Skocz do zawartości

Stunt GP


Chrysal

Recommended Posts

Jestem ciekaw czy ktoś z was pamięta jeszcze taką grę jak Stunt GP, przypomniało mi się ostatnio jak naparzałem w nią całe dnie w okresie mojego dzieciństwa kiedy po raz pierwszy otrzymałem komputer (To było dekadę temu). Pamiętam to jakby było dzisiaj.. : )

Zawsze wygrywałem, byłem najlepszy spośród mojej klasy, przypominają mi się momenty gdy przychodzili do mnie tylko po to by pograć w Stunt GP (Jako jedyny ją posiadałem wówczas). :D

Dzisiejszej nocy wpadłem w nostalgię, przypomniałem sobie o tej grze.. Ale wracam do niej wyłącznie wspomnieniami (Nie uruchamia mi się na systemie Windows Vista choćbym bardzo chciał). Chciałbym kiedyś jeszcze raz się tak odprężyć i zrelaksować jak przy graniu w Stunt GP.

Aż mi się łza w oku kręci *chlip* :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywało się w takie gry. Grafika ładna, wciągająca gra, a zwłaszcza podobały mi się kolory samochodów i tricki w trybie wyczynowym (tam gdzie trzeba było zdobyć punkty). Trasy też nie były złe, ale wolałem wywijać fikołki. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w coś bardzo podobnego... jak to się nazywało... a Revolt! Chyba troche nowsza gierka. Pamiętam że super się grało i można było też robić własne plansze. Grafika była bardzo ładna jak na tamte czasy, a karta grafiki (Pierwszy GeForce 256?) się nieźle pociła. Tylko jakoś nie pamiętam trybu multiplayer. EDIT: Okuazuje się że starsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gra. ;D Na jednej trasie można było troszeczkę oszukać - uderzyć z całej siły bokiem auta w ogrodzenie chyba i uruchamiała się mega fizyka. (Wyrzucało autko do przodu z 2x większą prędkością. ;D) W wspomnianą grę (Re-volt) też się grało. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywalność Stunt GP była na naprawdę bardzo wysokim poziomie, w tym momencie nie ma gier, które mają podobną grywalność, a jeśli już mają to nudzą po szybkim czasie.. W Stunt GP mamy jednak do wyboru naprawdę wiele i sam się dziwię dlaczego o niej zapomniałem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Micro Machines? NIGDY, ale to NIGDY nie uddało mi się przejść bonusowego etapu z monster truckiem :3 LAAAME! A co do Stunt GP... Paanie, jak w to się grało... Pamietam jak kiedys u mnie nie było prądu ( ten huragan parę lat temu, było to wtedy co spektakularne lądowanie na twarz Jana Mazocha w Zakopanem), to przychodzilem do kolegi i graliśmy. Na zmianę, bo nie wiedzieliśmy, że istnieje multi. A jak odkryliśmy split-screen, panie... To se ne vrati... Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się łezka w oku zakręciła jak ten tytuł teraz zobaczyłem, chyba się zbiorę w sobie i przeszukam Narnię coby tą płytkę z pośród tony innych gazetkowych wygrzebać Na pccie jeszcze jest xp to może pójdzie, pamiętam tylko że ta gra zawsze po jakimś czasie mi się psuła i sama z siebie usuwała (to już chyba zawsze zostanie dla mnie zagadką) Najlepsze w tym było niszczenie fizyki gry. W pewnym momencie można było zawrócić pod rampę i pierdzielnąć z pełną prędkością, przy odrobinie wprawy dało radę przejechać w ułamku sekundy pół mapy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...