Skocz do zawartości

Duch Cieni z 3 odcinka


Fish

Recommended Posts

Witam

Przeglądajac EQD znalazłem ciekawy temat dotyczący owego Ducha, który polawił się na końću odcinka. Bardzo mnie zainteresowały komentarze, w których podawano prawdopodobne przypuszczenie dotyczące tajemniczej persony. Ja osobiście sugeruję, że mógł być to Sombra (z uwagi na to że jego róg przetrwał oraz podobnie się pojawiał w formie dymu/cienia) lub nowy villan. Tak czy inaczej, jakie jest wasze zdanie na ten temat (przed podaniem postaci proszę o uzasadnienie). Chyba teraz cały fandom nad tym główkuje :)

http://www.equestriadaily.com/2013/12/discussion-who-do-you-think-mysterious.html

pozdr

 

P.S.

Znany jest tytuł 8 odcinka "Rarity Takes Manehattan".

Edytowano przez Fish
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dowiem się o nim czegoś więcej. Przez cały odcinek czekałam by go zobaczyć! a tu proszę xc nie było go... jedynie jego cień.

Może to była Zecora... ale co by tam robiła? i dlaczego patrzyła by się takim złowrogim wzrokiem?

 

Ja przypuszczam że to faktycznie jest ten "demon" bądź moc która zmieniła Lune w NMM.

Może ten kucyk jest bezcielesny? Jest zwykłym cieniem, który nasila gniew a następnie włamuje się do cudzego ciała. (gdyż ponieważ swojego nie posiada)

 

Fajnie było by pociągnąć watek kuca cieni (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zecora różne rzeczy robi, w tym także zakupy w OBI. Może chęć trollingu ją dopadła i do zamu sióstr królewskich wpadła?

 

A teoria, że to Luna też wydaje mi się prawdopodobna. Za to w teorię ducha coś nie wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio? Z kim ja muszę pisać... . To nie jest żaden tajemniczy antagonista, tylko jedynie takie zaskoczenie pod koniec odcinka, że jednak on istnieje. Ta koncepcja była już wielokrotnie wykorzystywana w serialach. Najpewniej on już nigdy się nie pojawi, więc dajcie se siana jeśli myślicie, że ten gość jeszcze się ukarze. To tylko takie oh mu gosh! I nic więcej. Czasem dobijają mnie takie przypuszczenia.

 

Nikt nie każe Ci z kimkolwiek pisać, więc jeśli się nie podoba... Droga wolna. ~Draques

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wy tak na serio? Z kim ja muszę pisać... . To nie jest żaden tajemniczy antagonista, tylko jedynie takie zaskoczenie pod koniec odcinka, że jednak on istnieje. Ta koncepcja była już wielokrotnie wykorzystywana w serialach. Najpewniej on już nigdy się nie pojawi, więc dajcie se siana jeśli myślicie, że ten gość jeszcze się ukarze. To tylko takie oh mu gosh! I nic więcej. Czasem dobijają mnie takie przypuszczenia.

Nie, nie na serio to tylko przypuszczenia :)

Ja tylko zasugerowałem się komentarzami z EQD (podanego w linku), dlatego chciałem się podzielić tą interesującą dyskusją (owe przypuszczenia mają również osoby spoza Polski).

Poza tym nic nie wspomniałem o tym, że ww. postać musi być antagonistą. Oczywiście podałem swoje prawdopodobne typy, lecz głównie dla stworzenia punktu wyjściowego dla polemiki (by mieć skąd rozpocząć). Wszystko się wyjaśni dopiero w przyszłości.

A co do Cienia na końcu odcinka to taki jakby cliffhanger, ponieważ nie wiemy czy M6 znalazły się w zagrożeniu oraz z kim mają doczynienia. Pojawienie się w tym serialu czegoś tajemniczego ad hoc to nie może być bez przyczyny. Mówisz że w innych serialach dla dzieci taki przypadki się zdarzają, może masz rację, ponieważ ja tyle ich nie oglądam (tylko MLP) więc nie mogę więcej tu powiedzieć. Jednak znając ten serial, moje przypuszczenia nie są bezpodstawne, ponieważ są pewne przykłady. Choćby książka brodatego która pojawia się w sekundę openningu sezonu 3, a w finale sezonu ten nieistotny szczegół stał się kluczowym elementem dla dalszej fabuły (pierwyj sort). Jeśli potrafisz podać kontrargumenty to proszę bardzo.

Przypominam że to jest forum, a na nim się dyskutuje się o rzczach z którym się nie wszyscy zgadzamy.

pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zecora chciała zabrać coś z lasu i usłyszała krzyki

2. Dowiemy się wkrótce

3. Premierowy dwuodcinkowiec z niszczył chorą liczbę fanfików, więc może dają okazję do wykazania się

 


Wg. mnie jest to nowa postać. No na razie o nim za dużo nie powiemy, możliwe że dwa ostatnie odc. tej serii będą poświęcone owemu cieniowi

Nie wydaje mi się, ostatnie dwa odcinki będą raczej poświęcone tajemniczej szkatułce. (jeśli nie będzie z tym związana)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio? Z kim ja muszę pisać... . To nie jest żaden tajemniczy antagonista, tylko jedynie takie zaskoczenie pod koniec odcinka, że jednak on istnieje. Ta koncepcja była już wielokrotnie wykorzystywana w serialach. Najpewniej on już nigdy się nie pojawi, więc dajcie se siana jeśli myślicie, że ten gość jeszcze się ukarze. To tylko takie oh mu gosh! I nic więcej. Czasem dobijają mnie takie przypuszczenia.

 

Nikt nie każe Ci z kimkolwiek pisać, więc jeśli się nie podoba... Droga wolna. ~Draques

 

Sczerze mówiąc to bardzo prawdopodobne. Częsty motyw w kreskówkach. Od taki bonusik na koniec odcinka, że ktoś kto nie istnieje jednak istnieje. Taki smaczek i nic więcej, postać wogóle może się już nie pojawić w następnych odcinkach.

 

Jeśli mamy jednak zgadywać i nie kierować sie losowymi odpowiedziami tylko czymś popartym to:

- Zacora ( ta sama twarz co w pierwszym odcinku z jej udziałem)

- Trixie (cień przypomina bardzo czapke tego kuca)

- Luna (bo... bo taką ma już naturę :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio? Z kim ja muszę pisać... . To nie jest żaden tajemniczy antagonista, tylko jedynie takie zaskoczenie pod koniec odcinka, że jednak on istnieje. Ta koncepcja była już wielokrotnie wykorzystywana w serialach. Najpewniej on już nigdy się nie pojawi, więc dajcie se siana jeśli myślicie, że ten gość jeszcze się ukarze. To tylko takie oh mu gosh! I nic więcej. Czasem dobijają mnie takie przypuszczenia.

Pewnie masz racje ale nie można zapomnieć iż takie "przypuszczenia" i rozważania fanów już nie raz miał wpływ na MLP ( najprostszy przykład  :derp6: ). Nigdy nic nie może być pewne na 100%. Co do mnie uchylam się do teorii z przyszłym antagonistą (lub nową postacią) i do twojej (Nie pytaj sam nie wiem jak można popierać 2 zupełnie sprzeczne teorie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby to być nowy członek M6 to najwidoczniej będzie ich antagositą a potem stanie po ich stronie (tak jak Trixy)- jakaś paranoja?!

Nie sądzę aby to była nowy bohater dla M6, a w szczególności nie będzie to Sunset Shimer.

Według mnie to z logicznego punktu widzenia powinien to być nowy nieprzyjaciel (daje to nowy punkt do rowinięcia oraz posunięcia dalej fabuły).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...