Skocz do zawartości

Nobody Cares rekrutuje!


Black Hayate

Recommended Posts

Siemka! 

 

Ostatnio na forum pojawiła się nowa gazetka. Brohoof stracił monopol, więc idąc za ciosem można stworzyć kolejną. Jest to raczej projekt głupota, ale czemu nie? Razem z Syskolem i Dupkiem wpadliśmy na najgłupszy pomysł naszego życia. Czyli gazetkę!

 

http://issuu.com/nobodycares/docs/gazeta Pierwsze wydanie!

 

Nie wiadomo kiedy będą się pojawiały nowe numery. Pewnie wtedy kiedy zbierzemy wystarczającą ilość głupiego materiału, jakichś dziwnych tekstów, obrazków etc. Nie będziemy narzekać jeśli będziecie nam takowe podsyłać. Byłoby miło.

 

Zatem jeśli chciałbyś zrobić coś zabawnego, bo takowa jest nasza "gazetka" to zapraszamy. "Rekrutacja" jest otwarta, więc nie bać się zgłaszać.

 

 

Super ekstra hiper mega naczelni lepsi od Boba i Solara, którzy się nie kłócą - Hayate & Syskol

 

Prezes, redaktor, grafik i dupek - Mr.Douchebag znany jako Red Spy.

  • +1 2
Link do komentarza

Potrzebujemy misiów do robienia durnych komiksów i przeróbek, ale jak chcecie to krótkie teksty też się nadadzą (tragiczna poezja, krótkie opowiadania, recenzje na poziomie klocuhca12 itp. )
Tylko jedna sprawa: Jak macie spinać anusy i pisać wujowe komenty to wyjdźcie
------
Piszcie do mnie albo Hayate na PW i wysyłajcie co macie

Edytowano przez Black Syskol
Link do komentarza

Gazetka w stylu
>>>Włącz Painta
>>> Uderz głową w myszkę i klawiaturę
>>> Dodaj tekst ośmieszający coś co oddycha
APPROVED
W środę nowy komputer, więc nowe pole do popisu, a jeżeli talentu nie trzeba, a bezsensem wojujemy, to tymbardziej jestem na tak :)
Hayatełka i Syskol dobra robota. ^^

Link do komentarza

no, znów pomyłka, nie albańskich, a greckich. Ktoś nie słuchał na historii. A może mi jeszcze powiesz, że Starożytni Rzymianie z Cuby mieszkali w Chile, co?

 

Starożytni rzymianie w chile, discord był by z nich dumny! albo nie, starożytni rzymianie z patagonii to by było coś...dobra czas przestać świrowaćpawiana...do zwrotu przez sztag! bajdewind lewego halsu! lewy fok szot luzuj...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...