Skocz do zawartości

Kącik dziwnego humoru


Mordecz

Recommended Posts

On 16/12/2015 at 4:40 PM, Mordecz said:

Dobre :D  Mam do cb parę pytań jeśli można:

1. Dlaczego nie kontynuujesz serii Absurd Tajm?

2. W jakim programie robisz filmiki?

3. Czy byłbyś w stanie pomóc mi robić następny filmik z serii "Wszystko Źle z" (jeśli oczywiście masz czas na nagranie paru zdań :P )?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szczerze mówiąc, Absurd Tajm był dla mnie zbyt dużym obciążeniem. W pewnym momencie ciężko mi było znaleźć wystarczająco dużo żartów, bez konieczności powtarzania ich w nieskończoność. A nawet jeśli seria powróci, to raczej w charakterze pojedynczych odcinków. Drugi argument - ograniczenia sprzętowe. Mój komputer ma spore problemy z obróbką przesadnie dużej ilości efektów - był kupiony z myślą o graniu a nie obróbką graficzną i renderowaniu.

2. Podczas gdy większość preferuje Sony Vegas, ja z pełną hipsteriadą na twarzy skusiłem się na CyberLink PowerDirector (obecnie działam na wersji 12).

3. Ponagrywać zawsze można :P Z chęcią wrócę do używania tamtego głosu.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mordecz said:

1. Szczerze mówiąc, Absurd Tajm był dla mnie zbyt dużym obciążeniem. W pewnym momencie ciężko mi było znaleźć wystarczająco dużo żartów, bez konieczności powtarzania ich w nieskończoność. A nawet jeśli seria powróci, to raczej w charakterze pojedynczych odcinków. Drugi argument - ograniczenia sprzętowe. Mój komputer ma spore problemy z obróbką przesadnie dużej ilości efektów - był kupiony z myślą o graniu a nie obróbką graficzną i renderowaniu.

2. Podczas gdy większość preferuje Sony Vegas, ja z pełną hipsteriadą na twarzy skusiłem się na CyberLink PowerDirector (obecnie działam na wersji 12).

3. Ponagrywać zawsze można :P Z chęcią wrócę do używania tamtego głosu.

 

Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedź :D Co do "Absurd Tajm" to się nie dziwię, ale niektóre stwierdzenia któretam zawarłeś rzeczywiście były genialne, muszę to przyznać. Ja preferuję AE, ale nie do tego rodzaju filmików jak "Co Jest Źle z" dlatego używam sony vegasa.Dla mojego kompa na chwilę obecną nie ma ograniczeń sprzętowych tj. potrafi renderować 5h non stop i nie płonie ... Jakiś kontakt do cb? Preferowałbym steama gdyż bardzo często na niego wchodzę, ale skype czy ts3 byłby też mile widziany (bądź słyszany).

 

Też Pozdrawiam

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...