Skocz do zawartości

My Little Ponies Team


Adisso

Recommended Posts

Lista członków naszego teamu MLP: Kto - Jaki nick 1.Adisso - MLP Adisso 2.Rethemorn - MLP Rethemorn 3.NycticonX - MLP Nycti 4.Tarreth - MLP Tarreth 5.WhiteRaven - MLP WhiteRaven 6.Geledshy - MLP Geledrin 7.Olson - MLP Olson 8.EmoTacoZ - MLP EmoTacoZ 9.Neiter - MLP Thaleiter Nie pamiętam nicku Gelusia (sory że tak na ciebie mówie Geledrin ale fajnie to brzmi jak oni cie tak nazywają ^^), jeżeli ktoś jeszcze chce dołączyć pisać do mnie lub Rethemorna, prosimy nie robić kont z tym tagiem bez naszej wiedzy, jeśli kogoś pominąłem to podawać nicki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym spisem ?

jak się nudzisz to robisz smerfa na EU east z nickiem zakończonym MLP i potem trollujesz nowych graczy grając z resztą w premade ;d

ja tak to rozumiem ;d nie liczę tych co zwykle grają na US lub west

heh sami trollują nowych a mnie hejcą za trollowanie ..... eeee nvm >.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geluś ma MLP Geledrin

I to jest fajne, bo kiedy nuby & polaczki widzą, że mają przeciwko sobie 5 premade, z tego samego klanu to z miejsca rage, reporty, wyzywają nas.

Wczoraj graliśmy dwa mecze w full premade, w jednym seria wyzwisk od polaczków i "DAJ SFUJ REAL ACC TO ZBIORE LUDZI I WAM NAJE****", w drugim Ashe pytala, ile juz w to gramy. Kiedy jej odpowiedzieliśmy, ich team jakby..zmiękł :D

Edziu - czy ty musisz ZE WSZYSTKIEGO robić problem? Opowieści nie, granie jako klan NIE, wszystko, wszystko NIE.

Żeby mieć MLP przy nicku ? Naprawdę się z tym tak musicie obnosić ?

Każdy chędożony klan ma przy nicku jego nazwę, każdy Szuszej, każdy Wickd, każdy Hotszot. Co, oni też się obnoszą?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam dylemat... Wczoraj tankowałem Shenem równo, mimo, że byłem Amatorem. (Raz miejąc teleport na cooldownie użyłem ulti by przenieść się >_<) A po 3 grasz właśnie nim skończyłem ze statami 6/7/15 około. Więc mam nowego maina, który ma tylko dwa skille zadające DMG z pasywem włącznie. Lecz ten taunt przydaję się by odwrócić uwagę innego. Między innymi tak oto ocaliłem pupcię Ryze'owi ^^ Przy okazji: HUEHUEHUE, POTRAFIĘ PRZESKOCZYĆ NIEKTÓRE ŚCIANY, *FLUTTERSHY EVIL LAUGH"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem ? Ja aby mowie, że żeby mieć 3 literki na końcu nicku nie opłaca się robić nowego konta.

A oni mają, ponieważ zabulili sobie pieniędzmi a nie robili nowe konta.

Raz, że na początku. Chcesz się czepiać, naucz się tego.

Dwa, że zabulili bo mają takie coś jak ELO WYSOKIE JAK...jak coś wysokiego. Nam nie szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...