Skocz do zawartości

Cygnus

Termin meeta  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy robimy meeta?



Recommended Posts

Zmusiliście mnie do założenia tematu. Zaraz się okaże, że to ja będę organizatorem i mnie Fisk będzie ganiać za niezałatwianie czegokolwiek.

 

Spłoniecie w piekle.

 

A więc, wiadomo że meet będzie. Nie wiadomo jednak kiedy. Gdzie? To już bardziej.

Start: od samego rana*

Miejsce: McDonald ul Armii Krajowej

Koniec: do końca**

Atrakcje: to co zwykle, trzeba czegoś więcej?

 

Zapraszamy zaprzyjaźnione fandomy Opolski, Jedyny Wrocławski, Wrocławski, Śląski i Zielonogórski, oraz innych chcących miło spędzić czas.

 

~oOo~

 

Fiiisk, mogę zwalić na Ciebie załatwianie miejsca w Plazie~?

 

------------------------

*rekordziści siedzieli już od 5:00, norma to 6:00

**najdłużej to jakoś 21:00 (nie licząc afterów)

Edytowano przez Cygnus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cynon, w ankiecie są same niedziele :v A wtedy ciapągów mniej i w ogóle gorzej z komunikacją. A poza tym proszę mnie dopisać do nieistniejącej listy, cieszę się, że tym razem nie ja byłem zmuszony do zakładania tematu, dzięki, niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi.

 

Dodatkowe atrakcje? Lol nope. Mi wystarczy meet pakiet standard, zawsze się sprawdza :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

       Dobrze więc. Widzę, że najwyraźniej wypadnie jedenastego stycznia, co za tym idzie, mam dwa dni na poproszenie o wolne. Ostatnio dowiedziałem się, że muszę to robić do dwudziestego dnia, danego miesiąca.

 

      Co do tego kościóła... Cygnus pls. Nie żebym miał coś do chodzenia do koścoła, ale nie tylko nie widzę związku z tego typu spotkaniem, ale także nie każdy z obecnych należy do grona chrześcijan z tego co mi wiadomo. Dlatego też pozwolę sobie potraktować to, jak dobry żart.

Edytowano przez Fisk Adored
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

       Dobrze więc. Widzę, że najwyraźniej wypadnie jedenastego stycznia, co za tym idzie, mam dwa dni na poproszenie o wolne. Ostatnio dowiedziałem się, że muszę to robić do dwudziestego dnia, danego miesiąca.

 

      Co do tego kościóła... Cygnus pls. Nie żebym miał coś do chodzenia do koścoła, ale nie tylko nie widzę związku z tego typu spotkaniem, ale także nie każdy z obecnych należy do grona chrześcijan z tego co mi wiadomo. Dlatego też pozwolę sobie potraktować to, jak dobry żart.

 

Bo to był żart :v Hurr durr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ok, zmiana planów, jednak będę i może nawet bogaty, hehehelmans, jeszcze tylko się upewnię co do godziny przyjazdu. A jeśli chodzi o kameralność - zapowiada się na ok. 10 osób, to tak mało? Wszak Zgorzeleckie to z definicji minimeety, poza tym pewnie się pozgłaszajo ludziska tuż przed terminem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak było nas mało, to było super zgranie. Więc to chyba nie jest źle. Za tydzień teoretycznie meet a ja dalej chory >.< No nic, leczę się wszystkim, wszak jak ostatnim razem ci S groziłem, że jak będzie trzeba to w trumnie przytaszczę na meet, tak teraz głupio samemu się migać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...