Skocz do zawartości

Blach Strawberry


Recommended Posts

Witajo, to ja w postaci kucyka: (Temat ulegnie edycji, Ps. Wiem że w nazwie tematu jest błąd xD)

 

photo-4795.png?_r=1386179820

imię: Black Strawberry

wiek: 13 lat <3

miejsce zamieszkania: Changea

rasa: pegaz

Charakter: Nie jest miła, ma zawsze jakiś problem, ale jest też ciekawa wielu rzeczy, i nienawidzi pomaga innym, ma tylko jedna przyjaciółkę

historia: Jej historia zaczyna się w małym domku w Clousdale....

-Lata! Lata!-To pierwsze wypowiedziane słowo Black. Jej mama i tata byli zdziwieni.. no ale co poradzić... Kiedy w wieku 3 lat poszła do przedszkola, nie lubiano jej. Bawiła się sama, mimo to była szczęśliwa. Latatnie szło jej dobrze, podczas gdy innym źle. W pierwszej klasie zaczęły się schody. Black uciekała z domu na noc mimo tak młodego wieku. Patrzyła w księżyć swoimi czarnymi oczami, marzyła by poznać kogoś, kto ja zrozumie. Ciężko było jej rodzicom, nie wiedzieli nawet, czemu ich tak nie lubi, czemu nie lubi nikogo...CDN (nie mam narazie czasu dokończyć)

Edytowano przez Chrysia Krysia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to pisałam to był tylko obrazek i jakiś tam podpis, że to ponyfikacja.

(Mój telefon ma taką klawiaturę, że napisałam ,,pontfikacja'' psuje mi się klawiatura)

Ok, Historia, a nie History.

Plusy:

+ Nie jest super-extra-op alicornem, który zna mane 6 itp.

+ Ma też wady

Minusy:

- Na siłę do kokonu? I ona uciekła? Rozwiń to, bo nie bardzo rozumiem.

- Amulet dzięki któremu może pokonać Celestię? What?

W skrócie oceniam na 7,5/10, bo może być lepiej. (Nie ma oc'ka 10/10 to niemożliwe.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

 

Według mnie nie jest źle,     :lie:

może jest początkująca, tak jak ty kilka dni temu?      

okaż trochę szacunku...    :aj5:

Jednak trochę racji jest, np.: alicorn albo amulet do pokonania Celestii. Tak raczej nie powinno być.

 

 

Ech, tak jasne. 

Ale bez hejtu. Nie wiesz jak pisała i nie wiesz też, czy mówi prawdę. Nawet jeśli kłamie, to ty nie masz dowodów  :grumpytwi:.

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pegaz w Changei?  A tak nawiasem mówiąc oc wydaje się być przewrażliwiony, nie próbowała nawet spróbować pokazać się z lepszej strony? No cóż, to twoje oc i twoja wyobraźnia.

+starasz się o oryginalność

+umie latać XD

-krótka historia

-Przepraszam ale jakoś nie lubię aspołecznych OC ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może usuń to, albo poproś o przeniesienie do archiwum, skoro już i tak powstał nowy temat.

Uspokój się prosze.

+ Nie jest mega super wypasionym Alicornem.

- Za krótko

- Amulet z mocą pokonania nieśmiertelnego konia. No jakiś cud.

Za mało napisałaś, a niektórych zdań nie da się zrozumieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...