Skocz do zawartości

[Event forumowy] Święta u Wonderbolts


Sosna

Recommended Posts

5D8J7.png



Witajcie!


Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Mamy dla was konkurs plastyczny. :D

Konkurs polega na tym, byście wyobrazili sobie jak wyglądają święta u najlepszych lotników w całej Equestrii czyli Wonderbolts.

Termin nadsyłania prac mija 24 grudnia o godzinie 23.59 i tym razem nie przedłużę.


W Jury zasiądą:

- Tarreth,

- Sosna,

- Aretra.

Prace wysyłacie na PW zarówno do mnie jak i Aretry.


W rysunkach niedozwolone są tagi {gore], [clop], [grimdark] czyli innymi słowy wszystkie, które są zakazane regulaminem forum.

Życzę powodzenia i pozdrawiam. :D

Za ten konkurs można otrzymać nagrodę za I, II i III miejsce oraz punkty odpowiednio 5, 3 i 1 (po co one są? zobaczycie :) ), które wyglądają tak:


vector_leader_badge_wonderbolt_academy_bsrebro_by_vileraven-d6fvlpb.pngbrz_by_vileraven-d6fvlqi.png

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Termin przedłużony kolejny raz tym razem do 14. Stycznia.. Życzę powodzenia i owocnych pomysłów

 

Dodam, że jeśli do 14 stycznia nie pojawi się więcej prac, konkurs szlak trafi. Więcej przedłużać nie będziemy, wystarczy tej cierpliwości.

~ Aretra

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość Nie sądzę

 

 

Pocieszę cię będziesz najwyżej druga na dwie  :P

*jest pocieszona* Nie tak pesymistycznie (dla mnie optymistycznie) może ktoś jeszcze weźmie udział?

Ps: Najlepiej by było pierwsza... na jedną xD.

Link do komentarza

Spoko spoko mam jeszcze wyróżnienie :giggle: każdy się na coś załapie

,,Dziękuję Celestio, dziękuję Celestio, dziękuję ci Celestio za rzucenie na Sosne dobrego czaru, tak bardzo dziękuję" 

No to bardzo fajnie . Może się załapię. Dzisiaj miałam już ciekawy pomysł, który naszkicowałam w szkole na brudno. 

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

 

 

No to bardzo fajnie . Może się załapię. Dzisiaj miałam już ciekawy pomysł, który naszkicowałam w szkole na brudno. 

Kłamco, który pisał mi, że nie ma pomysłu, bądź przeklęty! (też nie bierz tego na serio)

Jutro wyślę ^^.

Link do komentarza

Wreszcie ktoś napisał dobrze mój nick! :D

A co do konkursu, to czy praca musi być całkowicie wymyślona przeze mnie, czy jedna poza jednego członka Wonderbolts może być odgapiona z innego rysunku?

W tym już nie moja sprawa, ale sądzę, że tak. 

Sama będę musiała popatrzeć dobrze na jedną pozę, by szkic nie wyszedł koślawo. 

Bardzo się cieszę, że dobrze wymówiłam twoją nazwę, a teraz daj nagrodę. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...