Skocz do zawartości

Hej.


Naali

Recommended Posts

Cześć, Jestem Naali. :fluttershy5:

 

Troszeczkę jestem zawstydzona i zagubiona tutaj. Pochodzę z Finlandii i tak potrafię mówić i pisać po polsku.

Jestem po studiach Bioiżynieryjnych. Z kucykami mam zerowe doświadczenie. Przyszłam tutaj gdyż zaciekawiło mnie to forum. I to by było na tyle. Wybaczcie nie wiem co pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, baw się dobrze i nie wstydź się! Tą bajkę lubią nawet takie stare konie jak ja!

 

[...] Z kucykami mam zerowe doświadczenie. [..]

To znaczy nie oglądałaś jeszcze żadnego odcinka? :OTE2F: 

To mam dla ciebie dobrą wiadomość: przed tobą, być może, przed jeszcze wiele dobrej zabawy.

Jeżeli jednak już widziałaś to napisz jak ci się podobały, która postać najbardziej ci się podoba.
 

[...] Wybaczcie nie wiem co pisać.

 

:wrWgR: Pracujesz? Coś robisz ciekawego? Coś związane ze studiami?

:pinkie2: Lubisz czytać książki? Lubisz oglądać filmy? Jakie gatunki najbardziej lubisz? Jakie światy najbardziej ci się podobają?
 

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Welcome to the Herd! :hug2: Cieszy mnie fakt, że grono przedstawicielek płci pięknej stale się na forum powiększa :D . Cóż, zerowe doświadczenie, więc muszę coś wymyślić :v . No nic, jeśli nie masz nic przeciwko pozwól, że zadam CI kilka pytań :rainderp: :

1. Co sprawiło, że założyłaś tu konto? Tylko i wyłącznie ciekawość?

2. Napisałaś, że pochodzisz z krainy Tysiąca Jezior ^^ . W Finlandii mieszkasz od urodzenia? Masz fińskie pochodzenie? Puhutteko suomea (pewnie źle :v)?

3. Patrzę na Twojego avka i sygnę. Jesteś futrzakiem?

4. Czy jeśli spodoba Ci się tu, to myślisz, że staniesz się pegasis? ;)
5. Masz może w planach udać się w przyszłym roku na Crystal Fair?
6. Co warto zwiedzić w Suomi?

7. Co Finowie myślą o Polakach?

 

7 jest liczbą szczęścia wg Chińczyków, więc tu zakończę :D . Jeśli będziesz chciała się wypowiadać w innych działach, to radzę najpierw zapoznać się z regulaminem forum, by uniknąć nieprzyjemności. Potem zapraszam do szperania forum i integracji z fandomem. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba :giggle: .

 

Baw się dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, baw się dobrze i nie wstydź się! Tą bajkę lubią nawet takie stare konie jak ja!

 

To znaczy nie oglądałaś jeszcze żadnego odcinka? :OTE2F: 

To mam dla ciebie dobrą wiadomość: przed tobą, być może, przed jeszcze wiele dobrej zabawy.

Jeżeli jednak już widziałaś to napisz jak ci się podobały, która postać najbardziej ci się podoba.

 

 

:wrWgR: Pracujesz? Coś robisz ciekawego? Coś związane ze studiami?

:pinkie2: Lubisz czytać książki? Lubisz oglądać filmy? Jakie gatunki najbardziej lubisz? Jakie światy najbardziej ci się podobają?

 

Uczę się nadal.

Książki uwielbiam, telewizji nie oglądam. Nie ma tam nic ciekawego. Fantastykę i naukowe nabardziej lubię. Światy tylko zwierzęce i dzikie.

 

 

Welcome to the Herd! :hug2: Cieszy mnie fakt, że grono przedstawicielek płci pięknej stale się na forum powiększa :D . Cóż, zerowe doświadczenie, więc muszę coś wymyślić :v . No nic, jeśli nie masz nic przeciwko pozwól, że zadam CI kilka pytań :rainderp: :

1. Co sprawiło, że założyłaś tu konto? Tylko i wyłącznie ciekawość?

2. Napisałaś, że pochodzisz z krainy Tysiąca Jezior ^^ . W Finlandii mieszkasz od urodzenia? Masz fińskie pochodzenie? Puhutteko suomea (pewnie źle :v)?

3. Patrzę na Twojego avka i sygnę. Jesteś futrzakiem?

4. Czy jeśli spodoba Ci się tu, to myślisz, że staniesz się pegasis? ;)

5. Masz może w planach udać się w przyszłym roku na Crystal Fair?

6. Co warto zwiedzić w Suomi?

7. Co Finowie myślą o Polakach?

 

7 jest liczbą szczęścia wg Chińczyków, więc tu zakończę :D . Jeśli będziesz chciała się wypowiadać w innych działach, to radzę najpierw zapoznać się z regulaminem forum, by uniknąć nieprzyjemności. Potem zapraszam do szperania forum i integracji z fandomem. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba :giggle: .

 

Baw się dobrze!

Ojej, dużo pytań. Odpowiem po kolei.

 

1. Czysta ciekawość.

2."Puhutko suomea?" Czy mówisz po Fińsku? Chyba się nie pomyliłam. Urodziłam się w Polsce lecz żyję gdzie indziej.

3. Futrzakiem nie. Kocham liski, są takie śliczne i słodkie. Chciałabym takiego jednego.

4. Ciężko mi powiedzieć. Jak narazie jestem wielce zdziwiona Waszą kulturą.

5. Niestety nie wiem czy będę miała czas. Ja niechętnie wychodzę na takie duże pokazy.

6. Suomi to chyba Fiński pistolet... bądź mi się coś pomyliło

7.Nigdy nie pytałam nikogo o to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Podobnie jak ty trafiłem tutaj raczej z przypadku niż z zainteresowania. Mnie również ciekawiła ta społeczność w zwiazku z czym zadałem kilka pytań w tym temacie. Oczywiście na drugiej stronie są wyniki ;).

 

Co do studiów, to zastanawiałem się nad tym kierunkiem, ale zdecydowałem się studiować zootechnikę i przyznam, że nie żałuję :)

 

Dlaczego zostałem skoro trafiłem przypadkiem? Bo lubię pisać, a uniwersum MLP jest dobrą bazą. A poza tym mnie uświaomiono...

 

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba. Uważaj tylko na Shoutbox :wow: Dziwne tematy potrafią się tam pojawiać...

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Naali. :3

Jakie jest twoje ullubione zwierzę?

Nie wiem co napisać.. :rainderp:

Po prostu, trzymaj się i zostań tu jak najdłużej.

:lunaderp:

Przecież już mówiłam że liski. :fluttershy4:

 

Witaj. Podobnie jak ty trafiłem tutaj raczej z przypadku niż z zainteresowania. Mnie również ciekawiła ta społeczność w zwiazku z czym zadałem kilka pytań w tym temacie. Oczywiście na drugiej stronie są wyniki ;).

 

Co do studiów, to zastanawiałem się nad tym kierunkiem, ale zdecydowałem się studiować zootechnikę i przyznam, że nie żałuję :)

 

Dlaczego zostałem skoro trafiłem przypadkiem? Bo lubię pisać, a uniwersum MLP jest dobrą bazą. A poza tym mnie uświaomiono...

 

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba. Uważaj tylko na Shoutbox :wow: Dziwne tematy potrafią się tam pojawiać...

 

Zauważyłam że tam nieco zoo się czasami tworzy, Liżą się, gryzą rzucają bułkami. Dość specyficzna grupa.

Pochwalony~

Aina ja iankaikkisesti. (Na wieki wieków.) Masz ciekawy nick, kojarzy się z Toruniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...