlatego przyjmuję po jednym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nikt nie wchodzi, a Swah wciąż rysunki wrzuca.

 

1. Dinozaury, bo przyszła chwilowa faza na ich rysowanie (dinozaurów było więcej, ale wzięłam dwa najlepsze).

ryski3_zpsff7fe4ce2_zps6843f0d8.jpg

 

2. Reference mojej lwiej postaci, Swahili, widocznej na avatarze (żeby nie było więcej pytań, co lub kto to jest).

swahili___reference_by_goldennove-d799ri

(Link na dA: http://fav.me/d799rif)

 

3. No i prezent dla znajomej, jej lwia postać.

Kumcio1420_zpsbb2b91b7.png

 

To na razie tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem pisać komentarzy i podziwiam tych co posiadają zdolność pisania konstruktywnej krytyki. Ja powiem tylko,że to nie ,,wektoropodobne cosie'' Tylko świetnej jakości prace! Ćwicz dalej, bo na prawdę, świetnie Ci to wychodzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Celly. Akurat konstruktywna krytyka by mi się przydała, ale każde zdanie się liczy.

Jeden nowy rysunek, prezent dla znajomej.

maisha_by_goldennove-d7akt7b.png

Jutro lub pojutrze postaram się wrzucić kilka nowych rysunków na kartce. Nie wiem, czy wyrobię się w weekend z wektorem dla Sajbacka, nie wińcie mnie proszę za niedotrzymywanie słowa. Ostatnio w szkole miałam sporo sprawdzianów i kartkówek, może uda mi się zrobić coś w przyszłym tygodniu.

Kogo ja oszukuję, i tak może dwie osoby tu zaglądają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AppleDash, przeszkadza ci brak cieniowania? Spokojnie, teraz raczej będę bardziej kombinowała z cieniami.

I nowy rysunek, który służy mi jako avatar na innym forum.

master3wow_zps41bfb78b.png

Przeszkadza to chyba złe słowo... Po prostu rysunek z cieniami wygląda bardziej przejrzyście.

Śliczny avek ;3 I są cienie <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajback, wybacz mi, ale nawet kiedy zabieram się za wektor to nic z tego nie wychodzi. Ponadto ostatnio mam ogromną wenę na ponyfikacje, czego skutek macie tu.
1. Jack Harkness.

captain_jack_harkness_by_goldennove-d7dh


http://fav.me/d7dhrar
 
2. Rory Williams.

rory_williams_by_goldennove-d7ds0n0.png


http://fav.me/d7ds0n0
 
3. Mistrz.

the_master_by_goldennove-d7e5t5u.png


http://fav.me/d7e5t5u
 
Jutro na 100% zacznę robić wektor dla Sajbacka, ale nie mam pewności, czy aby na pewno coś z tego wyjdzie. Pożyjemy, zobaczymy. W każdym bądź razie pewne jest, że coś zrobię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...